Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihatemondaysandtuesdays

sukienki z chin

Polecane posty

Gość gość
w sklepach pelno jest ciuchow z metka ,,made in china,,.W salonach tez maja sprowadzane z Chin,wystarczy popatrzec na metke,to ja tez popieram dajcie zarobic polskim krawcowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nievh polskie suknie kosztują po 1000 zł a nie po 4000. Nie stać mnie na ubraniowy patriotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na tej stronie rzeczy http://allinside.pl/, a są one importowane właśnie z chin i są na prawdę okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_Już_Po_Ślubie
Większość ubrań i tak jest szyta w Azji... Z tym zamawianiem sukienek jak czytam histornie niektórych z Was, to aż mi się krew zcina ze współczucia...ale historie są skrajne - albo łzy albo radość z pięknej suknii i dobrej ceny. Trzeba BARDZO uważnie sprawdzić komentarze danej fimy! Ani wszystkie polskie firmy nie są złe/dobre ani chińskie nie są sobie równe - wszystko zależy od firmy!! Ja zaryzykowałam i jestem jedną z tych szczęśliwych - zamawiając zakładałam "margines rozczarowania" jednak sukienka była tak piękna jak na "real photos" o które poprosiłam. Zamawiałam z wishbridal.com (na moje wymiary) i po niecałych 30 dniach dostałam paczkę. Życzę dużo szczęścia przyszłym pannom młodym <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farionka
Sukienki z chin są rewelacyjne ;) no i ceny są super ;) a skąd zamawiacie? Ja ostatnio odkryłam stronkę www.tzch.pl :D lepsze od tego chińskiego aliexpress czy z allegro, duzo taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepłacać nie warto, ale przesadnie oszczędzać też nie;) moja kuzynka zamówiła z Chin, na zdjęciu piękna, przyszedł koszmarek, suknie i tak musiała kupić w Polsce, ja bym nie ryzykowała, lepiej dać te parę stówek więcej i mieć spokój, niż męczyć się potem z Chińskim badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w salonach to nie maja badziewia z Chin? bylam i widzialam ,,made in chiny,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam suknię za 70 dolarów na tamten dzień 159 zł :-) piękna na miarę wszystko ok... przyszła bez koła :-( ale to nic koło dokupiłam za 50zł i mam ślub w październiku 2016 więc nie miałam obaw że nie zdązy przyjść... teraz zamawiam drugą na poprawiny tez ślubną ale krótką... kupowałam na aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby suknie z Chin były dobre i tanie to by moja przyjaciółka zamówiła, ale przysyłają badziew. 159 zł - 70 dolarów daje 2,27 za dolara. Można sprawdzić ,że to kłamstwo bo kiedy dolar stał w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też cos takiego zamówiłam w interenecie, ale nie byla to suknia a zakiet. był jakis nieywmiarowy i beznadziejnie leżał. Wydaje mi sie, że trzeba tez brac pod uwage to , ze oni mają inną rozmiarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem szycie sukien ślubnych czy wieczorowych powinno zawsze odbywać się u sprawdzonej lub poleconej krawcowej, która ma oko i zrobi wszelkie poprawki na miarę. Poza tym można sobie wybrać lepszy jakościowo materiał. Ja np. mam sprawdzony salon gdzie sprzedają i szyją suknie wieczorowe, a materiały mają z tej hurtowni http://migro-tex.pl/. Nie ma porównania z jakimiś chińskimi kieckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam już z 3 sukienki i za każdym razem wszystko było ok. Trzeba pamiętać jedynie o dokładnym sprawdzeniu tabeli rozmiarów. I oczywiście należy kupować jedynie od zaufanych sprzedawców. Ja kupuję sukienki z https://natty.pl/aliexpress/sukienki/ które są wiarygodne i sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja ze swojej strony polecam przejrzenie strony Etsy. Zamówiłam tam swoją suknię ślubną (w grudniu 2018) i wraz z przesyłką zapłaciłam 1650zł. Suknia była szyta na wymiar, jest nieco za długa, bo awaryjnie dodałam kilka centymetrów do długości (nie wiedziałam na jakie buty się zdecyduję), więc pozostaje jedynie kwestia skrócenia ją przez krawcową. Świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

https://www.olx.pl/oferta/...enka-36-CID87-IDyPcqp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×