Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adrsze

DENTYSTA, wyrywanie zęba.

Polecane posty

Gość mineralnawo
Po wyrwaniu zawsze będzie przez jakiś czas towarzyszyć takie dziwne uczucie. Ale jeżeli jest to bardzo niekomfortowe, lepiej skonsultować się z dentystą. Mimo wszystko czasem zdarzają się jakieś powikłania. Polecam klinikę Wieczorek z Grudziądza, oni zawsze dokładnie informują, doradzają, zawsze można się skontaktować z nimi i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej, ja przy wyrywaniu niemal nie miałam żadnych efektów ubocznych i to co przeczytałam, wprawia mnie w ogromne zdumienie. Moim zdaniem to pewnie zależy od techniki jaką obiera dentysta i jego kompetencji w tym temacie. Jeśli przydarzy się tobie konieczność skorzystania ponownie z jego usług, może lepiej zastanów się nad kimś innym. Polecam swojego w Rzeszowie. Zakład nosi nazwę ALMADENT a pełen zakres usług znajdziesz na ich stronie http://nzozalmadent.pl/ . Ja zawsze tam chodzę jeszcze nigdy nie wyszłam tak obolała, spokojnie możesz sama sprawdzić : ) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja ufam jedynie SPRAWDZONEMU dentyście i chodzę do Almadent (www.nzozalmadent.pl ) Jeśli ktoś jest z Rzeszowa bądź okolic, bardzo polecam. Dopóki mam ich, nie zamierzam na pewno zmieniać dentysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta131
Zazdroszczę Ci, nie mam sprawdzonego dentysty. Myślałem, że taka osoba znajdzie się w Dentalux w Warszawie. Popełniłem jednak błąd, ponieważ pomoc nie jest najlepsza a ceny są bardzo wysokie. Jeżeli możecie mi polecić jakiś gabinet w Warszawie to będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyrwanie ósemek poszłam do gabinetu Maxdent przy Hallera i okazało się że trzeba rozcinać dziąsła żeby to zrobić... Najadłam się sporo strachu i nerwów, ale ostatecznie wszystko korzystnie się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam ósemki w Łodzi w gabinecie www.mddental.pl i było więcej strachu niż bólu, ale chwilę mi zeszło zanim się uspokoiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oławie korzystam z gabinetu www.famidental.pl gdzie mogę liczyć na profesjonalną opiekę. Wyrywanie zęba nie należało do przyjemnych, ale znieczulenie działało więc nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwanie zęba to ogólnie trochę bolesny zabieg, ale zwykle bardziej boli później niż u samego dentysty. U dentysty to dostajesz znieczulenie. Przynajmniej tak ja mialam jak bylam u http://dentystazawiercie.pl/ - na znieczuleniu nie bolalo:) ale pozniej juz niestety troche tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam wyrywanego zęba w gabinecie stomatologicznym www.dentysta-kutno.com.pl w Kutnie. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego chirurga stomatologicznego to polecam wam zgłosić się do tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto chodzić do sprawdzonego dentysty, ja i moja dziewczyna chodzimy np. do http://elzbietajachowska.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam problemy z zębem, byłam u jednego dentysty, drugiego, trzeciego i wszyscy mówili że nic sie nie da zrobić tylko wyrwać. Koleżanka powiedziała mi żebym poszła do http://stomatologialubsko.pl i tam jednak się okazało, że zęba wcale nie trzeba wyrywać i da się go wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywałam ósemkę w gorzowskim gabinecie www.villadental.pl gdzie dostałam solidną dawkę znieczulenia a to w połączeniu z miłą atmosferą na miejscu sprawiło że nie byłam aż tak zestresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg nie był przyjemny, ale przyznaję że pan doktor był łaskawy, dostałem sowitą dawkę znieczulenia, pośmialiśmy się i po krzyku. Szkoda że wszyscy nie mają takiego podejścia do innych jak w gabinecie www.vadamko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat chodzę do gabinetu Margo http://margo-stomatologia.pl/ we Wrocławiu i jestem dobrego zdania o nich. Jakiś miesiąc temu u nich właśnie wyrywałem ząb. Wiadomo, że to nic przyjemnego, ale całkiem szybko to poszło, w znieczuleniu nie bolało wcale, to raczej dziwne uczucie niż ból. Bardziej boli po fakcie, ale od czego sa środki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musiałem usunąć ósemkę w Radomiu i zrobił to pan Piotr Radziszewski, sprawnie i bez bólu czy komplikacji,a znajomi to strasznie mnie straszyli że będzie nie wiadomo co, jednak jak jest dobry lekarz to ze wszystkim sobie da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z atmosfery jaka panuje w gabinecie www.famidental.pl która sprawia że pacjenci są mniej zestresowani, a najlepiej to widzę po swoich dzieciach, które przestały się bać chodzić do dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakresie ortodoncji wysłałam swoje dziecko do gabinetu www.ortodonta-katowice.eu gdzie specjalizują się w stałych aparatach na zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o wyrywanie zębów to moim zdaniem najlepiej robi to pan doktor Piotr Radziszewski ostatnio usuwałem u niego ósemkę dolną. Nie bolała, nie było żadnych komplikacji a tak mnie wszyscy straszyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dentes.pl/ - polecam jeśli szukacie kogoś sprawdzonego na Podkarpaciu. Uważam, że to Centrum Stomatologii jest jedno z najlepszych. Już wielokrotnie mi to udowodnili bezbolesnymi, a zarazem skutecznymi zabiegami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Witam serdecznie. Jeśli szukacie dobrego adwokata to mogę polecić www.biancodenti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijkak

Mam świetnego dentystę w Częstochowie, który potrafi obchodzić się z pacjentami, również tymi młodymi 🙂 przyjmuje w częstochowie w klinice  medidens.pl i wyrywanie zęba bezbolesne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×