Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*lilija*

ALLEGRO POBLEM ,LUDZIEE, CO ROBIC!

Polecane posty

mija mi termin zaplaty za towar.a ja przelewu nie moge zrobic.wskakuja mi dane i nr konta inej osoby,od ktorej kiedys kupowalam.jak samemu poprawic ten blad skoro wszystko wpisywane automatycznie.na dodatek babka nie chcce sie zgodzic na normalny przelew.ludzie pomozcie bo jestem w kropce,jak z tego wybrnac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
a jk ty robisz ten przelew? jeśli nie przez bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefewfew
nie wiem o co ci chodzi, ale użyj innej przeglądarki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mou nie czepiaj sie.chodzi oto ze gdy probuje zaplacic przez to cale paqyu na alegro to kurde wskakuje mi inny numer konta jako odbiorcy tej kasy,cos sie zawiesilo tak jest caly czas.a przeciez place innej osobie.nie wiem co teraz cos mi grozi jak nie wyzsle tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mou nie czepiaj sie.chodzi oto ze gdy probuje zaplacic przez to cale paqyu na alegro to kurde wskakuje mi inny numer konta jako odbiorcy tej kasy,cos sie zawiesilo tak jest caly czas.a przeciez place innej osobie.nie wiem co teraz cos mi grozi jak nie wyzsle tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana nanannalalallal
powiedz to tej pani.. a jak nie chce uwierzyc podaj jej loogin haslodo twojego konta niech sobie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znana dzieki za madra rade,ale nie skorzystam,a pisalam do niej a ona nic.a wiem ze codziennie poczte odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana nanannalalallal
mówie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość payu to szybkie przelewy
płacąc przez payu płacisz firmie na konto w tym samym banku co ty masz konto a firma z swojego konta w innym banku przekazuje pieniądze kupującemu stąd te same dane zmienia się tylko tytuł wpłaty tak więc wszystko jest ok po prostu zrób przelew a w ciągu godziny kupujący otrzyma kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana nanannalalallal
zglos to do allego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesiej nie sprawdzalam tak dokladnie do kogo sle i tak sobie pieniazki poszly w swiat,za nic.myslalam ze sie nie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana nanannalalallal
zadzwon do allegro albo napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystaj z PayU, tylko spisz na kartce jej dane i nr konta i wejdź w przeglądarce na strone banku i sama wpisz dane. Bo jak bierzesz w allegro opcje :Płacę" to ona automatycznie Cie przekierowuje na strone banku i wtedy wlasnie wpisane juz masz dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kriki a co ze statusem na allegro.wysle kase i ni bede miec statusu tranzakcja zakonczona chyba niee.to tak wrazie czego zeby udowodnic ze zaplacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci nie potrzebne, jak chcesz udowodnić to robisz wydruk historii przelewu ze swojego konta bankowego. i tam jest potwierdzenie przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w tytule nr aukcji i swoj nick, to bedzie wiedziala ze to Ty wyslalas pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
kobieto wyluzuj. ja się nie czepiam tylko pytam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylitllepony^^
nie mozesz wejsc na konto banowe i recznie wbic jej danych> kiedys tylko tak sie robilo i ludzie zyli a ty nie umiesz? kalectwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!tak wlasnie zrobie zawsze jakis dowod mam,swoja droga nie moge zrozumiec co te babce szkodzilo sie zgodzic,przciez pisalam ze to nie moja wina,no ale ludzie bywaja rozni.DZIEKI WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
bo płacąc przez PAYu wpłacasz na konto allegro a oni dopeiro przelewaja temu sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
nie patrz kogo masz w odbiorcy zoabcz co pisze w tytule wpałta ...twoj nick allero i nuemr auckji a oni juz przeleją na konto tej osoby płacąc przez Payu logujesz sie do swojego banku a wszsytkie dane juz ma uzupełnione i tlyko zatiwerdzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodziło jej o przelew pocztowy, a na realizacje takiego czeka sie pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ja moge wiedziec ze to numer konta pay-u a nie numer babki doktorej kiedys juz mi poszly pieniadze.nie wiem wogole jak to sie wtedy stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno wzbudze smiech ale co tam,jednym slowem na allegro moge ale nie musze placic przez payu, nie ma tego w regulaminie,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyy5y56y5
tez tak mialam za za kazdym razem dziwny adres mi wyskakiwal tzn inne dane na przelew napisalam albo dzwonilam do danej osoby ze mam problem z internetem i ma mi podac dane na ktore mam wypelnic przelew no nie idzie sie z ta osoba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
o matko wchodzisz na swoje konto moje zakupy/kupione wybeirasz te przedmniot za ktory chcesz zapłącic i po prawej stronie otwierasz -tam gdize sie komentarz tez wystawia klikas zi rozwija sie pisze PŁACE wybierasz to przekeirwouje cie do strony z twoim bankiem tam sie logujesz i wyskakuje ci wypełniony juz przelew zatwierdzasz przelew nie mzoe tam byc inncyh danych jak dane z tej konkretnej transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylitllepony^^
plcisz jak chcesz jak masz watpliwosci wklep recznie ta jak kiedys zanim nie bylo przekierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×