Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelowa

Pozyczka z WONGA

Polecane posty

Gość jolek541
Można porównać aktualne oferty na stronie www.chwilovka.pl Ja szczerze zachęcam do tego żeby jednak sobie przejrzeć całą ofertę rynku nim się wniosek o pieniądze weźmie. Bo wziąć chwilówkę to jest jeden dzień, a czasem nawet 15 minut, a potem się spłaca i czasami są problemy. Dlatego dobrze jest sobie doczytać wszystkie szczegóły wcześniej i wziąć tę, która rzeczywiście się kalkuluje, bo rozbieżności między chwilówkami są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinansowyGuru
Witam, Osoby zainteresowane kredytem bądź pożyczką z ominięciem sprawdzania w systemach BIK oraz BIG poproszę o kontakt pod adresem : kontakt@mojguru.pl Chętnie pomogę i pokieruję w odpowiednie miejsce. Pożyczki do 8.000zł, kredyty do 45.000zł. Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się poważnie zastanowił, czy ewentualnie nie skorzystać z innej firmy pożyczkowej. Słyszałem, że bardzo dobre warunki ma www.aasapolska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w 15min na Twoje konto http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araera
Takie pożyczki to jak proszenie się o kłopoty. Znajoma chciała wziąć taką pożyczkę żeby kupić samochód! wyjjaśniłam jej że to nie jest dlatego. Ale kredyt samochodowy wzięla (w raiffeisen polbank jak coś). ALe odradzam wszelkie pożyczki z wongi i innych wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Araera pożyczka w naszej firmie to od początku do końca jasna i czytelna oferta, bez żadnych ukrytych kosztów. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównywałam sobie chwilówki i uznałam, że najkorzystniejszą ofertę mam w sms365. I polecam- przejrzyście, szybko i profesjonalnie. Pożyczyłam 5 stówek, bo auto mi się popsuło i musiałam szybko je naprawić... W sms365 błyskawicznie dostalam pieniadze na konto, mega malo formalnosci mialam do zalatwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelligence
znajomy chcial ostatnio wziac chwilowke na samochod, najglupszy pomysl na swiecie. jesli ktos chce wziac chwilowke na taki cel to niech wezmie sobie kredyt samochodowy w raiffeisen polbank - duzo lepsze warunki. duuuuzo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmma
Następna pożyczka w wonga tez jest za 10 zł czy to tylko przy pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekarik
W wonga muszę podpisać papierowa umowę i odesłać czy da sie to załatwić online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Magmma, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietros
Po pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki to kiedy pieniądze z pożczki są przelewane na konto przez wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pekarik, zgodnie z prawem musisz podpisać umowę. W wonga.com umożliwiamy zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pietros, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w Twoim banku(zazwyczaj jest to 15 minut). Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalominal
Korzystałam z Wonga bo wyszukała mi to porównywarka www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz korzystałem z http://arkonfinance.pl i jak bede potrzebować kiedyś pożyczki od ręki to znowu skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuś_33
Jeśli już brać pożyczkę to najlepiej sprawdzić dokładnie koszty kredytu, wysokość raty i okres kredytowania. Dość fajnie wygląda to na http://sowapozyczkowa.pl/ ale zawsze trzeba pamiętać, żeby przeczytać umowę przed podpisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekiiks
Można wyłowić dobre chwilówki na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Samych chwilówek porównują jakoś 20 różnych ze sobą, także można coś sobie dobrać. Od razu warto sobie sprawdzić dokładne warunki a zwłaszcza jak wygląda kwestia opóźnienia w spłacie. Akurat oni od razu pokazują tego typu zapisy, także nie trzeba się domyślać – co się stanie jakby spłata miała się obsunąć w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
Czy tomasz z wonga często tu goszczący ,moglby odpowiedziec na pytanie,dlaczego wonga po spłaceniu pożyczki na czas obniza limit do 50 zł,bo uwazam to za słabe podejście do rzetelnego klienta, że tak jest traktowny,żartujecie sobie z ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Mnie to samo, spłaciłam pożyczkę przed czasem i obecna oferta to 50zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×