Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adrsze

DENTYSTA, wyrywanie zęba.

Polecane posty

Gość vistus
Gdzie w Warszawie znaleźć dobrego dentystę, dobrego tj. takiego, który dobrze leczy, z wyczuciem i przy tym nie drenuje za bardzo portfela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trudno znaleźć dobrego dentystę... Sama miałam ciężkie doświadczenia wiele razy. :( No ale w końcu się udało. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy i na szczęście trafiłam na świetny gabinet http://www.cenker.pl/ - prywatny, ale ceny naprawdę niewysokie. I byłam zachwycona, że w końcu ktoś potrafi porządnie zrobić zęby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam ciezkie przeprawy z dentystami, mialam swojego ulubionego, który pozniej po tym jak zarabial duze pieniadze partaczyl robote, po jakims czasie odkrylam www.stomatologkolobrzeg.com.pl/ i jest naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj ile ja to przepraw nie mialam z dentystami. Jak bylam mala to chodzilam tam z mama jeszcze, ale wyrosłam to wyprowadzilam się na studia. No i tu się zaczal problem, z kilkoma dosłownie mialam problemy, az w koncu trafilam na tego www.ortodontawroclaw.com.pl/ i trzymam się tam do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiese
Kto nie miał przepraw z dentystami? Dopiero jak trafiłam do kliniki Demeter, to wiedziałam, że to jest to właściwe miejsce. Traumatyczne spotkania skończyły. Mają tam ogromne wyczucie i nie robią wszystkiego na odwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no trzeba chodzic zdecydowanie do sprawdzonych dentystow i stomatologow, bo czasami się zle to konczy. Ja polecam ten gabinet www.stomatologkolobrzeg.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, lekarze, którzy robia to na odwal często naprawde psuja swoje zabiegi, do tego trzeba pasji i wysokich umiejętności. Ja mam swojego dentyste tutaj www.ortodontawroclaw.com.pl i jestem bardzo zadwolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wyrywał ząb bardzo dobry chirurg stomatologiczny (http://j-dent.com.pl/ ) zrobił to szybko i z wyczuciem, myślę, że po prostu trzeba poszukać sobie dobrego dentysty, wtedy wyrywanie nie jest niczym strasznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak boleć przez kilka dni, nie uprzedził Cię lekarz? Ja byłam w Remedium w Sochaczewie i zostałam już przed uprzedzona jak wszystko będzie wyglądać. Czułam się obolała w miejscu po ósemce przez kilka dni i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem chyba zbyt wrażliwa na ból, bo już jak czytam te wasze posty to mnie zęby bolą! chyba to najwyższy czas na zapisanie się na wizytę do http://www.stomatolog.gdansk.pl/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyrywałam "8" u www.new-dent.pl to przed zabiegiem najadłam się dużo stresów. Niepotrzebnie. Sam zabieg był szybki i bez większych wstrząsów. Ale to może już kwestia dobrego dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też przyszło wyrywać ząb u www.prodent.net.pl i całość odbyła się bezstresowo i bezbólowo. Nie jest to nigdy nic przyjemnego, ale na pewno duże znaczenie też ma dobór odpowiedniego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko znaleźć dobrego dentystę. Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet na Ochocie Sanusdent. Ceny są atrakcyjne, mają kilka zabiegów trudno dostępnych w Warszawie no i to podejście do klienta. Dzięki pani doktor przełamałam swój strach i chociaż nadal się obawiam dentystów, chodzę do niej regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podbijam, szukam w gdańsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłu szukasz sprawdzonego dentysty na terenie Gdańska, to ja śmiało mogę ci podrzucić sprawdzony adres. Moim zdaniem warto się wybrać dl awłasnego komfortu…bo jak wiadomo, kiepsko teraz znaleźć ludzi co mają naprawdę na uwadze leczenie bez bólu polecić ( www.stomatolog-przymorze.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o tym gabinecie http://www.makrodent.pl/ ? Jest bardzo blisko mnie a musze sie wybrac do dentysty bo juz bardzo zaniedbałam zęby.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was chodzi do dentystów z gabinetu www.addent.pl ? powiedzcie prosze jakie macie wrazenia po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karboniks
Jest taka klinika pod Warszawą - http://dentlux.pl/ Warto. Generalnie bez względu na sytuację wyrwanie zębów nie powinno boleć - miejcie to na uwadze, o ile oczywiście zajmie się tym prawdziwy fachowiec z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale znam ten problem. Przy leczeniu kanałowym dostałam kilka znieczuleń ale niestety nie zadziałały na mnie. To znaczy odrętwienie było, ale uczucie na dziąśle również nie małe. Płakałąm z bólu. więcej do tej pani doktor nie poszłam, znalazłam dentystę korzystającego z usług www.holdental.pl i jest teraz o niebo lepieju, nie pamiętam co to jest ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was leczył zęby u dentystki www.dentysta-gadomska.pl ? prosze o pomoc :) mam kilka pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, a ja zadam pytanie z innej beczki, czy ktos z was uczyl sie moze w tym studium medycznym www.dental-szczecin.pl ? zastanawiam sie nad kierunkiem technika stomatologii wlasnie. pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszyscy z kolei chodzą do gabinetu w Baninie: http://stomatologia-banino.pl/ - tam są dosłownie wszystkie specjalizacje. nawet siostra miała tam zakładany aparat ortodontyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was jest z Krakowa i chodzi do tego gabinetu www.addent.pl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odwiedzam regularnie gabinet stomatologiczny w Wieliczce - http://stomatologwieliczka.pl/. Najczęściej jestem na wizytach kontrolnych, bo na szczeście nic poważnego się nie dzieje. Ale parę lat wstecz miałam poważny problem - ząb mądrości rósł mi poziomo. Na szczęście pani doktor pomogła, jak tylko mogła, ale bez interwencji chirurga się nie obyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wyrywanego zeba w tym gabinecie www.bettersmile.pl :) balam sie na poczatku bardzo, bardzo, ale teraz wiem, że nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentysta, który się zajmuje czymś takim powinien wiedzieć co robić. Na pewno po wyrwaniu, kiedy znieczulenie przestaje działać no to może tam troche poboleć, ale w rzeczywistości myslę, że nie jakoś długo. Mnie wyrywano zęba u www.kuroczko.pl/ i oczywiscie bolalo potem jak już znieczulenie nie działało, ale króciuteńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli, ale faktycznie nie powinno się boleć chyba aż tak długo. Mnie przynajmniej nie bolało a chodze do www.s-medi.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrywanie zęba owszem nie jest najprzyjemniejsze i faktycznie trzeba trafić na dobrego specjalistę... ja miałam usuwaną ósemkę właśnie w gabinecie http://stomatologia-banino.pl/ i owszem na początku nie było przyjemnie, ale potem ból przeszedł i zagoiło się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.o.l.e.c.a.m wrocławski Omnident ze Ślężnej, tak to jest bezczelna reklama ale wyrwali mi górną trójkę bez masakry i zrobili potem dobry implant, dzisiaj nie mam dziury, było nieprzyjemnie ale bardzo szybko. A dobrego dentystę poznasz po tym że zanim Ci powie za ile to zrobi przyzwoity wywiad, oglądnie, poza tym Ci najlepsi mają tylko odległe terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×