Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

:Dsuper topik, paszcza mi się aż rozchachała :D pijecie już kawę, czy jeszcze jesteście za młodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykniemy kilka przebojowych fotek, goście z National Geographic będą błagać o fotosa z autografem :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękni, młodzi, sympatyczni... :P:P A dzień zaczęłam kawusią właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:01 [zgłoś do usunięcia] koleżka11 Nadzieja8 zawsze jesteśmy młodzi, ktoś musi :)No baaa szkoda, że zajęci... pracą oczywiście i że pisać tak często nie mogą, jakby chcieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz to
www.erotyczne-zakupy.pl 100% dyskrecja ponad 10 000 produktów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie ma to nie ma niektórzy mają:) omasz jeszcze reklamy przyszły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju- wredna kobieta potrafi byc pociagajaca kobieta. Widze, ze masz temperamencik :P Jakbys byla sklonna zmienic plany swej podrozy, ja oferuje Ci kolacje przy gwiezdzistym niebie na koncu swiata... :) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A właśnie skończyliśmy pracę :D Weekend w pełni, czas zaczynać energiczne odreagowywanie :D Musowo, bo mi w ten piętek serducho z ram wyskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy no problemo wbijam się do pracy i macie wolne :P :D Potem zrobimy kafeteryjny melanż integracyjny i luz :P :P Właśnie obczaiłem nazwę nowej imprezy - Kafeteryjny Melanż Integracyjny (KMI) :D KMI so good :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorganizujemy go w plenerze, za miastem, albo jeszcze lepiej, w ciepłych klimatach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieple klimaty, to jest to :D Choć za miasto można szybciej się zorganizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż serducho mi wyrywa w ciepłe klimaty, szczególnie teraz :P Zajawka niepohamowana :P Za miasto, pełen luzik, trzeba będzie myknąć :P Dzisiaj otarłem się blachami, na parkingu :P Wielki nieobecny 190-centymetrowy koleżka, ciałem w PL, duchem w egzotyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślami to i ja błądzę, gdzieś, gdzie porządnie można się na słonku wygrzać :P U mnie to 164 cm ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wieczorem pozwiedzać kluby, plenery :P Wyszalałbym się teraz na maksa :P Na jakimś KMI :P Dzisiejszej nocy nie zasnę :P Jutro jak zwykle poranna pobudka o 12 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny klubik w egzotycznym miejscu, dobra sprawa :P U mnie to dopiero poranna pobudka jutro ale o 8 :( Koleżka, nie za dobrze masz :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnięty ze mnie gość :D nałogowo, uśmiecham się do życia, a życie do mnie :P Tylko serducho stęskniło się, oj stęskniło :P Brryyyyyy coś nam chmurki nachodzą nad Warszawkę, dzisiaj w nocy je rozpędzę :P Będę jak F-16 na dopalaczu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z uśmiechem urodzona jestem i tak mam do dziś :P Na serducho coś szybko poradzisz, sezon letni się zaczyna :) Rozpędzaj chmurki, rozpędzaj, bo jutro od 14 wolneeee mam i pogoda potrzebna :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka przeganiaj, machaj, czy inne cuda wyczyniaj :P aby szybko i skutecznie podziałało, bo u mnie już pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy naszym nastawieniu do life, KMI będzie istnym wymiataczem imprezowym, Rehab może się tylko grzecznie schować :P Brryyyyyy w piątkową noc, chmurki nie mają ze mną najmniejszych szans :P :D Ten błysk w oku, tropiki padają na kolana :P Weekend first class :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy niedługo zacznę się rozpędzać :P silniki odpalone, dopalacz się rozgrzewa :P U mnie też słonce się schowało, ale deszczyk jeszcze nie ma odwagi podskoczyć koleżce :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, ja zaraz Ci chmurki podeślę :P, bo u mnie ciemno się zrobiło. Czarodziejską moc swa uskutecznię :P Jaki plan na wieczór, gdzie się bawisz, że takie przygotowania, dopalania uskuteczniasz :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy no problemo, podeślij je do mnie, grzecznie wytłumaczę im, że od moich Koleżanek mają trzymać się z daleka :P A jak trzeba będzie, to będzie niegrzecznie, zrobię im galę Mixed Martial Arts :D :P Dzisiaj planuję spontan w plenerze, za miastem :P Sezon dopisuje :P Ale obczaję jak to będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×