Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośka Mamuśka78

wózek parasolka?jaki macie?jesteście zadowolone?

Polecane posty

Gość mama 3latki
my używalismy coneco saturn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ominikanka
wlasnie obejrzalam prezentacje. wow. jakbym miala male dziecko i szukala spacerowki to bym go wziela pod uwage, aczkolwiek drogi jak na teg orodzaju wozek (ja mam za 450 pln, czyli dwa razy tanszy w zasadzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1984
Ja zdecydowałam się na wózek Orbit. Jestem mega zadowolona. Chciałam kupić mojej małej dobry wózek, wygodny, przewiewny. Opłacało się. Inwestycja na lata. Poleciłam sąsiadce i również jest zachwycona. Nasz zamawiałam w sklepie http://happymothers.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
wczoraj zepsulo sie kolo w wozku ktory uwilabiam abc design wypadek przy pracy, to najlepszy wozek jaki znam, dostalam w rezerwie wozek typu parasolka i powiem wam cos nigdy przenigdy takiego wozka dla dziecka to jest jakas masakra!!!! maly ciasny nie mozna wlozyc zakupow, dziecko ledwo siedzi prawie lezy nogi zwisaja jak u lalki to prowizorka nie wozek ze spaceru wrocilam tak umeczona pchaniem za niski do mojego wzrostu nogi haczyly o kola bo odleglosc nieprawidlowa, wstyd mi bylo z takim wozkiem sie pokazac a co sie umeczylam cala spocona wrocilam do domu to porazka nie wozek, prowizorka wozka nie dla mam nie dla dziecka, rece mi cierply od trzymania raczek i musialam uwaza zeby nie haczyc nogami bo odleglosc byla zla najgorszy wozek modle sie zeby naprawili mi to kolo abc design ja wiem ze to drogi wozek ale kupilam uzywany w b dobrym stanie gleboki plus spacerowka tylko ten wozek a najlepiej 4 kolowy nigdy parasoli zadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiało by mnie nieźle pop*******ić żeby kupić wózek typu "parasolka" za ok 1000zl. Parasolki Mclaren czy Stokholm nie różnią się wiele od tańszych typów, no ale cena robi swoje, bo jak jedna mamuśka z drugą zobaczą, że to wózek za grubą kasę to kupi szybko bo przecież trzeba się pokazać koleżankom na jaki wózek można sobie pozwolić. To przecież jest MCLAREN. Właściwie gdyby taki wózek nazywał się "kupa góffna" to i tak by tępe kretynki kupowały bo przecież kosztuje ponad 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy model Crossline z euro cart, lekki, ale z regulacją oparcia, sporym koszem i super budką, dawno tajiej nie widziałam w tego typu wózkach, po rozłożeniu zakrywa niemalże całe dziecko, także dobrze chroni przed wiatrem czy mocnym słońcem, koła piankowe, więc i jazda przyjemniejsza, ogólnie wózek super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam synkowi Easygo Nitro. Bardzo fajny wózeczek w przystępnej cenie. Wytrzymały, bezpieczny, a mój synek uwielbia w nim jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam easygo quantum. Fajny wózek i bardzo dobrze się nim jeździ. Jest idealny dla wysokiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też wozimy się wózkiem quantum. Na początku synek jeździł w spacerówce z wózka wielofunkcyjnego ale to na dłuższą metę nie zdawało egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn się właśnie przesiadl z dużej spacerówki na parasolke. Boże jaka ulga dla moich nóg i rąk. Mam espiro metro, waży 7kg i jak narazie dobrze się prowadzi mimo małych kółek (z przodu są pojedyńcze co mnie z początku niepokoilo). Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę wygodne wózki spacerowe. Moja córka jeździ w wózeczku virage i sprawdza się nawet na bardzo długich spacerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wozeczek nitro. Jest bardzo fajny i wygodny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten wózeczek i jestem zadowolona. Mój synek jest wysoki, a spokojnie się w nim mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peg perego si - the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco blox - nie parasolka ale waży tylko 7, 5 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam funkcjonalny wózek 3w1 Baby Merc, z tym że bez parasolki bo da się go tak zmodyfikować, że w ogóle nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×