Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzukamPracyWDomu

Jak zarobić w domu?

Polecane posty

Witam serdecznie. Jestem młodą mamą mam bardzo dużo czasu wolnego który zostaje nie wykorzystany chciałabym pracować niestety nie mam możliwości powrotu do pracy jak i również zostawienia dziecka z kimś innym. Chciałabym być przy małej ale jak wiadomo pieniądze są potrzebne bo życie jest coraz droższe. Pisałam już maile do okolicznych firm może by coś znaleźli niektóre obiecują ale nic z tego ni wychodzi. Czy macie jakieś pomysły jak zarobić w domu nie krzywdząc dziecka... proszę o pomysły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w mojej miejscowości są dwa salony fryzjersko kosmetyczne wiec nie ma szans a w najbliższym mieście chyba z osiem już naliczyłam i tylko stare się zamykają a nowe otwierają. Myślałam o pomocy starszym ludziom typu zrobienie zakupów posprzątanie czy opiekowanie się domem jeśli mieszkańców nie ma ale jest to ryzykowne bo zawsze można zostać oskarżonym potem o coś czego się nie zrobiło. Ciężko jest coś znaleźć a jak się ma takie wsparcie jak TEZ MAMA to wcale. a przecież tez by mogla wykorzystać pomysły chyba że ją stać na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Ilnicki
No fajnie wyszło 0 % pozyskany. 90 % pozyskałem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
avon cie chętnie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam na macierzyński i nie wiedziałam co z sobą zrobić, moja koleżanka wciągnęła mnie do Ori, potem przyszło jeszcze Betterware i Markiza i prawdę powiedziawszy już miałam zajęcie. Teraz już pracuję ale nadal dodatkowy zarobek mam z tych firm. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×