Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata Górka

Jolanta Pieńkowska musi odejść z Dzień Dobry tvn

Polecane posty

Gość Małgorzata Górka
Nie mówcie że Was nie irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola*
Absolutnie,świetna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wentrasol
A ja podpiszę się pod petycją o odejście Małgorzaty Górki z kafeterii. Jest znacznie bardziej irytująca niz pani Pienkowska, a skoro jedynym powodem do wykopywania kogoś jest stopień jego "irytacyjności" to pani Górka powinna już nigdy więcej na kafe się nie pojawić. Niemiła, irytująca,głupawa, nic niewnosząca, zawistna - taka jest pani Górka. Precz z kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Górka
wentrasol Jak możesz wyrażać się tak o mnie wogóle mnie nie znając?? Nie łyszałaś/łeś nawet jednego słowa wypowiedzianego przeze mnie. Jak Ci się pomysł nie podoba, twój biznes, ale mnie nie masz prawa obrażać bo mnie ani w calu nie znasz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI PATI PATI
ja sie podpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Do autorki-a jakie masz prawo obrażac J.Pieńkowską/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
na codzien pracuje jako zmieniaczka tamponow p. Jolanty Pieńkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,n l/ n
a wiecie ze onaswoje wynagrodzenie oddaje na cele charytatywne??? teraz juz wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze onaswoje wynagrodzenie oddaje na cele charytatywne? No i co w związku z tym? Czy już mamy ją wynosić na ołtarze i obwołać świętą? Też jej nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,n l/ n
jak pracuje w szczytnym celu to niech sobie tam bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie od dziś wiadomo
co wam ona przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Górka
Ale poruszenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziiiiiiiiiszaaaaaaaa
mniej bardziej wkurza ten węglarczyk, cham, prostak i jest tak obleśny, ze nie moge na niego patrzec, okropny, zarozumiały typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam , ogladalam
DDTVN wczoraj i dzis i widze duza zmiane . P. Jolanta chyba wziela sobie slowa internautow i telewidzow do serca . Dajcie babce szanse , a to ze oddaje wyplate to bardzo fajnie z jej strony. Nie wiedzialam o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziiiiiiiiiszaaaaaaaa
gdybym miala meza milionera tez bym oddawala takie grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec od tej pory nie sypiaj
zgadza sie , ale ile jest takich osob co maja meza milionera i ani zlotowki nie oddadza na szczytny cel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan pytajnik?
dlaczego akurat uwzielyscie sie na jolante pienkowska? ktos mi wyjasni sytuacje? osostanio w tvn byla afera z weglarczykiem ktory obrazil ukrainki pracujace w polsce i jakos nikt tutaj petycji nie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby to,ze oddaje pensje na
cel charytatywny jest godny uznania,ale ja też mogłabym tak robić gdybym była milionerka. Co innego gdyby nie pracowała i dawała swoje pieniądze. A tak ma kupe kasy to co to dla niej jak odda troszke z tego co ma? przez to ma być uważana za świętą? ps. Jak ona prowadzi ddtvn to zmieniam kanał,bo mnie irytuja te jej miny i dziwne akcentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Histeria jaka opętała co niektórych niepracujących chyba ludzi którzy za cel obrali sobie wywalenie Pieńkowskiej jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Jest wielu takich prezenterów których należałoby się pozbyć nie tylko z TVN za chamstwo arogancje itd. Nagonka na Pieńkowska śmierdzi mi czymś innym. Szkoda tylko że tylu ludzi obrało sobie ten cel za sens życia. Jest to dla mnie doprawdy żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że Pani Jola ma w d***e internautów bo jest ponad to. Myślę tez że nagonka na Pieńkowską ma drugie dno. Wątpię też żeby szefostwo TVN decydowało o czyimś zatrudnieniu na podstawie opinii bandy niepracujących szaleńców. Jeśli tak? To ja poproszę o wywalenie Olejnik, Wojewódzkiego, Pochanke , Rusin, K***in Piotrowską itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek ze Szwecji
Ta zbiorowa nagonka na pania Jole jest bez sensu. Wiemy i to dobrze, ze bogaci generalnie sa bardziej skapi niz biedni ludzie. Pani Jola nie potrzebuje pracowac i z pewnoscia nie dla poprawy swojej sytuacji materialnej. Pracuje i swoje zarobki przekazuje dla potrzebujacych. To nie jest typowe dla partnerow bogatych ludzi. Jesli nawet tym czy tamtym irytuje to docenmy jej dobre serce. Mysle, ze na takie osoby jak ona mozna liczyc w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta wiecej dobrego robi niz zlego w odroznieniu do innych. Zostawcie ja w spokoju. Moze jej dobre uczynki kiedys Was beda dotyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z nas nie jest idealny i czy przez to zaslugujemy na usuniecie z miejsca pracy, ze szkoly,a moze z rodziny bo mamy i wady i zalety. Trzeba siebie samego zweryfikowac zeby wydawac wyroki na innych. Pani Jola jest dokladnie taka jak my wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A konkretnie dlaczego musi odejść? Bo czytam i zrozumieć nie mogę. Moim zdaniem Pani Jolanta Pieńkowska dobrze wykonuje swoją pracę , jest przygotowana do tematów, dociekliwa, nakłania rozmówców do dyskusji co sprawia, że rozmowy są ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie że fajna z niej kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam tv w ogóle a ddtv tym bardziej,a Pieńkowskiej nie trawię,ofuknięta odęta ,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Pieńkowska jest profesjonalistką i świetną dziennikarką z ogromnym doświadczeniem. gdyby każdy dziennikarz taki był, telewizja byłaby dużo lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×