Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysliszodisach

spuściłem się na stopy koleżanki kiedy spała...

Polecane posty

Gość mysliszodisach

zrobiłem to dosłownie minute temu i nie mam pomysłu jak wyczyścic teraz jej stopy przecież jak się obudzi to poczuje, że coś ma na stopach.. ale jak zaczne jej czyscic to moze sie obudzić i co ja jej powiem? ze jej myje stopy bo miala brudne :D? nie mogłem się powstrzymać.. to bardzo atrakcyjna kobieta, spała u mnie po kolezensku - niestety sexu nie było no i rano nie wytrzymałem, stopy jej wystawały spod kołdy i musiałem sobie zrobić dobrze ... spust na stopy, cos pieknego oczywiscie zrobilem juz z 20 fotek jej stópek, bede teraz walil na fotkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało potem?Czy wyczyściłeś to czy zostawiłeś?Co zrobiła jak się obudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliszodisach
Wylizałem jej stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw, wyschnie i nic sie nie wyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem to dosłownie minute temu i nie mam pomysłu jak wyczyścic teraz jej stopy x no i rano nie wytrzymałem, stopy jej wystawały spod kołdy" x to chooju ryzy spusciles sie z rana czy w poludnie? pogubiles sie bachorze-fantasto x -10/10 s********j pisac te marne prowokejszyn na oogolny tam wiecej gimgowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 223324
Podniecające. Mój mąż czasami łapie moje piękne stópki i wali sobie nimi. Uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochalem jej stopy

to byly piekne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×