Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Elilka 31

Suche włosy- jak nawilżyć?

Polecane posty

Gość Elilka 31

Witam, mam problem ze suchymi włosami. Jaki szampon, odżywkę lub maskę możecie polecić, żeby je chociaż trochę nawilżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka 31
Suszarki, prostownicy bardzo rzadko. Używam ostatnio szamponu do włosów Fructis i mam wrażenie, że to on wysusza mi tak włosy.Dlatego pytam o szampon, odżywkę i maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to portadzę
KUp olej kokosowy strona magiczne-indie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy ten olej kokosowy poradzaja na cere i wlosy az mnie nachodzi ze go chyba tez zakupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
Odstawienie szamponów z mocnymi detergentami, odstawienie szampo nów i odżywek z silikonami, i olejowanie, olejowanie, olejowanie. Nałożyć trochę oleju na noc (a co najmniej na 2 godziny), zmyć, nałożyć odżywkę. Nieprawda, że się ciężko zmywa, kokos czy sezamowy schodzą po jednym myciu łagodnym szamponem dla dzieci! I nieprawda, że oleje są drogie bo po pierwsze są bardzo wydajne (jednorazowo nakłada się łyżeczkę produktu), a po drugie można zacząć od tych jadalnych czy Rossmanowskich. Zresztą, co ja się będę rozpisywać, tu jest wszystko: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593364 I jeszcze ten temat polecam: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhesg
OLEJ KOKOSOWY REWELACJA, OLEJKI AMLA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampony dla dzieci, szampony ziołowe i wszystko co jest organiczne a nie kosmetyczne. Jedyne dobre szampony z tych dostępnych w drogeriach to z L'oreal żółta i szara/srebrna ostatnia seria, najnowsza, ale też bym nie szalała tylko myła na zmianę z jakimś lekkim niekosmetycznym szamponem. Ja zamiast odżywki robię sobie olejowanie olejami naturalnymi przed myciem albo po prostu nakładam jedwab na końcówki. Jak masz bardzo suche włosy to możesz iść do dobrego fryzjera na saunę nawilżająca. Ja robiłam raz po radykalnym farbowaniu z brązu na rudy i włosy miałam jak nowe. Cena to około 30-40zł w zależności od salonu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki, popróbuję zobaczę
ja całkiem niedawno zainteresowałam się olejowaniem włosów, po tym jak fryzjerka załamała ręce nad moim sianem i kazała coś z tym zrobić, nawilżyć i ratować :O Od trzech tygodni przed każdym myciem włosów nakładam sobie olej - wczesniej miałam olej z pestek winogron zwykły, teraz sobie kupiłam ten kokosowy :), - jak mam wenę to zakładam czepek i ręcznik i łażę jakąś godiznę, a jak nie to łażę z tłustymi włosami :) później myję łagodnym szamponem i na to wax, który trzymam maksymalnie pół godziny i dopiero spłukuję. Nareszcie te włosy zaczynają przypominać włosy a nie rozpaczliwą kupę siana, skóra głowy mnie nie swędzi, nie mam łupieżu, który mnie dręczył w sumie ciągle. I fryzura ma kształt bez tony pianki i lakieru, a włosy to nawet zaczynają się błyszczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zainwestowałam i jestem w miarę zadowolona, używam do moich zniszczonych włosów http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-w%C5%82osow/odzywczo-regenerujaca-bogata-maska-dercos/p2950.aspx. Włosy są gładkie, ale bez obciążenia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej kokosowy się super sprawdza. pracowałam ponad 1,5 roku w sklepie z kosmetykami naturalnymi i powiem tak. olej kokosowy się nada, można w końcówki wsmarowywać albo robić np kuracje chociaż na godzinę przed myciem (chociaż jeżeli nie bedzie Ci to przeszkadzało to możesz zostawić sobie na całą noc). Nie ma co przepłacać za olej i kupować w mydlarniach itp.. na szkoleniu uczyli, że olej kupowany właśnie w mydlarni niczym się nie różni od takiego w sklepie spożywczym. Także idź do spożywczaka i kupisz wielkie opakowanie za mniejsze pieniądze :) w mydlarni 100g kosztuje 38 zł. a za ta cene już kupisz gdzieniegdzie nawet litr :P nie zdziw się konsystencją. olej rozpuszcza się na dłoni, natomiast w temp. ok 22 stopni może mieć konsystencję kremu, a nawet stałą :) możesz na nim smażyć, używać jako krem do twarzy (idealny na problemy skórne, atopia, trądzik, łuszczyca) no i włosy ;) http://allegro.pl/olej-kokosowy-nierafinowany-extra-virgin-900ml-i5312904892.html http://allegro.pl/500-ml-olej-kokosowy-czysty-naturalny-wysylka-24-h-i5181285528.html nie przepłacaj w mydlarniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, spamówa koncernu L'Oreal, niejaka Ania005, przestała się logować i teraz pisze z pomarańczy??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny. Potrzebuję waszej pomocy, bo jestem już bezradna. Jakiś czas temu ściągałam kolor włosów. Z czarnego chciałam przejść na blond. Nie do końca mam blond na głowie ale to dopiero początek czekają mnie jeszcze dwie takie kuracje, lecz muszę teraz zregenerować trochę włosy bo mam strasznie suche. Stosuję różne maski, szampony, odżywki lecz nic mi nie pomaga. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na nawilżenie włosów po takich dekoloryzacjach. Jestem w stanie spróbować jakiś domowych sposobów tylko napiszcie jakich?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Potrzebuję waszej pomocy, bo jestem już bezradna. Jakiś czas temu ściągałam kolor włosów. Z czarnego chciałam przejść na blond. Nie do końca mam blond na głowie ale to dopiero początek czekają mnie jeszcze dwie takie kuracje, lecz muszę teraz zregenerować trochę włosy bo mam strasznie suche. Stosuję różne maski, szampony, odżywki lecz nic mi nie pomaga. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na nawilżenie włosów po takich dekoloryzacjach. Jestem w stanie spróbować jakiś domowych sposobów tylko napiszcie jakich?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj Anwen, ona jakieś 3-4 miesiące temu rozjaśniała włosy i różne cuda po tym testuje, bo standardowa pielęgnacja (olejowanie etc.) przestało jej wystarczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, masz, tak było po rozjaśnieniu: www.anwen.pl/2015/04/moje-wosy-po-ponad-miesiacu-od.html A tak jest teraz: www.anwen.pl/2015/09/niedziela-dla-wosow-80-pehowa-bogata.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!! Góóownosrarol SPAMÓWO!!! WON!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
czy to jest suplement w tabletkach? jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyllwiaxFlus
Ja mam bardzo dobry suplement na włosy, który mi świetnie je odżywił i poprawił wygląd. Royal Collagen zawiera w składzie skrzyp polny i witaminy A i C. Można go zamówić na allegro za ok 30 zł, ten polecam bo wiem że pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
Najlepiej od wewnątrz, czytałam, że kapsułki z Royal Collagen mają 100% naturalny skład i odzywiają włosy. na allegro mozna je zamówic, chyba namowie kogoś i zamówie z jedna ceną przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam długie kręcone włosy, i czest mam sianko, uzywam po kazdym myciu wosku lub brylantyny, sa ladniejsze ale na zdrowosc wlosa nic mi to nie daje.. generalnie po kazdej odzywce wlosy sa ladniejsze i lepiej sie ukladaja, ale wszystko jak na wlosie, a zdrowy włos zaczyna sie pod skóra, dlatego jestem za jakimis tabletkami, skrzypowita i te inne bo chyba tylko one zdołają naprawić moje włosy od wewnątrz. Pomaga mi też olejowanie, ale częste jego stosowanie może je za bardzo obciążyć więc już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroonika_olsztyn
Sama szukam czegoś skutecznego. Mam odzywki, stosuje olejki ale to wszystko mało... może faktycznie czas na suplementację... Royal Colagen pomaga także na paznokcie i skórę? wyczytałam, że skład jest naturalny, a to mi bardzo pasuje. Chyba nie ma się co dłużej zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
może warto stosować maseczki na noc, olejek arganowy itp? Może właśnie jakąs odpowiednia suplementacja byłaby idealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyllwiaxFlus
Royal Collagen wzmacnia paznokcie i pomaga odzywiac skórę, więc śmiało możesz próbować. Ja znalazłam go najtaniej na allegro. Nie jestem cierpliwa i dla mnie odżywki czy kosmetyki itp. do włosów musza działać "już" a nigdy tak nie jest. Dlatego trzeba im pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki aloesowe. Super nawilżają suche końcówki. Według mnie najlepszy do tego jest żel skin79, jest bardzo wydajny, nawilża, co ułatwia rozczesywanie, ale nie przetłuszcza włosów. Można też go stosować do całego ciała, wypróbuj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleje :) oleje są naprawde super i świetnie wpływają na kondycję włosów. Jeśli naprawdę są zniszczone to może jakaś regeneracja u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyńka
Też polecam oleje! są najlepsze! arganowy np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×