Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelowa

Pozyczka z WONGA

Polecane posty

Gość gość
ja dostałam ostatnio pożyczkę na szybkigrosz.pl nie sprawdzają bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
w Lendionie też dają. Generalnie załatwiałam to przez internet i nie minęła godzina i miałam pieniążki na koncie. szybko i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimefka
no właśnie w Lendonie szybko działają. weryfikacja też przez telefon - czyli tak na prawdę nie trzeba wychodzić z domu żeby wziąć pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wonga wikipedia com --->poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orel
Pierwszą pożyczkę można wziąć w Wonga za 10zł tylko trzeba spłacić w terminie, bo inaczej koszty są kosmiczne. Kolejne pożyczki w Wonga jak dla mnie już się mijają z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpozyczka24
Pożyczka Wonga to produkt pozabankowy i w porównaniu z innymi ofertami z tej branży, nie jest zła! Oczywiście najlepiej korzystać z ofert tzw. promocyjnych np. pierwsza pożyczka za darmo czy jak Wonga pierwsza pożyczka do 750 zł tylko za 10 zł. Dla chwilówek do 1000 zł, produkty pozabankowe są lepsze i częstą tańsze od ofert bankowych. Oczywiście trzeba pożyczać odpowiedzialnie i świadomie. Polecam szczególnie, zakres wiedzy w tym temacie zawarty w netpozyczka24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadza się, koszt pierwszej pożyczki w wonga.com to jedynie 10zł. Pożyczkę można spłacić w terminie do 60 dni, a maksymalnie pożyczyć można aż 750zł. Dodam, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku pożyczek. Do złożenia wniosku należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, który będzie konieczny do weryfikacji. Następny krok to złożenie wniosku. Po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze na koncie mogą pojawić się nawet w 15 minut. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjusz27
A jak to jest ze wcześniejszą spłatą pożyczki w wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Patrycjusz27, wcześniejsza spłata pożyczki w Wonga.com powoduje zmniejszenie prowizji za niewykorzystany okres pożyczki. Taka spłata możliwa jest praktycznie w każdej chwili od momentu otrzymania pożyczki w wonga.com. Informacja o tym, jaka kwota została do spłaty znajduje się w zakładce Moje Konto na stronie internetowej www.wonga.com. Można także skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, gdzie zostaną udzielone wszelkie niezbędne informacje. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com *Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Wonga nie brałam pożyczki ale za to pożyczałam jakiś czas temu pieniądze w LendOn i jestem zadowolona. Dzięki nim miałam za co zapąłcić niespodziewane rachunki i jakoś to poszło. Potem spokojnie oddałam i jest ok - żadnych kar, opóźnień czy windykacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie se spokój z tą wongą i innymi chwilówkami bo wpadniecie w g****o jak wiele osób w tym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt rozgarniety nie bierze pozyczek, to sami spamerzy napeerdalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta3123
Jak dla mnie bomba. Pierwsza pożyczka za 10zł, a pieniądze po 15 minutach od wysłania wniosku. Tutaj możesz wnioskować o maksymalną kwotę czyli 600 zł za pierwszym razem. Nie ma tak że proponują inną kwotę pożyczki, czyli albo akceptują wniosek pożyczkowy albo odrzucają. Jeśli odrzucą to poczytaj o pożyczkach przez internet na http://parabankowo.pl i wybierz sobie inną chwilówką. Jest z czego wybierać bo tam opisali ponad 20 różnych parabanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Zając
A wonga wymaga przedstawienia zaświadczenia o zarobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ania Zając, standardowo nie wymagamy przedstawiania zaświadczeń, np. o zarobkach czy umowy o pracę. Jednak pamiętaj proszę, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca możemy w indywidualnych przypadkach poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów. Dodam, że obecnie maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yugol31
A jak to jest z przedłużeniem umowy tej pożyczki ratalnej co Pan pisze? Można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Yugol31, nie ma możliwości przedłużenia Terminu Spłaty pożyczki ratalnej. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leandrassa
Jaki jest koszt kolejnej pożyczki w wonga? Dostanę takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Leandrassa, każdorazowo kolejna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalna kwota, na jaką udzielamy kolejnych pożyczek to 2500 zł, jednak ostatecznie jest ona uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki widoczny jest już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimanko
wonga jest chyba jedną z lepszych chwilówek na rynku teraz. Ja spróbowałem raz od nich wziać kasę, ale od razu oddałem i nie było problemu. Tylko należy pamiętać żeby wybrać dość dobrą ofertę bez jakiś kruczków prawnych no i oczywiście na czas oddać. W wyborze pomagają strony typu www.d**ernovafinansowa.pl Można tutaj sobie porównać różne pożyczki i wybrać tą najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałam, ale słyszalam ze różne opinie na ich temat... Kiedyś wziełam pożyczkę w Profi Credit. dla mnie badzo uczciwa i pomocna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKowalska
Korzystałam z pożyczki w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Polecam zobaczyć opinię na temat firmy na stronie https://pozyczki-online.info gdzie można poczytać opinie. Wzięłam pożyczkę (już spłaconą) i nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpozyczka24
Pożyczki Wonga http://www.netpozyczka24.pl/wonga/ to interesujące oferty pozabankowe, które można szybko i tanio pożyczyć przez internet. Oczywiście można znaleźć wiele różnych ofert pozabankowych, które sa równie interesujące. Ale parametry oferty pożyczki chwilówki Wonga to czołówka produktów pozabankowych na polskim rynku finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę Wam powiedzieć ze bardzo chwalę sobie pożyczkę na emamona.pl Naprawde w pełni profesjonalni, beż zadnych problemów. Wszystko na czas. DO tego jasna i czytelna umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonga to jedna z lepszych firm udzielająca chwilówek i pożyczek na raty. Najlepiej sobie porównać samemu. https://chwilowo.pl/ Ogólnie udzieli pożyczki do 1500 zł za jedyne 10 zł na okres 2 miesięcy. Inne firmy pożyczą tyle samo, ale na 30 dni. Różnica spora. To samo tyczy się pożyczek na raty. Wonga ma fajne warunki i jest praktycznie TOP1 w rankingach. https://chwilowo.pl/chwilowki-na-raty/ Teraz pojawiła się też nowa firma jak zaplo, która należy do marki Vivus Finance. Też podobno bardzo dobra dla tych, którzy mają sensowne zarobki. Wszystko najlepiej analizować i porównywać. Nie zapomnijcie o czytaniu umów pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszoia
Myślę ze jak już ktoś koniecznie potrzebuje wziąć jakąś pożyczkę to viasms jest moim zdaniem jak najbardziej ok i można właśnie z niego skorzystać. Dla stałych klientów w każdą środę dają 50% zniżki, a to już coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×