Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pussydog

sterczace sutki

Polecane posty

Gość Sztywniaczek
Oj popieścił bym takie wielkie.Podobno kobiety lubią gdy im się pieści te okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawers
Mnie też często sterczą sutki i lubię chodzić bez stanika w cienkiej bluzce, lekko przezroczystej, bo wtedy one się ocierają i robią się sztywniejsze. Jak bluzka jest cieniutka, to wtedy wszystko mi się rusza i mężczyźni pożerają wzrokiem moje sutki, nawet jak idą z inną i to mnie bardzo podnieca, chociaż udaję, że wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_AD
Piękny temat... Człowiekowi nie dogodzisz. Jedna jak ma sterczące to się wstydzi, inna znowu jak nie ma sterczących też się wstydzi... Ja należę do tych drugich. A faceci, hm. Jedni lubią kobiety bez biustonoszy inni tej samej mówią, że każda powinna nosić biustonosz... I mam na myśli młodą, jędrną miseczkę C. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterczące sutki wcale nie muszą oznaczać, że kobieta jest podniecona, może to być nadwrażliwość np zmiana temperatury. Patrz na aureolkę jeżeli wygląda jak napuchnięta i robi się mniejsza to masz znak że jest pobudzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u ktora ma male piersi a sutki stercza jej na 2 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten opis pasuje do Veee ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów kretynki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stale sterczace sutki maja na pewno te kobiety, ktore karmily. a jak inne to nie wiem. mnie w stanie normalnosci tylko lekko wystaja. ale ogolnie mam drobne brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo jak jestem podniecona czy jak jest zimno to otoczka brodawkowa kurczy sie mocno, i jakby dodatkowo wypycha brodawke na zewnatrz. Sterczy na ok. 1 cm mocno zadarta jak lisi nosek :D tak mi sie kojarzy, gdy patrze na piers z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie ze ci sterczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tymi sutami? sterczą? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssutek
Powinny sterczec jak corki generala! Uwielbiam je wtedy brac ustami i wyczyniac z nimi wszystko na co sie tylko godza. Nie sa wtedy tak wrazliwe i pozwalaja sie wysysac do utraty tchu. Nie daj B ,ze jakas kropelka z nich by sie upuscila. TO najwieksza podnieta w zyciu. auuuuu. az mnie skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sutki stają na baczność gdy zbliża się mój partner, poznajemy się od niedawna i gdy On zbliża się do mnie z tym wszystko mówiącym wzrokiem czuję jak robi mi się słabo a sutki się prężą i robi mi się na dodatek mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka2222
...mi też sterczą sutki jak wentyle od Stara 666...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popływać w zimnej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsdf
mi tez sterczy ale k***s a nie suty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×