Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelowa

Pozyczka z WONGA

Polecane posty

Gość annntoni8
Ja jakoś nie mam az takiego zaufania zeby tam własnei pożyczac, a moze też dlatego ze mam sprawdzony portal www.emamona.pl i tu jak już raz pozyczałem i wszystko poszlo szybko i sprawnie to tego sie bede trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooskowa
Moja przyjaciółka niedawno własnie pozyczala pieniązki przez emamona na urlop. I jest tak jak piszecie, wszystko szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implasita
dlatego wole Nobilon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka__
może spróbujesz lendon.pl ? ja sukcesywnie tam pożyczam i nigdy nie miałam problemów ze spłatą, idą klientowi na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wonga to dobra i sprawdzona firma, która działa na naszym rynku już od kilku lat, a także winnych krajach. Ich ofertę znalazłam na stronie finane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario213x
W swej ofercie, mamy atrakcyjną ofertę pożyczek dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą ze złą sytuacją w BIK lub komornikiem. Tylko u nas możesz liczyć na minimum formalności oraz szybką decyzję kredytową. Nasz doradca dokładnie przeanalizuje twoją sytuację finansową oraz zawodową i dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy skanerkredytowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonga oferuje teraz prowizję 10 zł za 1-szą pożyczkę do 750 zł, oferta jest rzeczywiście dobra. Lendon ma 1-szą pożyczkę do 500 zł przy prowizji 0 zł - nic za nią nie zapłacimy, jeśli będzie spłacona w terminie. Jeśli chcesz poczytać jak szybko wonga zaakceptuje Ci pożyczkę i wyśle przelew, o jaką kwotę możesz się starać za drugim razem, czy sprawdzają BIK i wiele innych, zapraszam na wybierarkę - masz tam również lendon i wiele innych pożyczek, warto zajrzeć i zapoznać się z warunkami, żeby potem nie żałować decyzji. http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taka dobra, tania pożyczka na http://zapozyczka.pl ? Ja brałem i sobie bardzo cenię ich usługi na bardzo wysokim poziomie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! Jest wiele innych lepszych chwilówek. Korzystałem z http://kredytony.pl/ ! Doskonałem porównanie chwilówek. Kazdy znajdzie coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek401
To prawda, jest wiele innych lepszych szybkich pożyczek, np. tutaj jest wiele ofert: www.szybkapozyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
Ja brałem z Lendona, tanio, przejrzyście, bez żadnych kruczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flega
też znam lendona i myślę, że jest to porzadna firma. Jest ok wiec nie ma co narzekać!szybka pożyczka i bezproblemowa....tylko się stresowałem jak weryfikowali klienta - ale niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o z tego co widzę, to po nowym roku w Lendon można pożyczyć 600 zł za pierwszym razem? ktoś korzystał z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uflowska
ja korzystałam, faktycznie pożyczyłam 600 zł i oddałam równe 600 zł po trzydziestu dniach :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim banku masz konto i ile musiałaś czekać na kasę z Lendon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and Night
Polecam porównać wszystkie aktualne oferty w jednym miejscu. Konkurencja między firmami pożyczkowymi jest duża więc ciekawych okazji nie brakuje:) http://e-pieniadze.pl/pozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalna okazja do wygodnego i taniego pożyczania na świąteczne zakupy z oferty chwilówek Wonga, która umożliwia w tani, zaledwie w ramach 10 zł wszystkich kosztów. Zaciągać pożyczki przez internet do 750 zł w 15 minut. Spłata tej sumy po 60 dniach to tylko 760 zł... www.netpozyczka24.pl/wonga/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki chwilówki online na 60 dni z firm i instytucji pozabankowych, które proponują chwilówki na 60 dni i więcej. Pełna oferta dotycząca pożyczek długoterminowych. Pożyczanie na długi i wygodny termin tylko u nas >> www.netpozyczka24.pl/pozyczki-chwilowki-online-na-60-dni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwy Kredyt czyli szybka pożyczka online udzielana za darmo dla nowych klientów nawet do 1 tys zł na 30 dni. Stali klienci mają możliwość skorzystać z oferty chwilówki do 3000 zł, z terminem spłaty do 30 dni i przedłużeniem o kolejne 30 dni. Wymagany wiek kredytobiorcy to od 20 do 65 lat... www.netpozyczka24.pl/chwilowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley12
Ja z Wongi nie korzystam przyznam, jak już to z Lendon - już u nich dwa razy pożyczałam, więc wiadomo, wolę sprawdzoną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarszka
Ja nie znam Wonga ale brałam pożyczę w Lendonie i bez zastrzeżeń. jezeli będę brać raz jeszcze to też tam bo już ich znam i nie mam uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarekk
Czytałem opinie o Wonga na portalu http://e-chwilowki.pl i są w większości pozytywne, sam się zastanawiam czy te chwilówki są warte zainteresowania, bo kolega tam ma jakieś kłopoty ze spłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam 600 zł z Lendon.pl i po miesiącu musiałam oddać tylko to, co pożyczyłam czyli 600 zł. kasę po podpisaniu umowy miałam w ciągu 30 min na koncie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a to jakaś promocja w Lendonie? że nie ma żadnych opłat? do kiedy będzie trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×