Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

(wszedł i rozdeptał wszystkie pająki) Dośc koorva mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WENDETA a uprawiałaś kiedyś seks oralny z krzyżakiem, pająkiem zresztą? Jakie wrażenia? Wiesz to dobre na potas i możesz zminimalizować spożycie borówek i asparaginianu ornityny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WENDETA a co to za krzyżak jeden? Mój przyjaciel krzyżak, pająk zresztą Anastazy - ten którego uczyłam całek oznaczonych nigdy mi o nim nie mówił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wendeta myślałem ze ty tak naprawdę jesteś krzyżakiem, pająkiem zresztą ale szczęśliwie okazałas się człowiekiem, co stanowi rzadkość w moich relacjach. I wiesz co? Chyba Cię polubiłam:) chyba się polubimy. Już sobie wyobrażam te długie wieczorne rozmowy o krzyżakach i susceptancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooooooooo
chodzi o tzw trąbkę Eustachiusza co jest w uchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak kochanie...idź do mamy teraz niech ci da pigułeczkę, wiesz - tą różową :) Paaaaaaaa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, numeru nie zostawię bo go pająki przechwycą i co wtedy? Ty byś chciała żeby Twój numer przejął pająk krzyżak mizogin? To raczej średnia kombinacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubię mizoginów :) Sama jestem (mówię w w tajemnicy - mizoginką) Ale ciiiii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lec jużżżżżżżżżż :) Różową-pamietaj. Popij wodą - pół szklanki. Śpij słodko kochanie, Pająk z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz że ma być różowa wendeto ? Czyżbyś przechodziła przez to samo co dzieje się teraz z panią Brygidką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisałam gdzie z Leninem przyszło mi pączkować...nie czytasz czy cuś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI NO TO SKORO TAK WSZYSCY SIĘ UJAWNIAJĄ, NP. JEDEN GEJ, TY W TAJEMNICY MIZOGINKA, TO I JA WAM COŚ WYZNAM, OK? Jestem projektem i mam pół dnia ubawu dzięki Wam o naiwni hahaha. Już nie mogę, poddaje się,bo mnie brzuch już boli a wy wszyscy tak wszystko łykacie haha:D ja tylko pisałem stylem Owcy, wziąłem pomysł od niej a Wy tak fajnie reagowaliście. :) Pozdrawiam AntyFanatyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooooooooo
to chodziło o tą trąbkę w uchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×