Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Gość Despina
Trzymam kciuki dziewczyny! Ja urodziłam 3 tygodnie przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo współczuję takiej opieki okołoporodowej. Ja na szczęście biorę znieczulenie ZZO, inaczej wiem że nie dałabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wczoraj myslalam ze bede juz rodzic, wieczorkiem poszlismy sobie do tesco na zakupy bo chleba braklo, i wracając juz nie moglam isc takie skurcze mnie wziely ze szok, trzymalo mnie ze 30 min i niestety przeszlo, wzielam prysznic i nic.Takze ja nadal czekam, jutro mam wizyte w szpitalu na 14 wiec zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka o to dobry znak ! to już były takie przepowiadające- więc już coraz bliżej! U mnie jak na razie cisza po tym olejku. Łapią mnie skurcze ale takie niezbyt bolesne i bardzo krótkie. Zobaczymy czy się coś rozkręci do wieczora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja juz mialam nie raz takie bóle przepowiadające bolesne, ale akurat te byly inne, bardziej bolesne jednostajne, ale to trwalo za dlugo jak na jeden skurcz. Ale szczerze mowiac juz sie ucieszylismy ze jedziemy rodzic hehe Co do tego olejku tez bym sie napila ale nie moge go tutaj kupic ( w irlandii) moze lykne sobie zwyklego?? hehe Pozniej poskacze po pilce gimnastycznej, wczoraj kolezanka powiedziala ze to pomaga na wywolanie porodu, pewnie mnie nie ruszy ale zebym nie zalowala ze nie sprobowalam, troche poskacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka- u nas w Aptece do kupienia bez problemu. Zapytaj może w innej? Mnie jak na razie przeczysciło, więc chociaż w jednym zakresie zadziałało. Skurcze mam takie jak miałam niebolesne, nieregularne wiec nie wiem czy coś się rozkręci. Zobaczymy, gdybym się do nocy nie odezwała to znaczy że pojechałam na porodówkę. Co do piłki to słyszałam że pomaga. Też mam taką ale nie wyobrażam sobie skakać z tym brzuchem jeszcze na piłce hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe KArolina skakac jak zaba to nie bede, ale poruszac sie, coś sie wymysli narazie czekam na sąsiadke jak mi pilke przyniesie. Czytalam o tym olejku i nie wszyscy sobie go chwalą i nie na wszystkie kobitki dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka nic a nic, skurcze takie nieregularne od rana ale nic sie nie rozkręca. Powodzenia na tej piłce :D A mam pytanie ile masz teraz cm w pasie na wysokości pępka, i inne dziewczyny pamiętacie ile mieliście tuż przed narodzinami ?? Ja się właśnie mierzyłam mam 106 cm !!! :O szok !! Zastanawiam się jak ja to zrzucę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo05
Ja też chciałam znieczulenie ale nie zdążył lekarz przyjść a już było po bo na cały szpital jest jeden lekarz który może wykonać znieczulenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny ja mam od wczoraj straszny ból kręgosłupa i skurcze co któryś bolesny ale nie regularne brzuch mi się strasznie napina i bardzo mi opadł czuje go na nogach jak chodzę. a mała od paru godzin spokojna. karolinagg myślisz ze też powinnam kupić sobie ten olejek? ja już chcem urodzić! ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo05
moge tylko podpowiedzieć ze takie skurcze mało mówią. Ja też miałam takie skurcze a kilka dni przed porodem wszystko sie uspokoiło zero skurczy, zero bólu, niczego. Niespodziewanie weszłam sobie na 5 piętro po schodach weszłam do domu robiłam obiad jakby nigdy nic i odeszły mi wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo, mam nadzieję że w moim przypadku tak nie będzie. Mam porobione potrzebne badania do znieczulenia, za sobą wizytę konsultacyjną z anestezjologiem. Pytałam położnych- anestezjolog jest cały czas na oddziele- bo bałam się że np będę chciała znieczulenie a go np nie będzie w budynku, Bo szpital w którym chcę rodzić ma swoje odziały. I Akurat odział położniczy jej w osobnym budynku. Paula możesz spróbować z tym olejkiem ale wypij go jak coś jutro rano, zaleca się aby zrobić to z rana z tego względu aby uniknąć porodu w środku w nocy. Ja wypiłam 2 stołowe łyżki i przepiłam sokiem. Przeczyściło mnie konkretnie. Brzuch się spina i mam skurcze ale nie wiem czy się coś rozkręci bo kiepsko idzie. Ale czuję straszny nacisk, źle mi się chodzi, doszedł ból kręgosłupa. I Mam uczucie jakby mały obsunął się niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
a moje skurcze były bezbolesne i gdy odeszły mi wody to miałam 6 cm rozwarcia i ekspresowy poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po oczyszczeniu jelit, jest większa szansa że główka może się wstawić w kanał. U mnie tydzień temu na USg lekarz mówił , że mały nie wstawił się jeszcze do kanału. Wiec może ten ból który teraz odczuwam teraz świadczy o tym że już się wstawił. W ogóle nie potrafię zrobić skłonu bo mam taki straszny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrócilam od siostry troche poszalalam z dziewczynkami( 2,5 i 1 roczek) zabieram sie za jakis obiadek, co chwile czuję ucisk na pochwę, taki dziwny nieprzyjemny ból od srodka,czuję jak młody się rusza, pozatym nic.zdaję sobie sprawę ze to nie musi świadczyc o nadchodzącym porodzie. Z resztą jestem juz nastawiona na wywolywany poród, jutro sie dowiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam sie miewa paula, wiola, karolina pomogl ten olejek? Oj cichutko tutaj, jak tam Anka dajesz rady? Ja od godzinki siedzę na pilce i ruszam to w prawo to w lewo, mój M. ma przeczucie na dzisiejszy wieczór, no az jestem ciekawa bo jak on juz cos czuje to przewaznie sie sprawdza, takie nosa ma..brzuch mi co chwile twardnieje jak sie ruszam na tej pilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka... olejek wypije jutro rano, teraz jest ciągle bez zmian, chociaż jak poszłam do toalety zrobić siusiu i już się podtarłam to zaczęło mi kapać ale nie wiem co to mogło być... Życze Ci powodzenia i oby twój M miał rację wreszcie będziesz PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka no to powodzenia trzymam za Ciebie kciuki ! U mnie dalej cisza :/ brzuch twardnieje ale nic poza tym. Na mnie niestety olejek nie podziałał, spowodował jedynie przeczyszczenie jelit i nic więcej :( Lece spać odezwę się jutro. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
Ja jutro mam termin ale poki co cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
Wy tez macie dośc pytan kiedy urodzicie?? i czy was juz bierze;p ja mam dosc bo cały czas ktos o to pyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przekonana że urodzę grubo przed terminem,, a tu jutro minie dwa dni po terminie:( a boję się tego wywoływania porodu:( chyba już bym wolała cesarke ale z tego co mi wiadomo jeśli dziecko jest główką do dołu tak jak u mnie to cesarka nie jest potrzebna i wywołują ajććć a ja się tak tego boję najgorsza jest chyba ta męczarnia przez kilka kilkanście godzin:( no i też słyszałam że dziecko urodzone po terminie ma problemy ze skórą łuszczyca itp i że potrzebuje częstych wizyt u lekarza i większej opieki:( bo podobno zaniedbanie tego może powodować jakieś choroby skóry przy dorastaniu:( ajjj uparciuszku wychodz już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja też mam już dość pytań przeważnie są one zadawane z samego rana i wieczorem a no i jak spotkam znajomych przypadkiem to już wyprzedzam ich i mówie NIE JESZCZE NIE URODZIŁAM ehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam skurcze co 5 minut, bolesne od strony krzyza. Trzyma mnie juz od 40 minut. Jak nie przejdzie to zbieramy sie do szpitala. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka z Polski B
o i Karolina chyba doczekała się swojego :) trzymam kciuki za założycielkę topiku i czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina trzymam kciuki :-) JA nadal w dwupaku, nic mnie nie ruszylo po tej pilce, wrecz jestem obolala od tych dziwnych ruchów i skakania na niej. :-( ałaaa My za godzinke jedziemy do szpitala, dam znac po. Niestety mój mąż pierwszy raz nie mial racji :-( i nie urodzialam. Milego dnia u nas piękny dzień, słoneczko świeci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
czytam was od jakiegos czasu i to takie fajne uczucie, bo czekam na porody razem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ktora nastepna? :p moj maluszek ma ostatnio problemy ze zrobieniem kupki:( kurcze pije herbatke koperkowa ale nie pomaga. a ja juz nie mam sily patrzec jak sie meczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz po wizycie, mialam masaz szyjki, szczerze mowiac myslalam ze bedzie gorzej :-) jesli nie urodze wczesniej to mam juz termin na wywolanie na przyszly tydzien. Karolina chyba rodzi :-) fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×