Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filozofka życia

STUDIA FILOZOFIA

Polecane posty

Gość filozofka życia
aprpop kulu przyszedł kiedyś taki księżulek do szpitala onkologicznego i przekonywał pacjentkę że to dobrze że cierpi, bo to znaczy że Jezus ją całuje. No babka nie wytrzymała i dała mu w pysk. Sytuacja prawdziwa ;) Tego księdza więcej tam nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozoffka_na_kulu
filozofka_zycia Debile trafiaja sie wszedzie, na kulu i na umcsie pewnie tez, tylko latwiej jest zapamietac ksiedza i skojarzyc go z kulem. Tak czy inaczej, ja tez jestem niewierzaca i przestal mi przeszkadzac katolicki charakter uczerlni, bo go juz po porstu nie zauwazam na codzien. Jesli ktos uprze sie w jakis stereotyp poparty 0,0001% doswiadczenia to i tak bedzie wiedzial swoje. Ja pisze o swoim doswiadczeniu. Ach, i zapomnialam dodac - na filozofii owszem, jest kilkoro duchownych prowadzacych zajecia, ale na tym drugim kier. nie ma ani jednej takiej osoby ;> (wydzial nauk humanistycznych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
mi tam księża nie przeszkadzają, nie mam alergii na nich. Mam tylko nadzieję że nie będą mnie uczyć medycyny. O Chryste! ilu ja takich znałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgra filozofii
O poziomie Twoim i Twojej uczelni świadczą epitety, których wobec mnie użyłaś. Poza tym jest i była literatura przedmiotu i podmiotu, więc nie pisz bzdur, że uczyłaś się z pism źródłowych i notatek z wykładów, bo to świadczy o poziomie Twojej uczelni, nie mojej. A z tej strony Wrocław się kłania i Uniwersytet Wrocławski. I też absolwentka :) Filozofię porównałam z filologią polską, gdzie czyta się 100 razy więcej. Fakt, że na filozofii czyta się dużo mógłby stwierdzić statystyczny polski czytelnik, który czyta pół książki rocznie. Chyba, że dla Ciebie dialogi Platona były długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr filozofii
Czego chcesz od mych epitetow? Sa prawidlowo skonstruowane i bez brzydkich slow. 100 x wiecej czyta sie na filologii polskiej? juz wierze w 50 000 stron tygodniowo. Oczywiscie, ze porownuje sie ze statystycznym polskim czytelnikiem. Na większosci kierunkow czyta sie mniej, niz na filozofii. Jesli ktos chce potraktowac te studia powaznie i nie lubi czytac, niech lepiej zrezgnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgra filozofii
Szczególnie Arystotelesa i Platona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
to juz nie wiem czy zaczynać te studia czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgra filozofii
Oczywiście, że tak. Są bardzo ciekawe, będzie Pani zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka życia
tylko jak to wszystko połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia bardzo rozwijające, a nauki jest dużo, ale chyba nie idziesz na studia po to, żeby nic nie robić? Gdzie studiujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam , wbrew temu, co niektórzy piszą, po filozofii bardzo łatwo znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiki matematycznej, fizyki kwantowej, zaradności ogólnożyciowej , erystyki i historii filozofii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem świeżoupieczonym magistrem filozofii. Uważam, że to kierunek jak dla mnie mega rozwijający. Skończyłam akademię Ignatianum http://www.ignatianum.edu.pl/ no i powiem Ci, że to bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz poświęcać mało czasu na naukę to w ogóle nie rozpoczynaj studiów. Co to w ogóle jest za podejście??? Po co idziesz na studia, po to żeby mieć mgr za nic? Za ładne oczy? Ja poszłam na filozofię nowych mediów na Ignatianum. Poziom wysoki, uczyłąm się dużo, ale coś wyniosłam przynajmniej z tego. I nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonest
Ja obecnie studiuje filozofie na akademii www.ignatianum.edu.pl w Krakowie i jest fajnie.Bardzo ciekawe zajęcia i świetna kadra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×