Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lokijuoka

czy byłe waszych facetó były ładniejsze od was ??

Polecane posty

Ona może być ładna tylko w twojej głowie jeśli masz kompleksy to nawet pasztet będzie dla ciebie ładniejszy niż ty a dla twojego faceta tak naprawdę ty będziesz najpiekniejsza i przyćmisz tamtą...to że ktoś z kimś był nie oznacza że nie może później spotkać kogoś po prostu piękniejszego z lepszą figurą i stwierdzić gdzie ja miałem oczy że wybrałem tamtą ja z perspektywy kobiety uważam że mój ex był przystojny ale gdybym wtedy poznała mojego obecnego który jest mega ciachem i inteligentnym dobrym człowiekiem po prostu to bym się nie zastanawiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 19:02, Gość gość napisał:

pamiętajcie ze w każdej chwili wy też możecie stać się tymi byłymi i was tak będa poddawać ocenie

Mi to wisi...a wyrazić opinię mogę i jeśli ktoś jest brzydki to jest...nie będę mu sztucznie podnosić samooceny a po drugie stwierdzenie że jestem ładniejsza nie umniejsza w żadnym wypadku tamtej...po prostu jest stwierdzeniem faktu i tyle.

Edytowano przez Titi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Titi napisał:

Mi to wisi...a wyrazić opinię mogę i jeśli ktoś jest brzydki to jest...nie będę mu sztucznie podnosić samooceny a po drugie stwierdzenie że jestem ładniejsza nie umniejsza w żadnym wypadku tamtej...po prostu jest stwierdzeniem faktu i tyle.

* W sensie że nie będę uważać że ktoś jest piękny skoro taki nie jest nie należy mówić tego tej osobie ale swoją opinię masz prawo wyrazić nie musisz jej wyrażać na głos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×