Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośka Mamuśka78

wózek parasolka?jaki macie?jesteście zadowolone?

Polecane posty

Gość ja mam dwa testy
Mam Maclarena volo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w paski jest super, mój na szczęscie podziele moje zdanie :) kolorowy ale stonowany :)w każdym razie jeśłi zakupie pliko i będzie git to wisze Ci flache :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
Ja mam Peg peregio Si-rewelacja.Bardzo wytzrymały.Moje dziecko juz dość duzo waży,bo 15kg + do tego zakupy jakies 5 gk i daje rade. Jest lekki,łatwo się składa i zajmuje mało miejsca w samochodzie,a to był dla nas priorytet.Mozan go przewozic nawet na przednim siedzeniu samochodu.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekła mrówa- mam ten sam problem, też jeżdżę Transporterem, chciałam go jeszcze na zimę, a teraz nie wyrabiam- z dzieckiem waży ponad 22 kg, jak jeszcze zakupy dojdą... A parasolkę wezmę w jedną rękę, dziecia w drugą i będzie łatwiej. Mi też podoba się Pliko mini (kolor Aloe) albo Maclaren Triumph zielony, ale z kolei mamas&papas mają wózki które widziałam na żywo, bardzo fajne: http://www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/10/trek i możliwe że na to się zdecyduję, boję się trochę "na oko" przez net kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjm
w jakim wieku byly Wasze dzieci jak zmieniliscie im wózki na spacerówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka, no to zagwózdke mi zrobiłaś z tym wózkiem. Fajny jest :) kurcze oszaleć idzie, tyle tego jest :P Mój będzie miał 13 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Mamuśka78
oooo jak fajnie, ile wpisów, nareszcie :)))))))))) ja chciałam bardzo espiro magic 4, ale sa tak skrajne opinie na jego temat, że zrezygnowałam. potem zastanawiałam się nad innym wózkiem espiro, active właśnie. ale osobne rączki mi nie pasują;/ bo pewnie jedną ręką nawet przez moment nie da się prowadzić, nie??? przede wszystkim moje zdanie jest takie, że parasolka nadaje się na szybkie wyjścia. zakupy wakacje itd. sorry, ale jak widzę babkę, która ciśnie takim wózkiem po śniegu w zimie to śmiać mi się chce. i to dziecko nieosłonięte z żadnej strony;/ masakra. ja wiem, że to tanie i lekkie.ale bez przesady. jakąś wygodę temu dziecku trzeba zapewnić. ja swojej spacerówki z 3w1 dalej będę używać. bo jest dla malca mega wygodna. peg perego mini mi się widzi. muszę go obczaić. tylko jak znowu zacznę czytać opinie w necie to znowu zrezygnuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Mamuśka78
wściekła mrówa- ja nie miałam takie dylematu z wózkiem 3w1 a tej parasolki szukam naprawdę od chyba 3 miesięcy. znam chyba wszystkie aukcje allegro:D ale co czytam opinie to zawsze pasuje. już prawie byłam zdecydowana na espiro magic.tak mi się widzi.i co? spotkałam koleżankę, mówi, że kółka wytarte, źle się podbija i wogole jest mega niezadowolona. a wózek ponad 500zł kosztuje więc też nie mało. więc zaś odpuściłam. także najlepiej będzie jak pojadę do sklepu i obejrzę na żywo. dużo ludzi pisze, żeby nie kupować na allegro bo się okazuje, że siedziska małe, wąskie itd najpierw żeby jednak gdzieś obejrzeć , zobaczyć, a potem zamawiać przez neta jesli się opłaca. chociaż u mnie w sklepie magic 550zł na allegro 520 więc czy za 30zł się opłaca przez neta zamawiać, nie wiem. piszcie dalej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - ja swój wielofunkcyjny wybrałam w jeden dzień :P Zaś co do opini w necie - nie dogodzisz każdemu. Trudno tak do końca się nimi kierować... Co do moich wyborów wózkowych, oglądałam wczoraj jeszcze raz trójke zwycięzców :P na YT. Silver cross odpadł choć najlżejszy z powodu rozwiązania opuszczania siedziska. Miałam pasek w mutsiaku i zdecydowanie mi to nie odpowiada. Ten z mamas and papas fajny, fajnie wygląda, ale... zdecydowanie bardziej podobają mi się rozwiązania w pliko. Czyli - możliwość złożenia wózka jedną ręką ( i tu pytanie do mamyMałpki - naprawde to tak wygląda? ), regulowana rączka i pliko jest chyba większy czyli więcej miejsca dla malucha. Tak więc zdecydowałam się na Pliko :) kupuje w przyszłym tyg i nie oglądam więcej wózków bo znowu cś mi wpadnie w oko i bedzie zagwózdka :P Mamo Małpki mam jeszcze dwa pytania - czy kółka są głośne ? i jak z amortyzacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam maclaren quest i jest super Może są inne ładniejsze wózki, ale ten jest niezawodny, wygodny, lekki. Nic się nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - super się prowadzi. moja koleżanka jak spróbowała mój wózek prowadzić ( z dzieckiem i zakupami na dole) to była pod mega wrażeniem i sama sobie taki kupuje, bo ze swoją parasolką nie ma już ochoty się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Mamuśka78
maclareny też mi się pododają szczególnie techno XT. ale nie dam tyle kasy za 'parasolkę' bo to ma być tylko alternatywa dla mojej super spacerówki :) więc czy mogłaby się tu wypowiedzieć mama od espiro magic 4??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kółka hmm no jak to kółka laskowego wózka wg mnie nie są głośne tzn mam porównanie tylko z delti dot i jeżdza ciszej ;) Do mutsianki nawet nie próbuje porównywać . Amortyzacja jest raczej słaba ale nie widziałam spacerówki która była by jakoś super amortyzowana . ale dziecka mi nie trzęsie , a jeżdżę już 2 mce moze troche wiecej . Tak jest duze siedzisko . Mutsy 4 rider ma mniejsze . Tak wozek składa sie jedna ręką , na początku nie umiałam i sie wkurzałam ale z tym filmikiem za 5 razem juz sie nauczylam jak babka w filmie i teraz juz super ekstra , bo bałam się ze popsuje coś ale temu wózkowi chyba nic nie moze zaszkodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrvfcsxaz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamo Małpki :) w sumie , nie można oczekiwać od małych piankowych kółek żeby suneły jak duże piankowe :) w zamian mami lekki wózek, coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam temat:) też jestem na etapie szukania lekkiej a zarazem wytrzymalej spacerowki dla mojego 12kg synka(15msc). moj typ to nowośc espiro http://www.tosia.pl/sklep/product/p/2152/espiro,avant.html albo cybex bo ma fajne opinie tylko troche drogi:( a używany warto kupić czy lepiej nie ryzykowac? http://dino.sklep.pl/nowy/cybex-onyx-2012-spacerowka-gratis-huggies-newborn-p-13532.html?zenid=11e1945314d45295361f6446aaed927b czy ktoraś z mam może mi doradzić? albo polecic jakiejs sprawdzonej spacerowki dla dużego dziecka? dodam że raczej zalezy mi na wadze max 8-9kg bo musze ją wytargac na 2gie pietro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wscieklamrówo jak po czasie sprawdzil sie Pliko? Jesteś zadowolona z użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojeczki
Dla synka mialam parasolke Kolestra - byla ok, bez rewelacyji, ale jezdzila. Dla corci kupilam Maclarena Questa Sport i powiem z reka na serca jest fantastyczna! Jest mala, poreczna i wagowo podobna do Koelstry, ale prowadzi sie 100 razy lepiej! Moj niespelna 3 letni syn uwielbia podczas spacerow proawdzic wozek ze swoja mala siostra, zakrecac nim itd. bo tak lekko sie prowadzi, dlatego polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam maclaren quest sport ( zreszta one pewnie wszystkie sa super). Mamy juz od 4 lat spokojnie jeszcze drugie dziecko bedzie wozic jesli sie na drugie zdecydujemy. Lekki, zwrotny, latwo sie sklada i rozklada, lekko sie prowadzi. Ale do lasu juz np. nie bedzie sie nadawal z powodu malych kolek, ale to jak wszystkie parasolki. Dla mnie ten pierwszy. Ciezki wozek jest bez znaczenia dla mnie, nie musi byc super bo krotko go uzywalam i przeszlismy na lekka parasolke i w ten wolalam wiecej zainwestowac. Chyba ze ktos wie ze bedzie czesciej z duzego wozka korzystal to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sporo czasu minęło, ale ja miała wózek Knorr-baby. Najpierw wielofunkcyjny ( dwójka dzieci w nim jeździła ). Przy drugim dokupiliśmy z mężem spacerówkę też tej firmy. Sprawdziły się bardzo dobrze i przy sprzedaży też nie straciły za wiele na wartości. W tej chwili nie ma już tego modelu ale mieliśmy coś na wzór tego Joggy S. Więcej spacerówek z tej firmy możesz zobaczyć http://goonis.pl/spacerowki.htm . Widziałam jeszcze parę szt. na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×