Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O co loto?

Chciałabym schudnac.Pomocy z kaloriami

Polecane posty

Gość O co loto?

Chciałabym schudnac tak z 5 kg.We wrześniu skończyłam dietę Dukana i od września przytylo mi się 5kg.Przyznaje się bez bicia,że na 4 fazie nie trzymałam się zasad.Nie robiłam dni proteinowych.Jadłam co chciałam i o której chciałam.Przed chwilą zrobiłam sobie na suchej patelni pół kg piersi z kurczaka,dałam do tego całego pomidora,podlalam jogurtem naturalnym z czosnkiem i majerankiem.Do tego jeden plasterek żółtego sera.W sosie moczylam sucharki(zjadłam ich z 6).Zjadłam wszystko odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynnna uczennica
a bral ktos reductil albo xenical??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co loto?
A no wszystko zjadłam:).Mam możliwości do jedzenia.Wczoraj nie miałam apetytu,a za to dzisiaj chyba słonia bym mogła zjeść.Wiem powinnam sobie żółty ser odzalowac i te suchary.Wtedy chyba by nie było aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co loto?
To ktoś może wie ile to mniej więcej kalorii?Jakąś kolację mogę jeszcze dzisiaj zjeść?czy sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co loto?
Jak byłam na Dukanię to moje kalorie raczej nawet 1000 kalorii nie przekraczały.Bo co do jedzenia to trzymałam się ostro.Jedynie alkoholu nie potrafiłam sobie odmówić.(w te dni na napewno 1000 przekraczalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co loto?
Nie mogę obliczyć na kalkulatorze.:/.Siedzę na necie w tel. I cos mi muli jak wchodzę na kalkulator żywieniowy.No to napije się coli zero::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczynnna uczennica
a bral ktos reductil albo xenical??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×