Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

a teraz was zaskocze,Nie wszystkie krzyżaki, pająki zresztą są złe, jeden Anastazy jest porządny, nie obwijał w bawełnę - chciał pomocy przy całkach oznaczonych to mu pomogłam :) i wiecie, on chciał coś więcej, ale ja mam swoje zasady, żadnego seksu na pierwszym spotkaniu a już na pewno nie z krzyżakien. I wiecie, niby się czasem spotkamy, rozwiążemy parę całek ale od tamtej pory czuje jakiś dystans do niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam tylko borówki, Uzupełniłam potas i zabiłam krzyżaka pająka zresztą i spadł potem deszcz, rozumiesz coś z tego? Wiesz ja zawsze mam dobry humor, zwłaszcza jak robię sobie całki wspólnie z pająkiem Anastazym. Spróbuj i ty, polecam tylko uważaj na niedojrzałe borówki i woznego z piła spalinową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jedynym prawdziwym mężczyzną jest duch cafe. Niestety w owej chwili jest nieobecny. Zajęty klikaniem na gg ze swoimi fankami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem krzyżaka, ale grał na fujarce....jak zapytałem dlaczego wybrał taki instrument, odrzekł: bo zgubiłem cymbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, mój dobry kolega jest gejem i jest porządnym fajnym facetem, z tym da się żyć. Lepiej być gejem niż krzyżakiem, pająkiem zresztą - wierz mi kolego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan, przepraszam król Bolesław nie ma zielonego pojęcia że za chwilę przyjdzie płacić za litr benzyny 6 zeta Brygidko. I nie wiem może husaria wpłynie na pozytywne zmiany, lub może ktoś się protestacyjne podpali o ile będzie go stać, by oblać się benzyną ,a Ty pierdolisz o krzyżakach Chyba życie nie dało Ci ostro po piżdzie skoro tak bełkotasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy to niedobrze z Tobą, jak Ty masz takie widzenia odnośnie krzyżaków. One nie grają na trąbkach bo nie są uzdolnione muzycznie. One nawet nie wiedzą nawet co to kwart sekstowy c-mol, wyobrażasz to sobie? one tylko lubią całki i liczby urojone i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidka- o przepraszam. Raz widziałam takiego pająka- nieśmiało spozierał na świat z małżowiny usznej, mówił że ma na imię Eustachiusz i coś napomknął o trąbce.. Nie zrozumiałam o co chodziło mu z ta trąbką bo seplenił :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×