Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenia__

1,5 roczne dziecko wszystkich bije

Polecane posty

Gość xenia__

Mam problem z moim synkiem pozniewaz od jakiegos miesiaca reaguje biciem w roznych sytuacjach: - kiedy sie kogos zawtydzi np. spotkalam dzis znajoma ktorej maly nie zna, kiedy sie do niego odezwala on od razu machnal reka, akurat stala dalej wiec uderzyl w wozek. Gdybym w takiej sytuacji miala go na rekach to uderzylby mnie. - kiedy sie zdenerwuje - kiedy chce zwrocic na siebie uwage bo to taki typ ktory zawsze chce byc w centrum Tlumacze mu ze tak nie wolno, ze boli, daje kary ale to wszystko dziala do 'nastepnego razu', przychodzi przeprasza (czyli przytula sie) a i tak zaraz robi to samo. Czy on z tego wyrosnie? Czy ktoras z mam miala taki problem bo juz nie wiem co robic aby on zrozumial ze tak nie mozna. Ogolnie jest pogodnym dzieckiem, bardzo duzo rozumie a tego jakos nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia__
w TV mówili dzisiaj, że ma ustawkę z braćmi Kliczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzenia
Łapać za każdym razem za raczke, przytrzymywać i spokojnie ale stanowczo mówic ze nie wolno tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzenia
w ostateczności możesz mu sprzedać kilka trepów na ryja i jajeczka, parę razy z fleka w żebra. najwyżej powiesz, że kocyk był śliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×