Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endrju81

Jak powiedzieć żonie o kochance?

Polecane posty

Gość endrju81

Długo się zastanawiałem i jednak wybieram miłość do mojej kochanki. Jak o tym powiedzieć żonie? Jakieś rady macie? Jesteśmy małżeństwem 9 lat, mamy dwójkę dzieci. Kochankę mam od czterech lat. Chcę jej zostawić mieszkanie i wyjechać do Warszawy, bo i tak tam pracuję. Jak jej powiedzieć żeby jak najbardziej złagodzić sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvngnjghj
Powiedz żonie,że jej nie kochasz i się wyprowadzasz i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooo
a kochanka ma meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
To pewnie i tak się zapyta czy mam kogoś. Chyba jej o wszystkim powiem, ale najpierw się spakuję żeby od razu wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Przytul ją i pocałuj. I spytaj: kochanie ufasz mi? Czy sądzisz że mógłbym cię zdradzić? Ona odpowie- Ufam ci. Jestem pewna że nigdy nie mógłbyś mnie zdradzić. Wtedy ty - a chcesz się założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Kochanka jest już po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filowinka
81 to rocznik urodzenia? I własnie dlatego faceci powinni zawierac małżenstwa okolo 25 roku zycia a nie jako 22 letni nieodpowiedzialni szczyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niie da się
Nie da się złagodzić Powiedz prawdę bo żona ma prawo wiedzieć Ze zdrada i kochanka spowodowały zniszczenie życia żonie i dzieciom trzeba było nie zdradzać i kochać żonę i dzieci Łajdak jesteś i tyle. Będzie ci wyrównane co zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wzięłas sobie prawiczka
trzeba było kutasa wbić w ściane a nie robić , bachorów, żebyś gnoju, miłości w piździe kochanki nie zaznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze?
szmaciarz jestes i tyle. zostawic zone i dzieci dla kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76655
Musisz powiedzieć żonie że jedziesz na "wakacje" do Warszawy,a później napisz list że masz kochankę i już nie wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Nie chcę jej po prostu całe życie zdradzać i tak już za długo to wszystko trwa. Chyba lepiej powiedzieć po czterech latach niż po dziesięciu. Chce byc fair wobec niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
Chcesz porzucić żonę i dzieci dla kochanki? zastanów się nad tym, bo sprawisz swoim najbliższym najstraszniejszy dramat. Zniszczysz życie dzieci. Nie rób tego, tylko zerwij z kochanką. Ludzie ślubujacy małżonkowi, a potem zostawiający go dla kogoś innego, to zwykli egoiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
A dzieciom nastrzelaj po ryjach. Żeby sobie pomyślały - dobrze że tego huja już nie ma z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Z kochanką też mnie wiele łączy, często mieszkałem u niej gdy wyjeżdżałem na dłużej do pracy, ona dowiedziała się po dwóch latach, że mam żonę i dziecko (wtedy było jedno) ale wybaczyła mi, ale teraz powiedziała, że albo zona albo ona, bo ona tak już dłużej nie może i ja tez nie mogę. Życie jest posrane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co drugie dziecko zrobiłeś skoro już się puszczałeś? nie martw się dzieci ci odpłacą za piekiełko które im fundujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .j.gmd
Czym odplaca?on je oleje i tyle beda go widzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
Ale z ciebie oszust. przez 2 lata nie powiedziałeś kochance, że jesteś żonaty? Zyłeś z inną kobietą i w tym samym czasie zrobieś dziecko żonie? A teraz boisz się kochanki, że ci "nie wybaczy"? Chyba jesteś chory i twoja kochanka też. To żona może ci wybaczyć, lub nie wybaczyć, a kochanka niech spada do swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,
Mnie tez maz zostawił dla kochanki. Nie wiesz jak dzieci to przezywaja:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Drugie dziecko to raczej wpadka, poza tym nie uprawiałem już dawno z żoną seksu, poza tym kochanka by ode mnie odeszła gdyby się dowiedziała. Chcę zrobić to tak, żeby jak najbardziej złagodzić sytuację, zostawiam jej mieszkanie, na pewno będę dawał pieniądze na dzieci. Na pewno sobie da radę sama, bo jest samodzielna. Po prostu między nami coś wygasło, nie było tak jak kiedyś. A przy kochance jest mi dobrze, jest młodsza, szczuplejsza, już nie tylko o to chodzi ale o relacje. Przechodził już ktoś kiedyś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,
Sad Ci dowali alimety, do tego rozwod z Twojej winy i kochanka sie zaraz odkocha:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mogę ...!
Pytasz kobiet o radę jak zostawić żonę!? Pochrzaniło cię, która normalna kobieta ci przyklaśnie i powie tak zostaw żonę i dzieci idź do kochanki, a najlepiej spakuj się i nic nie mów żonie. Zostawisz kobietę samą z dwojgiem dzieci ona będzie sama ze wszystkim, a ty byczył się z kochanką w łóżku ! Typowi faceci! Trochę odpowiedzialności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenteges
hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągnąłbym ten romans jednak dalej i nie opuszczał żony. Co ci żona złego zrobiła? Jak dba o dom i dzieci to zostań z nią, a kochanke będziesz sobie dalej posuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak powiedzieć żonie o kochance?" A jak powiedziec mężowi o kochanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Wtedy po prostu nie sądziłem nawet, że kiedykolwiek sie od zony wyniosę, traktowałem to tylko jako romans, nie wiedzieliśmy o sobie za dużo dlatego jej nie mówiłem. Dopiero przez ostatnie dwa lata się do siebie bardzo zbliżyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Ależ on chce to zrobić łagodnie. To dobry człowiek jest. Więc niech się założy z żoną a dzieciom nastrzela po ryjach. On zarobi pare groszy, a reszta się ucieszy że poszedł w pizdu. Pełnia szczęścia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×