Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonowacytryna z kiwi

Co lepsze:Therm Line forte czy Linea??

Polecane posty

Gość lemonowacytryna z kiwi

prosze pomóżcie !! mam tłusą duupe i brzuch i uda .Co lepsze do jade do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Ja biorę Linea. Może się niespecjalnie chudnie, ale nie czuje się ciężkości po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowacytryna z kiwi
ja kiedyś stosowałam linee i żadnej rewelacji nie bylo .A teraz widze ze jest jej duzo rodzaji i nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowacytryna z kiwi
nikt nie stosuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowacytryna z kiwi
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaMartusszka
brałam tl forte ale jakies 4 lata temu -12kg w 2 miechy ;] bez diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie zakupiłam ostatnio
Asystor slim i muszę przyznać że jest dobry.Są to tabletki dwufazowe.Na dzień i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie zakupiłam ostatnio
Aha linea kilka lat temu nie dała efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowacytryna z kiwi
a jaki jest drogi ten asystor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlośliwa??
linea jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonowacytryna z kiwi
ah znalalam 40 zł no i jestem w kropce bo teraz rozwazam miecdzy asystor a terma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedrfffffffffffffffffffffff
mnie tez to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshinoka
Ja powiem tak: Brałam Thermline i jest dobry, gdy sie uprawia jakis sport, bo baaardzo przyspiesza spalanie tłuszczów. Redukcja tkanki tłuszczowej jest na pewno nieco przyspieszona. Linea jest o tyle dobra, że na prawdę hamuje apetyt, ale czy odchudza? Raczej nie.. Asystor na mnie nie działał w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie problem z porownaniem dwoch suplementow to zawsze warto rzucic okiem na skład w obu produktach i na poszczegolne składniki pod katem ich wspopagania w odchudzaniu: Therm Line forte - skład: opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis), L-tyrozyna, ekstrakt gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), ekstrakt guarany (Paullinia cupana L), kofeina bezwodna, ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt imbiru (Zingiber officinale L.), L-winian L-karnityny, ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.), ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L), chlorek chromu (III) źródło: http://www.biotrendy.pl/produkt/therm-line-forte-redukcja-tkanki-tluszczowej/ Linea 30+ - skład: sorbitole, chlorella wyciąg z Garcinia cambogia, wyciag z zielonej herbaty, wyciag z liści pokrzywy, wyciąg z alg brunatnych i pestek winogron źródło:http://www.biotrendy.pl/produkt/linea-30-tabletki-na-odchudzanie/ Patrzac pod wzgledem składu to mozna powiedziec, ze wyraznie Therm Line forte jest tutaj lepsze, ale nie wiem jak z samym wpływem jego na odchudzanie, moze ktos tutaj jeszcze sie wypowie na ten temat, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×