Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endrju81

Jak powiedzieć żonie o kochance?

Polecane posty

Gość grilzguygtf
o kurka wodna! co to za temat? chcesz byc fair wobec niej mowiac jej? no poprostu nie wierze... faceci to jednak palanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
ale jak jej nie powiem to bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt neutralny
najlepiej bedzie tak jak ktos wczesniej pisal ,poprostu wyprowadz sie ,powiedz ewentualnie ze jej nie kochasz ,mysle ze to mniej bolec ja bedzie niz szcera prawda o innej kobiecie....z czasem ulozy sobie zycie a w takim ukladzie ani ty ani ona normalnego zycia miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to co chcesz zrobić jest głupie, za duże ryzyko że kochance się odwidzi i zostaniesz z niczym. Szkoda tego co masz teraz. Zostaniesz nie dość że sam to z alimentami. Normalny męzczyzna w takiej sytuacji owszem bzyka inne kobiety ale żony, rodziny nie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .j.gmd
Michal zdradzasz zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
powiedz żonie o qrwie przecież lba ci nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mogę ...!
Ty sam się chyba nie słyszysz! Mając żonę małe dziecko, szukałeś romansu? To po co wy faceci zakładacie rodziny !! Jeszcze ją zdradzałeś i uważałeś, że dopóki traktujesz to tylko jako zabawę to jest w porządku wobec żony. Ty kochankę też zostawisz...prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooo
dlaczego zaraz ku....wa przeciez spotykaja sie 4 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfhghj
obrzydliwy oblesny ruchacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewYorkCity
poinformuj sms-em albo na portalu społecznościowym załóż temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli po raz kolejny wygra PO
wyrazy współczucia dla kochanki, nie dość, że trafił sie jej obesraniec , żonaty i dzieciaty, to w przyszłym życiu, bedzie miała cały czas na karku wredną żonę, co jej życie tak ulili, że pewno powyrywa sobie wszystkie kłaki ze łba i piczki z żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli po raz kolejny wygra PO
****umili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żony, ale uważam że do póki łączył go z kochanką tylko seks to byl w porządku wobec żony. Głupio tylko chce teraz postąpić ze chce od niej odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Prostytutka - to zawód Qrwa - to charakter. Piepszyć się 4 lata z żonatym facetem - to trzeba mieć charrakterrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontudare
Pewnie będzie tak, że po jakimś czasie mieszkania i bycia na stałe z kochanką zobaczysz, że i z nią wygasło (to co nazywasz wygaśnięciem związku jest po prostu stabilizacją i rutyną, z której można uczynić coś pozytywnego, ale taki złamas, który myśli tylko ch.jem nie potrafi spojrzeć na to z tej perspektywy). A więc jak już poczujesz rutynę z kochanką, docenisz więź jaką miałeś z żoną i zobaczysz co straciłeś. Mam nadzieję, że ujrzysz wtedy swoją żonę jako silną, niezależną i szczęśliwą kobietę, która kopnie Cię w dupę jak przyjdziesz na kolanach. Ps. Miłość mierzy się inną miarą niż ilością tkanki tłuszczowej (kochanka jest szczuplejsza od żony). Żałosny jesteś frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt neutralny
jeśli po raz kolejny wygra PO co za roznica czy ona bedzie miala na karku wredna zone czy on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli po raz kolejny wygra PO
a skąd, sie dzieci wzięły, pewno kochał, żonę, no chyba, że jest policjantką, wiatropylną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
ja uważam, że lepiej nie mówić żonie że istnieje jakaś inna kobieta bo może byc tak, że dzieci nastawi na Ciebie a to i im się nie przysłuży.... moim zdaniem najlepiej odejść tłumacząc, że się wypaliło wszyzstko albo, że będąc dalej w tym związku będziecie się męczyc oboje... no chyba, ze poza kochanką wszystkow domu układa sie dobrze- bynajmniej pozornie... piszę to jako kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież pisał ze to wpadka Szedł sobie do kuchni, myślał o kochance, potknął się, wpadł na żonę i wpadli. a tej kochance to też nieźle musiał mącić w głowie skoro boi się jej powiedzieć o drugim dziecku. Zona go nie rozumie, nic już ich nie łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
bryyyyyy -> a teraz napis to samo jako mężczyzna. Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
jestem kobietą .... kobietą która zdradziła męża i nigdy się do tego nie przyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugie czy dasz rade to unieśc finansowo? Chcesz zostawić zonie mieszkanie, a to przecież kupa kasy. Będziesz płacil przez kilkanaście lat alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
I mąż przytula bękarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez oczywiscie brawo brawo
musisz z nia zostac bo tak wypada i tak musi byc,bedziecie tak razem dalej tkwic bez uczucia bo macie dzieci ,w koncu wszystko zacznie cie w niej irytowac,ona dlugo tego nie wytrzyma wiec i dziecia sie oberwie chcacy czy nie,nawet jesli zostaniesz to czeka was gehenna a nie daj boze jak powiesz o innej to pieklo,pozniej wieczne zale wypominki ....a zakonczenie moze byc rozne depresja,jeszcze wiekszy konflikt itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
mój mąż ?? nie mam dziecka z kochankiem, jeśli o to Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
jesteś zerem chętnie bym ci przyjebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
do michał3 wy,faceci myślicie tylko o kasie i kochankach. Jeśli zdradza żonę i chce ją zostawić, to niech zostawia wszystko, mieszkanie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mogę ...!
Jak masz mądrą żonę i zaradną to ona nie da ci odejść tak od... Będzie many, many, many... A kochanka na ciuszki też będzie chciała ..Many...:) Już masz przesrane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .j.gmd
Jest typowym mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
ale dlaczego tak na mnie jechacie? przeszciez bede w porzadku wobec zony jak powiem jej o kochance. a moze sie obie zaakceptują? i zamieszkamy razem załoze sobie harem:)_ ktoras jeszcze chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×