Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minutka_21

Takiego sexu wam życze na weekend;)!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Bicie serca jest zwykle przed O. To o niczym nie świadczy. Myślę, że mogła nie dojśc... starała się sama, oplatając ciebie nogami. 1 h gra? To nie tak. Musisz stopniowac napiecie, ale tak aby rosło! A nie tak, że rośnie i opada. To wkurzające. I kobieta sie wychładza z emocji. Boski sex to taki, gdzie rosnie napięcie, minetki robisz kobieta ma O. wielokrotny np 2 pod rząd, czy 3. Potem sex normalny. I też kochając się z nią równoczesnie obejmujesz ją, dotykasz linii pleców, karku, wodząc dłonmi tam i z powrotem. Całujesz( usta, ale i szyja uszy, dekold) i nie przestajesz sie kochac. Musisz umiec robic i jedno i drugie. I tez 2-3 orgazmy. Wtedy taki sex 2 h ok. Inaczej wielka D. ale ruchy frykcyjne to tez sztuka, faceci zwkle wkladaja i wykladaja albo walą na oślep. Moga byc krotkie, ktorkie okrezne, 2 dlubie, 2 kritkie albo inaczje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci zwkle wkladaja i wykladaja albo walą na oślep. :D:D przewaznie wala na oslep:classic_cool::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
walimy na oślep bo cipki macie nieoświetlone. a ja do wacka noktowizora przyczepiał nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o takie coś jak młotek i gwózdz! łup łup..jednosytajnie! to miałam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeessss
z moją kobieta kocham się 3 -4 godz bez przerwy, no cóz kobiety tak mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeessss
najpierw pieszczę całe ciało, od głowy aż do stop całuję liże muskam przugryzam omijając moje najukochańsze miejsce, kiedy widzę że jest już rozpalona zabieram się za jej centrum....itd. itd. itd. Orgazm za orgazmem. Moja kochana D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderra
Bo walenie są extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammirra
ja do wacka noktowizora przyczepiał nie będę Jaka szkoda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Panowie zapewne sa bardzo wdzieczni za cenne porady, tylko, ze sa rozne kobiety i jak mnie by facet "muskal" albo calowal od stop do glowy przez godzine to bylaby wielka D, a nie wielki O, bo po prostu umarlabym z nudow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×