Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Angelowa jak się czujesz po wczorajszym - pojechałaś w końcu do tego szpitala sprawdzić co się dzieje ? Chyba że już tulisz swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia2352
Jestem w domu. Całą noc nie spałam. Nadal mnie boli co kilkanaście minut. Termin mija mi jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darusia jak sie nie wyciszylo to juz zmierzasz do finału! U mnie wlasnie po meczeniu caly wieczor i pol nocy, zasnelam i ...przeszło :( JEDNAKŻE- wczoraj ten duzy czop co mi odszedl..sluchajcie to bylo NIC. Dzis poszlam do lazienki i wylecialo ze mnie...TRZY RAZY TYLE! ;O Szok! normalnie az meza wolalam bo strasznie duze ilosci tego byly! I byl dzis zabarwiony na rozowo.. WIec wczoraj porpostu szyjka pracowala pełna para i musiala sie niezle rozewrzec. Matko ale byla chyba jak u slonicy , ze takiego czopa potrzebowala ;) Ciekawe co z tego wyniknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANgelowa to u mnie aż takiej ilości tego nie było ! Ciekawe jak u innych dziewczyn. Masz duże szanse ze teraz przez weekend już urodzisz :) Najprawdopodobniej wyleciało z Ciebie już całkowicie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia2352
Zastanawiam się czy nie zadzwonić do położnej. Jej się spytać co mam robić. te skurcze mam co 8 10 minut. i narazie się nie skraca czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina88
hej ja nadal również w dwupaku. w ten weekend tam termin porodu 25.03 i zapewne przekulam się ten weekend i będzie przenoszone:( a wizyta we wtorek. u mnie noc przespana cała chyba pobyt w szpitalu odsypiałam mała mało aktywna tylko znowu mam biegunkę od rana już kolejny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grono oczekujących i przeterminowanych mam zaczyna się powiększać. Darusia ja przeczuwam że u Ciebie zaczeła się już cała akcja porodowa, zadzwon do położnej i się spytaj, a najlepiej pojedz do szpitala lepiej to skontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darusia wez goracy prysznic przez dluzszy czas- jak skurcze miną, no tak jak u mnie przepowiadajace ale działajace na szyjke ;) Jak nie- to ile by skurcze nie trwaly akcja porodowa jest! Karolina no oby to bylo wszystko i oby cos dalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez 2w1 Noc fajna przespana, biodra tej nocy daly sie we znaki, pewnie wszystko sie rozpycha, miednica i dlatego tak boli. Angelowa : mojej kolezance jak wypadl czop rózowego koloru urodzila w przeciagu 24h powodzenia. A dzisiaj mija mi termin i mój synek nie daje znaki ze urodzi sie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez 2w1 Noc fajna przespana, biodra tej nocy daly sie we znaki, pewnie wszystko sie rozpycha, miednica i dlatego tak boli. Angelowa : mojej kolezance jak wypadl czop rózowego koloru urodzila w przeciagu 24h powodzenia. A dzisiaj mija mi termin i mój synek nie daje znaki ze urodzi sie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka a ja już myślałam że nie piszesz bo urodziłaś :D Heh coś czuję że z tej naszej ostatniej 3 to Ty albo ja pójdę ostatnia. Pewnie Angelowa nas przegoni :) Jejuu jak ja bym chciała urodzić już przez ten weekend !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
hej dziewczyny widze ze wy dalej nie rozpakowane:) to tak jak ja a termin we wtorek:) dzisiaj byłam na ktg i wszystko jest ok a wczoraj na wizycie okazało sie ze jest rozwarcie na opuszek takze nie wiem co to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A wiecie co, jakis obled ale mi dalej ten czop odchodzi! No szyjka jak u slonicy powaznie! Po tym co czytalam w necie to ten wczorajszy eygladal jak "TO " , dzis rano to bylo przerazajace , a teraz znowu odszedl bardzo porzadny kawal. Lekko tylko rozowawy. SKurczy nie mam jako tako, raz na jakis czas tylko.. No ciekawa jestem naprawde czy to idzie cos porzadnie czy tak bedzie straszylo a nic sie nie wykluje.. Jeszcze naszym typowym fartem dzis przeprowadzamy sie ;) Ja w prawdopodobnie I fazie porodu, przeprowadzka do nowego mieszkanka no pieknie, no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola "opuszek" to chyba tak z 1 cm. Bo ogolnie pojecie palec to podobno 2 cm- wtedy 5 palcow - pelnie 10 cm rozwarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no najwyzej będe ostatnia. Póki co czekamy :-) Mam mega ból głowy i troche pobolewają mnie plecy, krzyze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, kobietki, ja juz myslalam ze bede mogla gratulowac kolejnej, a tu co? :p moj maly ma 12dni juz! wczoraj odpadl mu pepek! :D karmie go mleczkiem gerbera '1' chociaz wolalabym piersia, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, kobietki, ja juz myslalam ze bede mogla gratulowac kolejnej, a tu co? :p moj maly ma 12dni juz! wczoraj odpadl mu pepek! :D karmie go mleczkiem gerbera '1' chociaz wolalabym piersia, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek zazdroszczę że masz już synka przy sobie i możesz się nim zajmować, mój w brzuchu wojuje i martwię się tylko z jaką wagą się urodzi jak tak dalej będzie siedzieć i przybierać na masie :( ! No jak widzisz na razie nie ma komu gratulować, u mnie jak nic się nie wydarzy to w środę z rana jadę do szpitala na wywołanie ,ale póki co cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolacje popelnilam wielki grzech i zamowilam frytki z sosem czosnkowym i serem i burgera, ale to bylo dobre. Karolina: Ty wiesz przynajmniej ze w srode urodzisz a ja we wtorek dopiero mam badanie ginekologiczne a kiedy wywolanie kto to wie??? takze ja jeszcze pewnie troche ponosze??? przynajmniej samopoczucie mam lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka hehe ja też wczoraj piekłam frytki z kotletem mmm pycha było :) a dziś najadłam się klusek na parze z sosem truskawkowym a na wieczór zapiekanki :) Ja tam całą ciąże jadłam to na co miałam ochotę :) Ja w środę jadę do szpitala, ale czy urodzę w środę to kto wie ?? Na pewno będą mi robić badania, ktg, Usg itd... ale czy już w Środę będą wywoływać to tego sama nie wiem.... Mój maluszek jest teraz strasznie ruchliwy, też tak masz że jak maluch CI się rusza to aż czujesz skurcze od jego ruchów ?? Ja tak często mam ale i tak na nic się to zdaje :) Macie już imiona dla swoich dzieciaczków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurczy nie czuję i nie mam jak sie rusza ale potrafi niezle boleż i napierac na pochwę a to juz boli niesamowicie. Ja tez jadlam wszystko co chcialam w calej ciazy, tylko z wszystko z umiarkowaniem. :-) My spodziewamy sie synka i odkąd sie dowiedzielismy ze bedzie chlopiec to wiedzielismy ze bedzie Jasiek :-) jak u Was? imiona wybrane? U mnie nic sie nie dzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z vanili? już długo się nie odzywa ja dziś mieszkanie sprzątałam cały dzień umęczyłam się przy tym a po za tym tylko biodra bolą i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Paula przecież jeszcze Ty z nami oczekujesz :) Kotka- Ja od początku czułam że będzie dziewczynka, bo jadłam bardzo dużo słodyczy i jakoś psychicznie nastawiałam się na dziewczynkę. Miała być Emilka. Jednak na usg Mały pokazał nam okazałego ptaszka i długo zastanawiałam się nad imieniem. Zdecydowałam że będzie Karolek- mężowi też się spodobało i tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z Vanili.. Ale zastanawiam się jak tam sobie radzi Angelowa z tą całą przeprowadzką :D Że Ma dziewczyna jeszcze siły to ją podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to Vanilii pisała kilka dni temu chyba 17marca- sączyły jej się wody, wiec ona na pewno już jest po :) Pewnie zapracowana w domu nad maluszkiem i nie ma czasu się nawet nam pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no własnie tak słyszałam ze to rozwarcie ok 1 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą Anka tez sie nic nie odzywa, a my tyle pytań napisalysmy do niej? ja to napewno :-) a tu bez oddzewu. Moze vanili akurat jest kolejna która ma za sobą poród. A co z imionami Pauli i Angelowa i ktoras jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jak trafię do szpitala to też raczej nie będę miała jak napisać. Ale na pewno odezwę się jak wrócę już do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×