Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

O tak meeegaa skromny jestem, chodzący ideał :P Może się spotkamy gdzieś podczas zakupów, nigdy nic nie wiadomo, ostatnio sobie kupiłem dwie mega kurteczki, aby podkreślić moją mega skromność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być super widok, mega seksowne buciczki, na Twoich mega seksownych nóżkach :P Mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że swą skromnością mnie również chcesz zarazić :P nie ma takiej potrzeby, daje radę ;) widok nieziemski, nie można oczu oderwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega seksowna, urodziłem się po lewej stronie W-wy, a wyemigrowałem - dla odmiany - na prawą stronę mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miłą chęcią, podkręcę, Twoją mega skromność, super doładowanym, energetycznym ładunkiem, niezapomnianych wrażeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mega talent, do podkręcania, mega zajebistych humorków :P Mokotów? Ursynów. Wilanów? Wawer? Full response :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W talent Twój nie śmiałabym nawet wątpić :P 15 min od zatłoczonego Mokotowa i Ursynowa, u mnie jest nieporównywalnie piękniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzowskie oko szybko typuje strony świata :P Czyli lewa strona mocy, niedaleko Mokotowa i Ursynowa :P Powiem, Ci, że znam te strony i rzeczywiście masz tam pięknie, zresztą dobrze jest, jeśli piękno miejsca zamieszkania, dotrzymuje kroku, pięknu kobiety. Mieszkałem na Ursynowie, Ochocie, a teraz piszę 15 minut od zatłoczonego Targówka :P Miła kompozycja wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wokół piękne otoczenie a w samym środku ja jako dopełnienie całości :P Targówek mega tłoczny również, mi jakoś tam nie po drodze nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja grzeję dupkę w jednym miejscu cały czas :P Podróże owszem lubię, najbardziej po sklepach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluby jakieś odwiedzasz, czy z racji wieku wypoczywasz :P Choć nie, my nigdy się przecież nie starzejemy, zawsze piękni i młodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłość jest tyle warta, ile z niej zabierzesz, dlatego żyję intensywnie, żebym potem nie musiał żałować :P Wiek, o kondycję dbam, także mega power, w żyłach dopisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, trzeba korzystać z życia ile się da i czerpać tyle przyjemności ile tylko możliwe :D Do tego jeszcze jeśli kondycja dopisuje, czego Nam młodym i pięknym nie brakuje to już wogóle sielanka do emeryturki :P Jakieś ulubione miejsca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsca, generalnie jestem tam, gdzie jest dobra zabawa :P To nieodłączny czynnik rozwoju, dobrego samopoczucia. :) Dobre samopoczucie, hoduję nieprzerwanie, od zawsze. Taka pasja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
tak tylko szkoda ze jakoś ostatnio brak tej zabawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
jakoś dużo spraw na głowie do tego ostatnio wszystko pod górkę chętnie bym się wyrwał to nawet nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
w porządku, ostatnio dużo czasu z żoną spędzam mamy sporo spraw z koleżanką dobrze ale ostatnio czasu nie było za wiele:) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×