Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

książkę to może napisać tylko jedna osoba na tym forum i to na pewno nie jest on heh. Chodzi mi o Owcę która teraz mianuje się bezdomną:D Jej nikt nie jest w stanie przebić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka odmiana, tu wszyscy są dla siebie mili, tylko trochę inaczej :P Tylko przychodzą tu takie wały jak Ty i za chwilę, ktoś zaparzy herbatę i tylko czekać na teksty o prognozie pogody i teksty w stylu "co słychać" :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mnie obrazasz, zawiniłem Ci w czymś? Chyba nie idziesz w ślady Dek@,co? Na tym opiera się Twoja idea udzielania się na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Łoś" jest dobry. Znaczy się koleżka11 :) HeavyFuel. Twojej "owcy" nie znam, dlatego szerzej tego nie skomentuje. :( Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością wpierdolę się topick "owcy" , tylko dajcie namiary a już swoje napiszę. O ile porwie mnie temat ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kazałbym Ci wykurwiać HeavyFuel ale to nie mój topick i mam tu mało do powiedzenia a jeszcze mniej do napisania. Wykorzystuję tylko przerwę antenową 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za długo siedzę na forum, żeby ktokolwiek mógł mi coś kazać albo sugerować - ale doceniam zamiary :D nawet nieodżałowanej pamięci NieUstraszononej się to nie udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. i racja, jak widzę, masz niewiele do napisania i powiedzenia, 100% racji, heh. A teraz wybacz, zmierzam do kuchni celem zjedzenia śniadania, które wmyśl maksymy powinno być królewskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod jakim by nie pisała, ja na babskim forum, nie wyjdę po za erotyczny. ;) Nawet do głowy mi to nie przyszło, by udzielać się więcej niż moja pauka potrzebuje. Dlatego "owca" musi przyjść tutaj {śpioch] inaczej sobie nie podyskutujemy. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się chłopcze, mam mnóstwo do napisania a takie pierdoły jak Ty, dodatkowo mnie inspirują. :) Mam nadzieję że śniadanie będzie wysoce kaloryczne, bo właśnie wdepnąłeś w gówno i przyda Ci się dodatkowy zapas energii HeavyFuel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale strasznie męczące są z Tobą te wywody, nic nie wnoszą, poza nieudolną i nieuzasadnioną próbą dopieczenia mi. Szczerze? Nie chce mi się już z Tobą gadać :( Może potem wpadnie Gary, koleżka, antyvirus, czy Dek@ to sobie pogadacie na swoim "poziomie" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj siermięgo i nie zawracaj mi głowy. :O Zapytam Ducha, On tam się we wszystko wkręca i zaraz będę miał jak na dłoni, kto to jest "owca" , co sobą reprezentuje i w ogóle. Oczywiście jak z łaski swojej, postanowi mnie oświecić. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny co z poziomicą chodzi :O To dziwne że nie wspomniałeś HeavyFuel o NieUstraszonej. To Ona jest tu gospodynią i dzięki Niej możesz sobie poczekać na "swój poziom" błechehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"antyvirus" kto to kurwa jest pierwsze słyszę. To ten koleś, na którego tak się napaliłeś HeavyFuel z wieczornego wejścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka z niej gospodyni, jak z nieboszczyka okaz życia i zdrowia :D Nieodżałowanej pamięci NieUstraszona szczęśliwie się tu w ogóle nie liczy - a jej poziom z kolei to rów mariański :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on się na mnie napalił :/ Twierdził, że ja to Dek@ i że założyłem przed chwilą konto, a ja już w czwartek wróciłem do tego konta i pisałem na forum - co też wykazałem. Nie wiem, ja on mnie z nią powiązał, żadnej w tym logiki i argumentów.. Dek@ to jedna z gwiazd na forum i mi do niej daleko, bo ja tu tak długo nie siedzę, więc nie wiem o co mu chodzi, widać,że to też jakiś świeżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wierzy w życie po śmierci pierdoło :O Niemniej dzięki Niej możesz ostro porżnąć się z Garrym, koleżka Ci pociągnie a Dek z małpą, wyrwę z tego towarzystwa, bo jeszcze gotowa pomyśleć że nikt nie chce Jej posunąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeavyFuel uspokój się. Nie musisz się tłumaczyć, jesteś świeżakiem i pierdołom do tego. :O I nie mieszaj w to wszystko Dek z małpą, chyba że chcesz by to właśnie Ona wprowadziła Cię za rączkę w przedziwną strukturę forume :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę. Niech już te skoki się skończą, Justysia niech odpocznie ❤️ I wrzućmy marzannę, stylizowaną na NieUstraszoną do rzeki. :D :D Idzie wiosna i to na pełnym wykurwie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×