Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati90

problem z kolegą . . .

Polecane posty

Gość Nati90

Mam problem z kolegą. Za każdym razem jak się napije lub czasem nawet jak się nie napije, a ja jestem w pobliżu, to chce mnie przelecieć. Nie wiem co mam z nim zrobić. Dodam że tak już jest od pół roku, dlatego zastanawiam się czy jeśli przespałabym się z nim ten jeden raz to nie miałabym w końcu świętego spokoju powiedzcie co o tym sądzicie proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć mu uwagę, że Ci się to nie podoba i albo skończy tak postępować, albo nie będzie już Twoim kolegą :P No chyba, że Cię pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnaś narzekać z tego powodu. Pociągasz go, to chyba dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa80
To sie z nim przespij i po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz chlopaka to powiec temu koledze zeby dal ci spokuj a jak jestes wolna to oddaj mu sie a morze cos z tego wyniknie naprzyklad jakas milosc ic za glosem serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleo
chcesz sie przespać z kolegą dla świętego spokoju? a myślisz, że jak się z nim raz prześpisz to da ci spokój? Może być zupełnie odwrotnie, będzie się do Ciebie dobijał za każdym razem kiedy mu się zechce. Nie umiesz mu powiedzieć wprost, że nie życzysz sobie takiego zachowania? Albo przestać się z nim spotykać? Myślę, że to ci najwyrażniej podoba, inaczej dawno dałabyś mu do wiwatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, sztuka asertywności nie gryzie i nie pociąga za sobą skutków śmiertelnych. =] Powiedz mu stanowczo i pewnie, że Ci się to nie podoba, a jeśli przekaz werbalny nie zadziała, użyj perswazji. Facet dostanie w mordę, to może otrzeźwieje. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
już przy pierwszym spotkaniu powiedziałam nie i wtedy dał sobie spokój ale na drugim znów próbował szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, są środki, które podnoszą libido u kobiet. Możesz ich spróbować. Ale nie jest to łatwa sprawa. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój partner ostatnio wystosował fenomenalny pomysł, z którego uśmiałam się jak 150. Przeglądając oferty pracy, trafił na jedno które dotyczyło DORADZTWA PERSONALNEGO. Zerknął, odwrócił się do mnie i rzucił: "Patrz, dzióba! Praca idealnie dla mnie! Mam dla pana poradę... W RYJ! 100 zł". xD Jak Ci się będzie naprzykrzał, myślę, że taka "porada" mu się przyda... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati90
Dzięki Nelvaana pewnie tak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka brunetka
Ilu ja mam takich adoratorów :O gdybym musiała spać z każdym,zostałabym dziwką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×