Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskakalinka

co robicie aby ciągle być seksownymi w oczach partnera po latach związku???

Polecane posty

Gość ciekawskakalinka

Czy to np zawsze staranna fryzura,na co dzień choćby lekki makijaż,seksowna koszulka nocna itp czy może coś innego? Podajcie kobitki swoje sposoby na podtrzymanie atrakcyjności w oczach męża czy chłopaka,co robicie aby mu się nie znudzić fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieca kobieta
Jesli o mnie chodzi to po pierwsze- duuuzo sexu, jak najbardziej urozmaiconego ;) Codziennie, przynajmniej 1-2 - ale to dlatego, ze poprostu to lubie :D Po drugie i kolejne- Zawsze ladnie wygladam, wszytskie ciuchy ktore posiadam wygladaja na mnie zajebiscie i nawet 'po domowemu' wygladam zawsze sexy. Nie smigam ciagle w szpilkach, ale kupuje ubieram tylko takie ubrania, o ktorych wiem ze bede go w nich krecic ;) Co do makijazu- mam ciemna oprawe oczu i jestem 'w typie' mojego faceta, a wiec i bez makijazu mu sie podobam, ale sama lubie i robic makijaz i siebie w nim a wiec czesciej mam ten makijaz niz go nie mam. Kolejna rzecz- wlosy- codziennie mam inna fryzure, nawet po domu zawsze cos tam fajnie zaplatam, co moj Mezczyzna bardzo docenia. Na szczescie mamy podobny gust i to co jemu sie podoba, mnie zazwyczaj rowniez- ubrania, makijaz, fryzury tez :) Zawsze jak juz dzieci sa w lozkach, przebieram sie w 'wygodniejsze' ciusszki- tj sexy bielizne ;) no i czesto nie nosze jej wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redtbhjkm
Lekki makijaż, taki niewidoczny. Fajna bielizna w ramach niespodzianki. Często zmieniam fryzurę. Czasem kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieca kobieta
dokladajac do tego atrakcje typu wizyty w pracy ( czesto w samym plaszczu, albo tylko bielizna pod spodem ;) ) i szybki sex na korytarzu czy randki poza domem, sex w miejscach publicznych, przyjazn miedzy nami i uczucie jakie nas laczy, a kocham Go nad zycie i czuje, ze On mnie tez :) otrzymujemy prawie idealny- dla nas- zwiazek :) 14 lat bedzie w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieca kobieta
Aaa szpilek 'do sexu' mam z 10 par :) 0k. 15cm obcas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcx
Na co dzień ubieram się raczej skromnie, ale do sypialni kupuję różne fajne ciuszki - zawsze stringi, koronki i skąpe detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kobieca kobieta
Wiele bym oddał za taką kobietę jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za rady kobietooo
wprowadzę je w życie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×