Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

to są gwiazdy kafe, przy których nasza NieUstraszona to tylko przecinek wstawiony przez pomyłkę. Nie znając tych gwiazd kafełe nie zna sie kafeterii, nie wie się czym ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
znaczy że to oni wyznaczają tutaj trendy??? są jakimiś mentorami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to bogowie kafeterii, jej kwintesencja.Ale tylku kilku ich wymieniłem, jest ich więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo CarrieBradshaw-Preston, kolejna gwiazda. Wy naprawdę ich nie znacie, czy tylko żartujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
tych o których piszesz nie znam kilka osób kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i topic padł :D ale umiera bez jakiegokolwiek honoru :D Nawet się ludziom nie chce trollować i podszywać ... kafe schodzi na psy :( :D PS. Nowy w mieście - pozdrowienia od Brygidki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja byłam dzisiaj na uczelni,wiecie.Zamiast ładnie słuchać wykładu liczyłam pajączki ale kurna nie krzyżaki ino ptaszniki na udach mojej profesorki Bo ona usiadła wysoko na katedrze i było jej widać gitry spod ktorych prześwitywały te obrzydliwe indywidua.A ja nie jadłam potasu i te skurwysyństwo patrzyło na mnie takimi ślepiami że ..No i stało sie...narobiłam w gacie .I co to teraz będzie?Pająki,krzyżaki i te dyplomy pożarte.Wszytko to zamajaczyło mi przed oczami jak gwiazdki przed oczami nachlanego.Co by na to powiedział taki Krzywousty na przykład.Chyba bardziej skrzywiłby usta.A Śmiały?Stałby się Nieśmiłym wobec potęgi ptaszników,krzyżaków,pająków Łaaaaa a tu jeszcze promotor nadchodzi A ja w gaciach mam miękko i mokro.A on chciał jescze moją pupcię posmakować bo przecież to żaden wstyd dawać pupy panu promotorowi,prawda?.K*rewka to brzmi dumnie a ja chcę być dumna moje kochane krzyżaczki.Na szczęście pan promotor lubi zżerać s*akę ,napisał to dzis na forum i nawet szukał chętnych więc bez fałszywego wstydu połączyłam przyjemne z pożytecznym.Tylko żeby mi potem mój dypl om tak mozolnie zdobyty nie zaginął,żeby tylko nie zjadły go jakieś wstrętne pajęczaki i sranie pójdzie w banie. Ufff.Itd.Itp.Musiałam wypić drinka by mieć fazę.W przeciwnym razie te bzdury nie zaroiłyby się w mojej głowie.Cienias jestem,muszę się etanolem szprycować by wypocić cuś takiego a piszący kafeteryjni eseiści są jak widać cały czas na niezłym haju.Tylko co ich tak nakręca?I co o to ma wspólnego EROTYKĄ? Nawet Freud nie zna odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
trolować to można ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 2000 postów? No czy was już do reszty pogrzało? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecony przedwczorajszy
sa tacy co mają wiele więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry - 2040 :-P Twój pochlebczy ma z 600 po wielkich bojach i własnym onaniźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.... zauważcie - zaraz się wtórnictwo zleci, różne Nieustraszone z kropką, hewifuele i inne gady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyfanatyk:ja tu jestem trzy miesiące.Nie mam ambicji równać się takimi mistrzami jak OwcaJam"świeża krew' a ona "stara wyjadaczka"- z pełnym szacunkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 miesiącach nie dostałeś jeszcze na dekiel? Widać po tym ze stać Ciebie na obiektywny osąd...inni zastawiają na siebie pseudointelektualne miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram temat wieczoru: szukam celu w życiu a znalazłam jedynie wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieUstraszona...z kropką. :) Witam, witam, choć chętniej się pożegnam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieUstraszona z kropką czy bez - niewiele znaczysz bez "tej drugiej" Zresztą niczego mądrego nie napisałaś?łeś. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×