Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lobby sprzedawców dziala

Ktoś na tym forum ostro promuję noszenie skórzanych spodni. Nie dajcie się !

Polecane posty

Gość krzysiu krzysiu
Ciekawe według ciebie skąd się bierze sztuczna skóra bo chyba nie z powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałaś coś o np. polichlorku winylu? Tzw. PCV. Na tym poprzestanę. Są też produkty skóropodobne wykonywane z mielonej skóry, ale ja pisałam o SZTUCZNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz ubrałam spodnie skórzane i to były pieniądze wyrzucone w błoto nie załuje tego ze zrezygnowałam z nich po pierwsze zwierzątka rzeczywiście się muszą nacierpieć a po drugie wiem że w skórze się poce strasznie czy w lato czy w zimie po za tym jak zdejmowałam spodnie to pozniej nie dosc ze miałam spocone nogi to jeszcze śmierdziały mi nogi tym materiałem fuj obrzydlistwo na samą myśl i zapach robi się nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hamburgerow ci jesc nie szkoda? :D moja droga skóra to nie zwierzeta futerkowe tylko świnie i krowy czyli zwierzeta ktore i tak sa zarzynane dla mięsa - to co mamy mięso zjeśc a resztę wyrzucić? to byłoby barbarzyństwo i marnotractwo.. z resztą z prawdzwej skóry zapewne i tak nie byłoby Cie stac - to co noszą twoje kolezanki i wiekszosc ludzi na ulicach to zwykla chemia czyli tzw, skora ekologiczna -zrobiona z ropy naftowej ;) prawdziwa 0 naturalna skora przepuszcza powietrze - oddycha i oczywiscie pocisz ale reaczej tylko w upale - przy niskiej i normalnej temperaturze jest to material oddychajacy - te ze skoro ekoligicznej nistety nadaja sie raczej tylko na zime-jesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko jeden... wszyscy faceci na tym forum i na kazdym innym uwielbiają kobiety w skórzanych spodniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×