Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredna małpa27

jaka pasta dla dzieci najlepsza ?

Polecane posty

wszyscy używamy elmex. my z mężem zielony a córa ten pomarańczowy dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wielu lat używam elmexu i nie pamiętam kiedy miałąm jakieś ubutki, córce też od pewnego czasu myję elmexem tym dla dzieci i jest super. Wcześniej miałam Ziaję, jakąś taką czerwoną, słodką pastę, ale Kaśka miała po niej nieświeży oddech, a po elmexie ząbki białe, i z buzi ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie to
ze ta sama pasta w Polsce ma zawartosc fluoru 500 a w Wielkiej Brytanii 1000. Ale slyszalam ze w Polsce jest fluor w wodzie a u mnie w Szkocji jej nie ma i dlatego w pastach sa zwiekszone dawki. chyba ze ktos ma inne wytlumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas akurat sensodyne właśnie ze względu na zwiększoną zawartość fluoru. Dziecko oczywiście wypluwa, ale tak jak pisała Górna ósemka, to ilość fluoru zawarta w dziecięcych pastach jest bardzo znikoma, i nie ma praktycznie możliwości by dziecku zaszkodziła. PS Ja jestem stomatologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikasos
Ajona, zakładając systematyczne mycie i odpowiednie podejście. W naszym przypadku zmiana diametralna, zęby w znacznie lepszej kondycji, a właśnie o uzyskanie takich efektów chodziło. U nas po czasie zęby wyglądały o wiele lepiej, a myjemy tą samą pastą co dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam elmex odkąd córka ma zęby i żyje! Ma piękne zdrowe zęby. Mimo że dentysta mówił że do 5 roku życia mogę jej tylko wodą przemywac, dla mnie chore więc tak nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah tu tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania balonik
Od samego początku - ajona. Dzieciom odpowiada, spełnia swoje zadanie, nie sprawia żadnych problemów. Szczotkować już odpowiednio potrafią, to dzięki temu zęby są cały czas w na prawdę bardzo dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja998
A co z Colgate? Ja z mężem używamy od lat i też kupowałam dla dziecka (lat 6), najpierw tą do mlecznych, teraz mleczne zaczęły wypadać i chciałam zmienić na drugą. Nigdy nie było problemów z zębami. I czy te specjalne szczoteczki rzeczywiście jakoś pomagają? Warto kupić? Żeby było wiadomo o czym piszę: http://www.colgate.pl/app/CP/PL/OC/Products/Kids-Products.cvsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriskana
Ajona jest ok - przynajmniej nasze dzieci nią myły od pierwszego ząbka i wszystko było w najlepszym porządku. Przede wszystkim te zęby wyglądają zdrowo, barwa jest ok, nie pojawiają się ubytki, więc chyba wszystko dobrze zrobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej daje absolutnie podstawowa pielęgnacja. Tak się doprowadza zęby do normalności i faktycznie tak wracają one do normy. U nas jesteśmy zadowoloni z efektu - dzieci nie mają żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdza się elmex dla dzieci i aquafresh dla dzieci, najgorsza pasta wg mnie dla dziecka to ziajka czary mary żel do mycia, pachnie dziwnie, smakuje jak mydło, dziecko nie chciało myć ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Mam w domu małego szkraba który od niedawna ma ząbki i pomyślałem sobie że fajnie byłoby wyrobić w maleństwie nawyk mycia ząbków jaką pastę byście polecili aby nie zniechęcić malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka0606
Mój syn właśnie skończył 3 latka i ostatnio byliśmy na pierwszej wizycie w gabinecie. Mój stomatolog polecił mi zaopatrzenie się w bardziej profesjonalne pasty dla dzieci. Jest dosyć sporo - popytaj w aptece. Odradzał te marketowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margos0604
to kup paste kin dla dzieci.Ma cudowny, truskawkowy smak. Moje dziewczynki tak lubią tą pastę, że same dopytują kiedy będziemy myć ząbki. Bo które dziecko nie lubi truskawek? Dzieci zadowolone a ja chyba jeszcze bardziej, bo w tej paście jest równocześnie fluor i wapń, czyli to co najbardziej potrzebują ząbki naszych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam pastę kin mojej córeczce, bo poleciła mi dentystka. Ten smak rzeczywiście najlepiej odpowiada małej. Ja też się cieszę, bo pasta jest bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJona, zakładając systematyczne stosowanie. Bez fluoru, bez triclosanu. Wiem, jak wiele dała mi ta zmiana, jak mocno odmieniła wygląd zębów, ile to im dało. Najważniejsze, że w tym momencie wygląda to rzeczywiście jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWiki
U nas do tej pory królowała pasa elmex taka pomarańczowa ale coś ostatnio córa mówi, że niedobra, wymyśla, wybrzydza... więc może wypróbuję tą kin o której piszecie! Zna ktoś dokładną nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałam,że tylko moje dziecko nie lubi myć zębów,bo każda pasta jest niedobra,gdyby faktycznie ta , o której piszecie byłaby ok to warto jej poszukać i kupić,jak się dokładnie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci są już duże, ale pamiętam, że też wypluwały bo im nie smakowała. wtedy dostałam gdzieś taką pastę o smaku coli i to im pasowała. wiem że teraz można tez kupić dobre w smaku pasty zawierające i fluor i wapń, ale nie wiem jak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdania co do fluoru są podzielone, już sama nie wiem, co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego ząbka używamy tej pasty http://www.drogeria-ekologiczna.pl/pierpaoli-baby-anthyllis-/1958-pasta-do-zebow-dla-dzieci-bez-fluoru-od-pierwszego-zabka-z-aloesem-i-ekstraktem-z-organicznej-malwy-o-smaku-truskawkowym-baby-an.html i Kingusia nie ma żadnych problemów dentystycznych. Do tego ładnie pachnie i smakuje. Sama jestem częstym gościem u dentysty, a nie należą one do najprzyjemniejszych, więc cieszę się, że chociaż córka ma zdrowe i mocne ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miło zaskoczyłam się pastą Biała Perła dla dzieci, są dwa przedziały wiekowe i moja Kasia chętnie myje ząbki. Zamawiałam na superuśmiech... bardzo fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2letnuegoPiotrusia
Ja tez uzywam nenedent i mysle ze jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mieliście kiedyś dla swoich pociesz z tej marki? www.ebiton24.com/naturalna-pasta-do-zebow-organiczna-malina-id-2361 jest organiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koxon

A ktoś próbował pasty NatureON których można dostać w rossmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×