Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endrju81

Jak powiedzieć żonie o kochance?

Polecane posty

Wy za to nie myślicie o kasie bo jej nie zarabiacie, nie wiecie ile to kosztuje wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
bryyy -> i nawet trypla ci nie zostawił? To pies_pierdolił takiego kochanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
michal, nie oceniaj wszystkich jedna miarą, sa kobiety pracujące, zaradne i niezależne finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .j.gmd
Kobiety tez pracuja pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
do= zrup tak masz jakiś uraz, czyżbyś sam został zdradzony, ze tak się tu wysilasz w komentarzach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa gościu, nie zachowuj się jak szczyl. Dobra, pojechałeś pracować do innego miasta, czułeś się samotny, miałeś prawo znaleźć sobie jakąs pocieszycielke. Jesteś operatywny, dobrze zorganizowany, co poruchałeś to twoje, ale na litość boską nie zostawia się rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju81
Teraz o finansach w ogóle nie myślę, jakoś to będzie. Chcę jej zostawić mieszkanie ze względu na dzieci, i tak je dostałem w spadku. Nie wyobrażam sobie mieszkać w tym mieszkaniu gdzie nawet pokoj jest dla dzieci zrobiony. I tak bedę musiał się z nią spotykać zeby odwiedzać dzieci, poza tym nie wiem jak przyjmie to moja rodzina. Nie wiem co mam robić, wezmę sobie chyba wolne i gdzieś sam wyjadę na dwa dni i wszystko przemyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Mam na codzień do czynienia z pracą kobiet. I powiem tak: PIES PIERDOLIŁ TAKĄ PRACĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
endrju a ile jestescie po ślubie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjghkj
do autrora . nie oszukuj nas ,nas moz esz ale siebie nie . nie myslisz o żonie tylko o sobie by uspokoic swoje sumienie ,pozatym kochanka tez nalega wiec nie pieprz głupot ze myslisz w tej sutuacji o żonie . powiedz jej prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy dobrzy ludzie na kaffe
"zostan zostan kup sobie kilo gwoździ i przybij się do krzyża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
to ja na szczescie jestem w procencie tych kobiet pracujących, niezależnych od męża.. dobre choć to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie na wstrzymanie bo jesteś pod wpływek eforii jak gówniarz. Przetrzymaj jeszcze kochankę troche, zobaczysz czy dalej będziesz chciał sie rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
na pewno ciężko żyć z bagażem że sie zdradziło, ale jesli zalezy Ci na kochance to odejjdź od zony i daj jej szansę na szczęście, wiadomo na poczatku będzie żal i rozpacz z czasem jdednak jej przejdzie i ułóży sobie życie z kimś, obys tylko nie wpędził jej w lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
michal jak Ty racjonalnie do tematu podchodzisz, czyżbyś miał jakies doświadczenia w temacie ?? spokojny, opanowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjghkj
prawda was wyzwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Ale qrwa was usidli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
prawda wyzwoli ?? ja nie umiałabym sie przyznac przed mężem do zdrady, byłabym w stanie odejśc do kchanka jesli by tego chciał ale bez podania męzowi prawdziwej przyczyny... tchórz ze mnie, wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze jestes glupi jak but
nieuczciwy dupek, zrobil zonie 2 dzieci i teraz ucieka do kochanki, jestes nic nie warta ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
A co to jest "ciota"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjghkj
moze narazie nie mów ze do kochanki odchodzisz, podwójnie ja to zaboli , po jakims czasie mozesz sie przyznac ze kogos poznałes a przyczyne odejscia powiedz ze wygasło i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyyy, takie jak ty wcześniej czy poźniej spotka kara. Prawda zawsze wychodzi na jaw, już nie jedna myslałą ze moze bezkarnie zdradzać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inestina
odejdziesz od zony -watpie ze kochanka bedzie ci prala i gotowala w burdelowych laszkach !!!kazda kobieta ktora urodzila dziecko nie bedzie piekna i szczupla a co dopiero po 2 .Wogole nie widze tu zmianki o dzieciach (czy to sa twoje marionetki sa i niech sobie beda ? widac nie znacza nic male istotki ) tylko d...pcenie ci w glowie posuwanie i zaliczanie kochanki ,A co z moralnym zyciem ???? watpie czy myslisz racionalnie -jestes egoista . i niech ci fujara zwiednie -kochanka odejdzie a i jeszcze daj numer od zony ja zrobie to za ciebie i poinformuje ja z przyjemnoscia by ci fagasie w dupe nasrala ...sie zdenerwowalam cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Ile kochanka ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjghkj
kazdemu łatwo kogos oceniac , kazdy widzi czyjes pod lasem a swojego nie widzi pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
tez jestem zdania, zeby nie mowic o kochance przy odejściu, to podwójny cios dla zony, choć tu bys ja oszczędził, zawsze mozesz po jakims czasie wyznac ze kogoś masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrup tak
Nasrać fagasowi w dupe..... DOBRE :) MOCNE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×