Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Prawo Agaty - jak wrażnia?

Polecane posty

Kto ogladał? Będziecie dalej oglądać ten serial? Jak dla mnie - fajny. Nierzeczywisty, jak większość seriali, ale taki "z jajem". I aktorzy fajni. Ja będę chyba ogladać. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nei tracimy time przed TV
mamy od tego kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) ja mam podzielną uwagę i oglądam tv siedząc przed kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nasza supermodelka trafiła na światowe wybiegi, zamiast na chirurgię szczękową? widać, dziwne szczęki mają powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepowiednias
podoba mi sie..taki lekki..i nie zgadzam sie ze daleki od realiów..tak zyja niektorzy zwlaszcza w W-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sali sadowej w rzeczywistosci tak nie jest - przerysowane totalnie:P No ale dobrze, bo w koncu jakby bylo tak nudno jak w rzeczywistosci to by ludzie nie ogladali:P Musieli troche podkolorowac jak w amerykanskim serialu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak żyją? młde prawniczki mają na poczekaniu 800 tys gotówką do dyspozycji? nie przesadzajmy poza tym - sprzedaż mieszkania, likwidacja lokaty - to nie trwa jeden dzień no i jak kogoś wywalą z roboty i traci dach nad głową plus wszystkie dochody i oszczędności, to raczej nie jest takim optymistą, jak główna bohaterka trzeba odróżniać fikcję serialową od rzeczywistości, kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przypomina magde m, tzn cala fabula i sposob, w jaki ten serial jest zrobiony. Podobnie tez zrobione podklady piosenek. Ale ogolnie fajnie sie oglada, zwlaszcza film ze swojej branzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddfghjk
bardzo fajny serial Magda M byla nudna natomiast Prawo AGATY jak na razie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole a ppole
bardzo mi się ten serial podoba :) na początku myślałam, że będzie nudny..., ale od momentu kiedy została oskarżona o wyprowadzenie 800 tysięcy złotych z firmy zaczęło się robić ciekawie. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :D będe oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę oglądać. Mieszkanie miała piękne. Ciekawa jestem czy miała kredyt spłacony bo jak tak to jeszcze jej się kasy trochę zwróci. Fakt, ze to nie jest realne, ale oglądało się fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×