Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość Marzycielka 123
:) niestety nie jest za dobrze.Nadal boli :( Z tego względu że musimy od czasu do czasu spotykać się służbowo jesteśmy na stopie "koleżeńskiej"ale prawda jest taka że przypomina mi to zabawę z odpalonym lontem...Musi minąć trochę (ile to jest) czasu abym zapomniała ... Koleżka :) wiosna :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble taka sobie ja
Koleżka, no wczoraj porwał mnie na 3 godziny... zaskakuje mnie na kazdym kroku. Ahh czuję się jak księżniczka... o nic nie muszę się martwic. Tyle rzeczy robie na spontana, no zaskakuje mnie totalnie, jak wczoraj. Tyle ze u nas juz zaczyna byc cos wiecej. Nikt jak on nie nosi mnie na rekach, nie przytula non stop i caluje. a rozmowa z nim to jak balsam , ukojenie dla mojego ciala. Boski, cudo... i pomyslec ze tak dlugo spogladalismy na siebie i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, po Warszawce jeździ się kiepściutko teraz, wiem to niestety :) A to jeszcze nie koniec, bo zaraz zaczynają się kolejne cuda, okres wakacji=czas remontów i modernizacji :P :P Na pewno nie zabraknie, cieszących oko i pobudzających zmysły, turystek :) :P Okular zarzucaj, żeby dodatkowo wzroku nie nadwyrężać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielka 123, najlepszym antidote na takie akcje, jest poznanie nowego Marzyciela, a raczej Czarodzieja, który będzie z Tobą na tyle szczery, że nie będzie ściemniał głodnych kawałków, żeby tylko w pracy móc się zabawić, fajnie spędzić czas, dotykając, całując, Twoje usta. Z tego co czytam, trafiłaś właśnie na takiego typa, ok niech sobie kolo prowadzi własną akcję, jego życie jego sprawa, ale mógł przynajmniej powiedzieć, że to tylko w kategorii wspólnej zabawy, przygody, wtedy, myślę, że byłoby łatwiej Wam ogarnąć sytuację. Nic straconego :) To on zaliczył wtopę, a więc, korzystaj z życia ile wlezie, wiosna zaraz się rozkręci obdarzając nas konkretną, słoneczną pogodą :P Mała czarna, okular, do dzieła, kuszenie czas rozpocząć :P :P Ble ble ble taka sobie ja - zdobywa Cię jak wytrawny myśliwy, dając to, czego kobieta od faceta oczekuje, o to chodzi, każdego dnia zaskakujące przyjemności, ogarnianie względów, fascynacja osobowościami, nie ma mowy o rutynie, nudzie :D Czysta akcja, czysty spontan, zobaczysz nawet się nie zorientujesz, kiedy do przyjemnego noszenia na rękach, dołączą jeszcze przyjemniejsze śniadania do łóżka :P Brryyyyyy - jedyny pożytek z zakorkowanej Warszawki jest taki, że stojąc w niekończącym się żółwim tempie, mogę skupić się na tym co najlepsze, urzekająco pięknych, kobiecych kształtach, kołyszących się na ulicach ;) :P Widoki godne, największych zaszczytów ;) A turystki...mniam :P :D Mówiłem Ci, że miałbym ostatnio wypadek na Batorego ? :D Z tydzień temu, mykam sobie Wołoską, zbliżam się do tego magicznego ostrego zakrętu, myślę sobie, że zaraz myknę dalej na konkretnej prędkości, a tu ojej, jaki cudowny widok z mojej lewej, widzę park, i niedaleko drogi dziewczynę opalającą się na leżaku :P :P :P :D Jaka Czarodziejka, jak kusicielka, gdyby nie moja koleżanka, która wytrąciła mnie z tego transu, ściąłbym ten zakręt, pojechał prosto do tego parku, już pewnie z rozwalonym zawieszeniem, ale za to z jakimi chęciami, szok :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, no racja, w koreczku można oczy nacieszyć. Najlepiej więc, na środkowym pasie się ustawiać, jeśli możliwość pozwala :D:P:P No to pięknie, zakłóciła Twoje skupienie, opalająca się Czarodziejka :D Chwila zamyślenia, roztargnienia i byłbyś między drzewkami :D :P A to dopiero początek sezonu letniego, uważaj, bądź czujny ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy środkowy pas, niczym autostrada do nieba, normalnie nowo otwarta A2 do Poznania ;) :P Pas strategiczny, rejon w którym można się spokojnie - albo i nie ;) :P - oddać podziwianiu wdzięków :D :P Ja mam patent, zawsze się sprawdza, Czarodziejka, miły uśmiech, wnet koleżka myka już na środkowym ;) :P :D Taką "drogową" znajomość można rozwinąć, na początek do prawej na kawę, później zwiedzanie innych czarodziejskich, ekscytujących miejsc :P :P :P Opalająca się Czarodziejka, pociągające wyzywanie ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka, w taką pogodę jak dziś, to każdy zaspany za kierownicą siedzi, więc na zderzaczki uważaj :) :P:P Mi nawet kawa nie pomaga... Ostatnio zarobiłam kamyczkiem w szybę przednią i do wymiany mam. Ot, taka atrakcja mego weekendu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy tego popołudnia, niewiele brakowało , a zaliczyłbym sztukę niekiepską :P :P Hamulce mnie opanowały, w ostatniej chwili ;) :P :P Ach te kobiety ;) Koleżka ostatnio się trzyma, akcja po maksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka uważaj, od jutra upały nadają a co za tym idzie, na horyzoncie zwiewne sukieneczki, odkrywające kobiece wdzięki bluzeczki, ;) :P Skrętu szyi się nabawisz, oczy spuchną od nadmiaru pięknych widoków;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy pogoda wymiata ;) :P Bosko kołyszące tyłki, odlotowe kreacje, kobiece wdzięki eksponujące ;) :P Turystki, Euro w pełni, Fanki futbolu dopisały, w strefach kica plenerowe atrakcje, niezapomniane akcje ;) :P :P Chyba za dwa lata polecę do Brazylii, Copacabana, strefa kibica, gorące ciała, mega doznania ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka ,do zobaczenia w Brazylii w takim razie:D Raczkuję w temacie piłki,ale za dwa lata moja wiedza będzie już na tyle spora ( mam dobrego coacha),że warto będzie rzucić się z nią w tłum pasjonatów :D Słonko,klimat,emocje...jestem na tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego masz coacha :D The pecial one ;) A do Brazylii mykamy tak czy inaczej, bez względu czy nasi awansują czy nie ;) :P :P Taka impreza nie może nas ominąć ;) :P :P Brazylia to wymarzone miejsce na pasjonujące odloty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka zorganizowana?Zapisy? Długa lista uczestników? :p Nie dla mnie;) W kolejkach stać nie lubię,chyba,że w takowej jestem pierwsza .. więc wyjazd organizuje sobie sama , odloty w zakresie własnym:D Ale zabawy życzę Ci udanej i niezwykle emocjonującej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiesz, że dla Ciebie ;) :P :P Kolejki nie ma, z tak cudowną kobietą, kolejka nie jest mi potrzebna ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajny temat
był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotny wiatr
Bo to wiosna była 🌼 serca budziły się do życia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka pewna
taaaa koleżka11 kolejka od początku do końca kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pewien
Niech ta gwiazdka będzie wyjątkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie czemu
to taki śmieszny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka 123
powiem to : zupełnie nie znam się na mężczyznach :) Mój (!!!) Marzyciel za mną szleje ...a ja myślałam że jest zupełnie odwotnie :) Jest dokładnie taki jaki ma być delikatny,czuły i wrażliwy.O namiętności nie wspomnę...:D Życzę wszystkim dużo miłości w roku 2013 :) Koleżka 11 obiektywnie patrząc - nie dziwiłaby mnie kolejka do Ciebie;) Brryyyyyy 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka11
Witajcie👄 Przepraszam za tak długą nieobecność 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żebym broniła koleżki ale
podeszwo zrobiłeś takie coś.... Forum - strona główna Profil Użytkownik: koleżka 11 (ilość tematów: 0, ilość postów: 5) i profil prawdziwego koleżki... Forum - strona główna Profil Użytkownik: koleżka11 (ilość tematów: 0, ilość postów: 3283)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle , ze to dobry pomysl ale tak juz chyba jest moze nalezaloby podjąc jakiąs codyfikacji probe na potrzeby osob wkraczających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia82
Fajnie się ich czytało :P Szkoda, że już nie piszą, może się zakochali :P Z takim potencjałem tylko pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na sexxxl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOKE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×