Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihatemondaysandtuesdays

sukienki z chin

Polecane posty

Gość gduygquydDQyuuoq
proszę uważać bo często sukienka na żywo wygląda inaczej niż na zdjęciu. No i często przychodzi podnieciona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna osoba, i kolejny ten sam temat, nie tak dawno radziłam, pokazywałam zdjecia tych pieknych sukien a jaki przyszedł efekt, tu jest z tego linka 400dolarów, to tak na oko 1200zł, a ja mam za 1400 i szyję u krawcowej, dziewczyny dajcie sobie spokój z sukienkami z chin, tam są zdjecia wiecej fotoszopa niz tej sukni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmoksdiwe
jesli to sklep, ktory juz jakis czas istnieje, nie widze problemu. Tylko taka suknie nalezy zamowic duzo wczesaniej, zeby w razie niezadowolenie odeslac ja i poszukac drugiej :) sklep ktory znalazlas jest drogi, dziewczyny wczesniej wklejaly linki do sklepow z np, sukniami z przecen. wychodzily po mniej niz 200$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmoksdiwe
moja siostra miala suknie z chin, przyszla piekna, po weselu odrazu ja sprzedala(za wiecej niz kupila hehe). slyszalam wsrod gosci(dziewczyn) ze suknia sie bardzo podobala. gdy mila wyjscie z domu jakas babeczka odrazu krzyknela jaka piekna sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatemondaysandtuesdays
nmoksdiwe a może pamiętasz z jakiej strony Twoje siostra kupowała sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmoksdiwe
ona kupowala na allegro, ktos sprowadzal te suknie do polski. suknia byla szyta na miare, czekala na nia niecaly miesiac. jej sukni nie ma juz na all, podalabym link, ale sa inne rownie ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatemondaysandtuesdays
rzeczywiście świetny sklep! dużo pięknych modeli do wyboru :) ale zauważyłam pewien mankament w prawie wszystkich modelach - czy u Ciebie też był tak brzydko wszyty zamek? na przykład w tej ślicznej sukience zamek jest tragiczny: http://www.lightinthebox.com/Audrey-Hepburn-Funny-Face-Ball-Gown-Bateau-Knee-length-Satin-Tulle--WSM0363-_p61496.html (takich kwiatków był więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yykkk
skąd, ktokolwiek może wiedzieć, jak jest wszyty zamek, skoro to sa zdjęcia pokradzione ze stron oryginalnych producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T astrona jest super jesli chodzi o sukienki i mozna sporo zaoszczedzic. ja zamowilam z innej ale i tak jestem super zadowolona. A jesli chodzi o to ze sukienka jest pognieciona,odprasowanie sukienki profesjonalnie przez krawcowa to koszt okolo 20-30 zl wiec ja bym zaryzkowala. tz nabylam sukienke z Chin i nie zaluje. razem z drobnymi przerobkami calu koszt to 600zl wiec napewno warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna, a podaj
strone na której kupowalas. Z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjjjj
u mnie zamek tez jest tak wszyty ale to sie nnie rzuca az tak w oczy jak na tym zdjeciu :) tak czy tak polecam te strone. ja swoje sukienke kupilam za 180f plus cło 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhgate.com ale to jest strona cos jak nasze allegro i tam jest milion sprzedawcow i trzeba kupowac u takich ktorzy bez problemu wysla zdjecie sukienki przed wyslaniem i trzeba sie spodziewac ze sukienka moze nie wygladac jak ta z katalogu. Szyja na wzor sukienek wielu znanych projektantow,ale tak jak mowie nie zawsze efekt jest taki jaki bysmy chcialy co widac po komentarzach moja razem z clem i przerobkami to 600-650 zl bo wiadomo zalezy od kursu waluty. Co do cla w Polsce to nie wiem jak jest,ale z tego co slyszlalam to czasem otwieraja paczki i kaza odebrac z urzedu celnego osobiscie wiec nie wiem.Ja zamawialam do Irlandii. Zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM ja zamowilam rok temu suknie w ebayu z Chin. Co dostalam? Istna katastrofe... Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opj wiadomo ze trzeba wyszukac sprzdawce ktory ma pozytywne komentarze i wiadomo ze nikt suknie nie przysle w wielkim pudle wiec trzeba prasowac. Ale mysle ze warto zaryzykowac bo mozna sporo zaoszczedzic zwlaszcza na lightinthebox.com. sa zdiecia dziewczyn ktore kupily wiec dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam suknie od sprzedawcy z 99 % pozytywnych opini. Suknia fakt byla zwinieta w klebek ale to mozna wyprasowac. Kolor i material byl zupelnie inny,falbanki...ogolna Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło mammamija!!
TOŻ TO BEZA-NIE SUKNIA:( Chyba nie chcesz wczymś takim brać slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam absloutnie nie polecam sukni z chin.zamówiłam taka na e bay- na zdjęciu śliczna jak z bajki elegancka i szykowna a w rzeczywistości to że pognieciona to nic, ale okropna całkiem inna jak na zdjeciach bardzo słaba jakościowo miejscami nie doszyta!!!!! Odsyłam ja. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja zamawiałam ze strony http://www.aliexpress.com/, komunikacja ze sprzedawca super, suknia z kolekcji pronovias 2013, dostałam probki materiałow, mila Pani doradziła jaka halkę mam wybrac, dostałam super welon w prezencie, suknia przyszła po 3 tygodniach, przepiekna. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz podać dokładne namiary na sprzedawcę z aliexpress który Ci sprzedał tą piękną suknię ślubną ? Podaj na forum albo napisz na adres depar@op.pl Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kupujcie sukienki z Chin, wspierajcie ich gospodarkę a naszą, polską, miejcie w d***e :O a później narzekacie, że kiepsko w Polsce. Jak ma być dobrze, skoro mając tak świetnych krawców w Polsce (centrum włókiennicze), wy wolicie szyć w Chinach? Nie lepiej pójść do polskiego krawca i złotówki w Polsce zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogę prosić o namiary do kobiety z którą jest taki dobry kontakt b.proszę o pomoc mój adres e-mail nataliazarz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wszystkie kiecki w salonach to mają metki ,,made in china,,a oszukują że tam siedzibe firmy szyjące mają,ha ha a,dobrze oszukują w tych salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaGdAaAaAaAaA
Martka_007 mam pytanie. Piszesz że jesteś zadowolona z zakupu na stronie. myefox.pl, mogłabyś mi napisać ile wyniosło Cię cło, dostawa i wszystkie opłaty, też znalazłam tam sukienkę dla siebie i zastanawiam się czy zamówić. Jak możesz napisz jak wyglądała współpraca czy naprawdę szyją na miarę. Pozdrawiam i czekam na odp. Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta slask
hej hej! i jak dziewczyny zamawialyscie jeszcze cos? podzielcie sie opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa ,bo nie chcę wydawać mnóstwo kasy na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... tez mam ten problem... no i co z tego ze z chin? w sklepach tylko takie rzeczy a kasa na wesele to jakis obled.. wiadomo ze trzeba bedzie zrobic poprawki.. chcialabym zamowic taka sukienke ale mam obawy ze faktycznie na weselu sie rozwali. chociaz moja kolezanka kupowala w polsce, szyte na miare, w salonie i dobrze ze jej swiadkowa tez byla krawcowa... ryzykowac ze stronki? Martka_007 i zakochana_panna bardzo prosze o kontakt magda23m@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja gość na forum
Witajcie, stanowczo odradzam kupowanie sukni z Chin. oto moja historia: chciałam zaoszczędzić i przeszukiwałam Internet w nadziei, że znajdę wymarzony model za niską cenę. Kupiłam suknię na miarę, na stronie eresidenz.com, dopłaciłam 35 euro za przyspieszona realizację, 10 dni roboczych. Suknia kosztowała mnie 320 euro + 45 euro przesyłka ups. Po ponad miesięcznym oczekiwaniu i gryzieniu paznokci, kilku mejlach z zapytaniem o termin, w końcu dostałam paczkę. Ale uwaga, musiałam dopłacić 650 zł cła + podatku VAT! Nie wiem skąd taka praktyka, ale byłam tak wytęskniona i zniecierpliwiona, że zapłaciłam... Otwieram paczkę i prawie zemdlałam! W środku żółty badziew, jakaś kompletnie inna suknia ze sztywnego szyfonu z tandetnymi kryształkami, wyglądająca jak sukienka na bal przebierańców z lumpeksu, totalny okrutny żart! Jestem w trakcie reklamacji, ale straciłam już nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Po tym zimnym prysznicu poszłam do krawcowej i jestem bardzo zadowolona. Załączam zdjęcia jak miała wyglądać suknia i co dostałam. Moja naiwność dała mi nauczkę na całe życie! Piszę to ku przestrodze, dajcie zarobić krawcowym w Waszym mieście, będziecie miały pewność, że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×