Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Będziesz miała w pierścionku najpiękniejszy diament, obiecuję. :D Zjawię się w wakacje, szybko jadąc w swoich mechanicznych koniach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, toż to ja miałam świadkiem na Waszym ślubie być, a Ty chcesz mnie z narzeczonym Swym umówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw,zle slowo na Twoj temat nie padlo:D Zreszta Kolezka to rycerz na bialym koniu,zadba o szczescie swojej wybranki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy relaks z miłą koleżanką, po delikatnym trafieniu w zderzaki, zapewniony :P Maju, smok czeka, na miesiąc miodowy, w Vegas albo Hiszpanii :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglibyśmy się z łatwością odnaleźć, zderzyć, a potem przenieść znajomość w ekscytującym kierunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to namierzaj :P Dziś to nawet bez szczypty tajemniczości, bo okular niestety zbędny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka jaki kierunek obierasz :P Żebym tylko nie musiała zawracać na zakazach, co nieraz się zdarza niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Południowy :P Jadę Al. Armii Ludowej, zaraz myknę w lewo, w Al. Niepodległości :P A potem w prawo, w Batorego, na ten zakręt gdzie często są stłuczki :P Będę łamał przepisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do celu cała i zdrowa, ja i moje zderzaczki :P A na Wołoskiej, aż wypatrywać zaczęłam kierowcę stłuczki, bo biedny się przytulił za bardzo do autka z przodu :P Ale okulara było brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy :P musimy jeszcze mocniej, się namierzyć, :P Dokładniej wypełnić :P, dzielące nas metry, centymetry, na to wyjątkowe spotkanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka :P spotkanie dwóch wspaniałych i jakże skromnych osób, musi być czymś wyjątkowym, inaczej tego nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, mam świadkować na ślubie Twoim i Mai, więc okazja potwierdza tylko wyjątkowość spotkania ;P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyyyyy musimy wszystkie szczegóły dopiąć na ostatni guzik :P Wiesz, że czeka nas, owocne, niezwykle energiczne spotkanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ale to Twój ślub a nie mój, a co za tym idzie Twoja wolność się kończy ;P:D A jeśli chodzi o szczegóły , to niczego nie można przeoczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka nie wiem czy to dobry pomysł z tym spotkaniem, bo jeszcze wpadniesz w me sidła i ślub odwołasz :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×