Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MjakMadziula

Jak schudnac 5kg w tydzien

Polecane posty

Gość MjakMadziula

Musze zrzucic 5kg do nastepnego piatku!Biore tabletki metabo ultra-max biegam codzienie od kilku dni i pije mase wody co jeszcze moge robic poza kosmicznymi dietami?Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniej jeść bo samo łykanie
tabletek i bieganie nie pomoże bez jakiejś dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie pij wody, odwodnisz sie to moze "piatkę" zaliczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahfdfeds
utnij głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMadziula
Iwonk@ myslisz,ze jak przestane pic tyle wody to schudne szybciej?Duzo nie jem,ale tez nie chce uzywac jakis drastycznych diet.Sa jakies cwiczenia po jtorych sie szybko chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfds
wode musisz pic nie sluchaaj tych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm ludzki jest w stanie spalić tylko 1 kg tłuszczu na tydzień (u soób otylych wiecej). Wiec jedyne co mozna zrobić w tydzień to stracić na wadze, nie schudnać. Tutaj pierwsze to utrata wody (srodki przeczyszczające, ograniczenie picia i głodóka), potem intensywne cwiczenia czyli palenie mięsni... Oczywiscie wszystko max niezdrowe i niebezpieczne, zle inaczej 5 kg w tydzień nie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMadziula
Otyla to ja nie jestem poprostu mam nad wage a ze mam taka figure a nie inna i najbardziej widac po brzuchu to 5kg mysle,ze wystarczy.Problem w tym,ze mam na to tydzien max 8 dni,bo czeka mnie wieksze spotkanie biurowe i chcialabym dobrze wygladac.Dadam,ze waze 66kg i mam 170cm wzrostu juz sama nie wiem co robic,zeby schudnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska123
Do tej pory udało mi się schudnąć z 67 kg do 53 kg (jestem dość niska). Nie polecam „ekspresowych diet”, bo i tak efekt nie utrzyma się długo, a dodatkowo mogą zrobić się rozstępy, pojawić zmęczenie, złe samopoczucie, wypadać włosy itp. Gdy wprowadziłam sobie pewną rutynę, ustaliłam jadłospis, aby przestać myśleć o odchudzaniu, tylko żeby taki sposób jedzenia stał się dla mnie codziennością… z tygodnia na tydzień waga zaczęła spadać, ja czułam się dobrze i nie myślałam ciągle o jedzeniu, jak to się dzieje przy głodowych dietach. Mam w domu tę książkę http://dieta-proteinowa-fazy.zlotemysli.pl/88,1/ Tutaj jest dużo fajnych rad no i przepisów, z których korzystałam (niektóre lekko modyfikowałam, żeby były smaczniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w schudnięciu pomogła dieta oparta na piciu koktajli proteinowych, ale to była dieta stosowana na dłuższy czas - ja byłam na niej 18 tygodni. Nie była szczególnie uciążliwa, więc ją miło wspominam, zwłaszcza że w tym czasie schudłam 13 kilo. Nie wiem natomiast, jak schudnąć w takim ekspresowym tempie. Przez głodówkę? Ale czy rzeczywiście głodna i wyposzczona będziesz dobrze wyglądać na tej większej imprezie biurowej? Może lepiej zamiast się głodzić, idź na saunę, idź do kosmetyczki albo do fryzjera, pobiegaj, coś zrób dla siebie, ale nie oczekuj, że schudniesz 5 kilo w jeden tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtuozeria
Nie da się schudnąć 5 kg w tydzień. Owszem, może i waga pokaże 5 kg mniej, ale będzie to w większości woda lub opróżniony żołądek i gdy tylko wrócisz do normalnej diety, kilogramy pojawią się znowu. Jeśli chcesz schudnąć trwale to musisz trwale też zmienić dietę. Nie będę już pisać o oczywistościach takich jak woda czy owoce, ale np. pamiętaj żeby w twojej diecie było dużo ryb i olejów bogatych w kwasy omega-3 czyli np. rzepakowego - omega-3 pomaga w gubieniu kilogramów (tylko nie kupuj farmaceutyków, szkoda na nie pieniędzy, już 2 łyżki oleju dziennie pokrywają całe zapotrzebowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tabletek to polecam tylko i wyłącznie slimcea, jedyne co mi dało realny efekt i z którymi schudłam 12 kg. Ale też nie trwało to 5 dni, tylko 12 tygodni... A powodem dla którego je wybrałam, to to, że są naturalne i się nie bałam ich brać;] Opaczność nade mną czuwała, a zresztą jak wiadomo natura stworzyła wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wode musisz pic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam ale pilam soki swiezo wyciskane , po ktorych latalam do wc spadl mi brzuch z tego pilam z burakow kiszonej kapusty marchwi i jabłka a jadlam w miare normalnie , i schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dodoam eszcze ze nie pilam tych sokow zeby schudanc tylko jakas mialam taka ochote na soki , teraz tez pije ale juz organizm sie pzryzwyczail i juz nie latam tak do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita657
Więcej ćwicz. To może przyspieszy efekty. Ja sama jestem od jakichś dwóch miesięcy na diecie od dietetyka i takich tabletkach odchudzających - www.skracaj.com/da35.html Na razie zrzuciłam 13 kilogramy, ale myślę, że jak zacznę więcej ćwiczyć, to moje odchudzanie nabierze jeszcze tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A TA ZNOWU REKLAMA TABLETEK WRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań....wszędzie reklamy. Nie wierze, że da się schudnąc, w innym temacie ktoś wklejał bloga http://jemercedes.wordpress.com na którym ta laska niby zrzuciła ileś tak kilogramów, ale nie wierze w takie rzeczy - tylko operacyjnie da się tak schudnąć. Nawet znanej blogerce bym nie wierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKeba
Każdy ma prawo wyboru.Ja postawiłam na amerykańskie tabletki Foreverslim,swojego wyboru nie żałuję.Spadek wagi jaki udało mi sie uzyskać to 14 kg .Waga utrzymuje się do dzisiaj nie musiałam wcale martwić się o efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba było postawić na rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam tabletki nie po przeczytaniu opinii a zwyczajnym sprawdzeniu produktu. Dlatego zamówiłam SLimcea bo ma skład podany, i można samemu ocenić pozytywne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można swobodnie zmniejszyć swoją wagę o 5 kg w tydzień, ale jak ktoś słusznie wcześniej napisał będzie to głównie ubytek wody, choć tkanki tłuszczowej również. Należy zastosować coś na kształt diety ketogenicznej, na której odchudzają się kulturyści przed pokazami. Z diety trzeba na ten tydzień usunąć wszystkie węglowodany złożone (kasza, chleb, ryż, ziemniaki), wszystkie proste: cukier, owoce i kompletnie zrezygnować z soli, a więc i gotowych przetworów, które w większości zawierają sól (np. wędliny, puszki rybne, keczup). Jeść należy wówczas 4-5 posiłków dziennie, na które składać się powinny jajka, ryby, mięso nawet tłuste (pieczone/duszone bez tłuszczu), twaróg półtłusty lub tłusty. Do każdego posiłku max. 100-150 gram warzyw jak sałata, pomidor, ogórek świeży, brokuł, kalafior, papryka (mało) - wszystkie warzywa niskokaloryczne (świeże, duszone, gotowane). Strączkowych nie wolno. Mięso polać łyżeczką zdrowego oleju bądź oliwy i tak przez 7 dni codziennie pijąc przy tym mnóstwo wody i efekt praktycznie murowany. Wszystko to głównie dzięki odstawieniu soli i węglowodanów, które magazynują wodę w organizmie. Oczywiście spalanie tłuszczu na takiej diecie jest najbardziej efektywne, ponieważ z braku węglowodanów (najprostszego źródła energii) organizm sięga po pokłady własnego tłuszczu. Towarzyszyć może temu nieprzyjemny zapach potu. Zaleca się przy tej diecie spokojne aeroby na niewysokim tętnie (szybki spacer, kijki itp.) nie częściej niż co drugi dzień. Dzięki dużej podaży białka nasze mięśnie będą zabezpieczone przed spalaniem. Z tej diety nie powinno korzystać długotrwale, ponieważ nie dostarcza wszystkich niezbędnych mikro i makro składników, ale na pewno nie zaszkodzi stosować jej zamiennie z jakąś inną zbilansowaną dietą. Można się na czas tej diety zasuplementować jakimiś witaminami. Oczywiście największe ubytki osiągną osoby otyłe i te z nadwagą niż te z prawidłowym BMI. Natomiast wszystkie tabletki na odchudzanie wyrzuciłabym bez żalu do śmietnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio mój metabolizm bardzo przyśpieszył bo zaczęłam stosować tabletki na odchudzanie Novoslim. Dodatkowo przy stosowaniu diety odczuwałam wielki głód, zwlaszcza wieczorami, to również zażegnały tabletki NOVOSLIM. Schudłam już 3kg a niecały miesiąc minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam dietę w okolicach 1800 kcal, ale w połączeniu z ForeverSlim i ćwiczeniami. Uważam, ze dopiero działania kompleksowe przynoszą odpowiedni efekt. I piszę to po roku od czasu zakończenia zażywania Foreverslim, gdzie waga utrzymuje się na idealnym poziomie od tamtego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia293
Ja może nie chudnę 5kg w tydzień ale chudnę 1,5-2kg i to dla mnie dużo,ale i tak wszystko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl regularnym posiłkom i spacerom wieczornym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstremalne odchudzanie powinno obywać się pod opieką lekarską, ponieważ bardzo łatwo uzyskać szkody na zdrowiu. Co gorsza takie kilogramy bardzo szybko wracają. Na co dzień ważna jest zbilansowana dieta i zdrowe odżywianie. Okazuje się, że również suplementacja jest niezbędna. Trzeba mieć świadomość, że takie wyczyny mogą trwale lub czasowo uszkodzić zdrowie. Wypadanie włosów, słabe paznokcie, zęby, złe samopoczucie oraz zmęczenie. Woda to podstawa i na codzień powinniśmy ją pić, minimum 1,5 l ponieważ tyle tracimy, ale ponad to owoce, warzywa, białko roślinne, zwierzęce, witaminy... Najlepiej mieć przewodnika na tym polu moja droga! Proszę pamiętać o zdrowym rozsądku i zalecam kontrolę centymetrów (pomiary: biust, talia, brzuch, biodra, udo, ręka), bo być może nie potrzeba 5 kilogramów, a znacznie mniej, by uzyskać wymarzone wymiary! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka_002
Ja schudłam 7 kg ale w miesiąc. Jestem na diecie Karolci. Zmieniłam swoje odżywianie, jem regularnie i zdrowo, czyli jem dużo warzyw, owoców. Odstawiłam słodycze i fast foody. Oprócz tego zaczęłam dużo więcej się ruszać, jeżdżę sporo na rowerze, na rolkach, dużo chodzę na spacery i efekty widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najwazniejszym elemeentem w procesie odchudzania jest aktywnosc fizyczna oraz niepodjadanie miedzy posiłkami, wykluczyłam tez ze swojej diety gluten, co do spowolnionego metabolizmu to wspomagam go suplementem 2 be slim ktory ma bogaty i co wazne naturalny sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×