Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie wróg

JAK PRZYTYĆ W MIESIĄC LUB DWA - JAKIEŚ 6 KG - SZUKAM SPOSOBU

Polecane posty

Gość tylko dla informacji
jedz po prostu wieksze ilosci, np. do obiadu bardzo duzo ziemniakow, klusek, ale nie sluchaj tych rad, zeby jesc smiecie, bo tylko sobie zepsujesz zdrowie. nie unikaj tluszczu (byle to byl tluszcz naturalny, nie jakies margaryny), pelnotlustego nabialu, troche mniej sportu zazywaj i duzo sie relaksuj ;) piwo tez wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kaszą gryczaną nie przepadam, ale przepis na golonkę poproszę :) ja też później coś dopiszę jak mi się uda wejść a jak nie to ewentualnie jutro. Na mnie tez fast foody nie działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhgh
jedz duzo slodyczy cala czekolade ptasie mleczka cukierki krowki itp to napewno przytyjesz dodatkowo porzadny syty obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilililili, zaciął się serwer. Przypomniał mi się sposób na bardzo późną kolację. Standardowa jajecznica, do niej dwa, trzy plastry usmażonego boczku, pieczywo z masłem, do popicia jedno piwo, następnie sen. Podobno taką kolację trzeba powtarzać dość często, około miesiąca ale też podobno efekt ma przyjść. Przepis na golonkę napiszę później lub jutro, ponieważ chciałbym podać go dokładnie. Trzymaj, proszę mój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci jak ja przytyłam
10kg w 3 miesiące :) byłam bardzo chuda :o Jadłam sporo i tłusto. Śniadanie to najczęściej kanapki z szynką, majonezem, pomidorem lub jajecznica czy omlet z boczkiem drugie śniadanie: jakieś gotowce typu makarony z serem czy ala spaghetti knorra (wiem niezdrowe ale chciałam przytyć więc robiłam wszystko) w międzyczasie jakieś przekąski (krakersy słone, paluszki, słonecznik, pestki z dyni) obiad zawsze z dwóch dań np zupa z makaronem, kaszą czy ryżem i na drugie mięso smażone (kotlety, czy ryby panierowane), placki ziemniaczane 2-3 razy w tygodniu bo bardzo lubię, obowiązkowo z sosem pieczarkowym lub gulaszem, zapiekanki z dużą ilością żółtego sera podwieczorek też różnie, czasem bułka z pasztetem czy wędliną, czasem jakiś jogurt kolacja kanapki, dużo kanapek z wędliną, warzywami, do tego serek camembert lub żółty + jakiś owoc ale często też porcja frytek zapiekanych z serem do picia... cola, dużo coli :o piłam litrami bo lubiłam, czasem też piwom, oprócz tego wiadomo woda, herbata, jakies soki Nie jadłam słodyczy bo nie lubię ale nadrabiałam tłustościami. Wiem ze niezbyt to zdrowe ale musiałam coś zrobić zeby ważyć 53kg przy wzroscie 168. Wczesniej ważyłam 43 i byłam jak anorektyczka. Teraz mam dni ze jem dużo a mam też takie że np zupa mi wystarczy. Od roku waga stoi w miejscu i moze z 2kg chcialabym jeszcze przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedo... a jajecznicę z roztopionym w niej żółtym serem ktoś jadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, więc zrób tak: kupujesz 10 kg smalcu, wrzucasz do miski, dodajesz 3 kostki masła (ale nie extra!) i miksujesz to. Następnie nakładasz to grubą warstwą na kanapki i wcinasz :D Na 100% zauważysz różnicę w swojej figurze już po tygodniu. Mam nadzieję, że ci to pomoże. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..ktoś wcześniej pisał chipsy i fast foody, to nigdy na mnie nie działało." samo nie działa, ale popijane alkoholem + krówki, ewentualnie masa kajmakowa, musi zadziałać ;p no ale tych chipsów to trzeba zjeść sporo, a nie garstkę. naleśniki z masłem orzechowym, bananem i czekoladą też będą dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem Ci jak ja przytyłam", poproszę o przepis na sos pieczarkowy, w ogóle o przepisy na sprawdzone sosy. Ja mam bardzo dobry przepis na sos czosnkowo koperkowy. Kubek lub pół litra śmietany śmietany, 3-4 ząbki czosnku wyciśniętego przez wyciskarkę ręczną ( tak to się nazywa??? ) należy wsypać do śmietany w miarę gęstej, sól i pieprz do smaku, sporo posiekanego koperku najlepiej świeżego, tak sporo aby po wsypaniu go do śmietany konsystencja sosu była wizualnie biało, zielona, czarna ( tak więc pieprzu też sporo). Całość należy zamieszać i wstawić do lodówki na 2-3 godziny. Sos doskonały do mięs i frytek. Nawet sam do picia, bardzo pikantny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto lista produktow chleb zytni maslo pomidory ser ryz kefir twarozek wymieszac i tak 4 razy dziennie rano godz 9 potem 12 potem 18 potem 20 miedzy posilkami jakis owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a przepisy ale tylko sprawdzone na schab, karkówkę, łopatkę? W zamian odwdzięczę się przepisem na pizzę. Na razie zajmę się przepisem na golonkę po bawarsku, ponieważ wcześniej komuś obiecałem. A czy w ogóle devolaya zrobię ze schabu? Zdania są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sugestie ....
dewolaja ze schabu nie zrobisz, ale zrobisz roladke z maslem ;) natomiast pytales o jajecznice z serem zoltym ... czywiscie !!! osobiscie wole jajecznice w formie omletu, bo nie chce mi sie mieszac, wiec takie rozbeltane jajka jak na jajecznice wlewam do patelni i sobie powoli zastygaja na patelni, a na to klade ser tarty lub plastry. a ser jest z rodzaju ciagnacych, to lepiej zetrzec. ale to samo mozna z jajecznica. jaja powinno sie jesc w polaczeniu z serem, poniewaz nabieraja wtedy jeszcze bardziej pozywnej mocy. idealne sniadanie dla zdrowej pracy mozgu, a jak bedziesz jadl tego za duzo, to pewnie i przytyjesz ;) do takeij jajecznicy b. duzo pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie tu linka 11111111111111
polecam SINLAC kaszke dla niemowląt (około 20 zł w zaleznosci od sklepu) osoby z niedowagą mogą ja jak najbardziej pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilililili, za serdeczność z Twojej strony, obiecany przepis dla Ciebie: Golonka po bawarsku. Składniki: - dwie golonki wieprzowe - włoszczyzna - 1/2 kostki smalcu - liść laurowy - ziele angielskie - pieprz - sól - piwo jasne 0,5 litra Oczyszczoną golonkę należy włożyć na 15-20 min do wrzątku ( woda, sól, pieprz, 2-3 liście laurowe, 2 kulki ziela angielskiego). Następnie należy wyjąć golonkę z wywaru i osuszyć. WYWARU NIE WYLEWAĆ!!! Golonkę zrumienić w patelni w rozgrzanym smalcu. ODLAĆ CAŁOŚĆ TŁUSZCZU do wolnego naczynia. Golonkę pozostawić w patelni. Surową włoszczyznę zetrzeć na tarce i dodać do golonki. Golonkę zalać do połowy wywarem w którym wcześniej była gotowana. Ponownie dodać pieprz, sól, liść laurowy i ziele angielskie. Dusić do pół miękkości pod przykryciem, przewracając golonkę od czasu do czasu. Następnie należy wlać na patelnię 0,5 litra jasnego piwa, pozostawić patelnię bez przykrycia i smażyć golonkę do pełnej miękkości i barwy. -------------------------------------------------------------------------------------- Podawać z grochem z kapustą i grzybami. Jako sos chrzan tarty surowy ze śmietaną słodką ( chrzan należy doprawić do smaku solą i pieprzem na bieżąco ). Danie popisowe. Do popicia, myślę, że piwo jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałbym... i pieczywo i ważne... pisząc chrzan tarty surowy miałem na myśli przetarty bezpośrednio ( około 30 minut przed podaniem ), włożony do lodówki żeby był chłodny. To jest danie popisowe. Gdybym nie odpisywał będzie oznaczać to, że położyłem się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilililili, masz już powyżej przepis na golonkę po bawarsku. Wymyśl proszę mi coś jeszcze z makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wie ktoś coś o sytych, wysokokalorycznych daniach w powiązaniu z ryżem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko od nowa
podobno szklanka posłodzonego kakao przed snem też jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko od nowa
syte dania z ryżem to może być ryż z kurczakiem i np z warzywami z patelni lub ryż z jakimś sosem i do tego też kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppp
Ja też mam problem z przybraniem na wadze, ale nic nie pomaga - próbowałam nieregularnych wysokokalorycznych posiłków, ale efekt znikomy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci jak ja przytyłam
Podaję przepis na mój sos pieczarkowy :) Cebulę kroję w kostkę, pieczarki w plastry, podsmażam cebulę do zarumienienia, dodaję pieczarki i również podsmażam, podlewam niewielką ilością wody lub bulionu, dodaję listek laurowy, ząbek lub 2 czosnku, maggi i duszę do miękkości pieczarek, doprawiam solą i pieprzem. Robię zawiesinę ze śmietany kwaśnej 18% i mąki, do zawiesiny dodaję kilka łyżek gorącego wywaru z pieczarek i mieszam a później wlewam to wszystko do gotujących się pieczarek, chwilę gotuję i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci jak ja przytyłam
a jeszcze takie danie na kolacje z pozostałego makaronu najlepiej świderki z obiadu ;) Podsmażam trochę cebulki na oleju, dodaję pokrojoną w kostkę kiełbasę, 3 łyżeczki koncentratu pomidorowego i dalej podsmażam chwilę, dodaje ugotowany makaron, doprawiam ziołami prowansalskimi, oregano, ewentualnie troszkę soli i pieprzu ale to zależy jaka jest kiełbasa bo niektóre są dosyć słone i pikantne więc nie jest to konieczne, koncentrat tez ma mocny smak i chwilę wszystko podgrzewam. Zawsze jem to posypane serem żółtym. Pyszne to jest i przygotowanie zajmuje 15 minut a jakże kaloryczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem Ci jak ja przytyłam", dziękuję. Może być dobre. Spróbuję. I sos i makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32e23e32
Widzę, że nie tylko ja mam taki problem Gdzieś w sieci znalazłam przykładowy jadłospis dla diety wysokokalorycznej ale szczerze to jeszcze go nie wypróbowałam. O jezu, to ma byc dieta wysokokaloryczna??? Ja to tyle jem jak się odchudzam... 5 posiłków podkręca metabolizm, chcąc przytyc lepiej jesc z 3 moim zdaniem, no i zdecydowanie większe. RZeczy o wysokim indeksie glikemicznym, najlepsze sa czipsy, piwo, gotpwana marchew,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepisy ale tylko sprawdzone na schab, karkówkę, łopatkę? to ja polecę potrawy które mam dodane do ulubionych i często z nich korzystam mojej rodzinie bardzo smakują http://www.wielkiezarcie.com/recipe9703.html ta karkówka jest przepyszna na ciepło i na zimno http://www.wielkiezarcie.com/recipe35541.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe27433.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe52685.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe42267.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe18829.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe50184.html mam tego dużo gdyby ci się przydały to polecam:) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×