Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość Tako rzecze on:
Dałam topik do usunięcia. Koniec zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już każdy wie na forumie że jesteś - inlovewithGarry, nawiedzoną fanką Garrego i do tego z ostro zasuszoną tzipą. 💤 Inną drogą, już tylko koleżka11, czyli łoś bez kompleksów i wypomniany Garry, ratują trochę obliczę tematu, po fali podszywów. Nie wiem czy na wiosnę wam tak odbija, czy po prosu jesteście zwykłymi przegrańcami. Bardzo polubiłem ten temat, bo miał w sobie motz ludzi z "charakterkiem" :) I potrafił przyciągnąć takie kafeteryjne gwiazdy jak Bó, czy xazui. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze on
Nowy weź wyłącz komputer i zrób sobie odwyk od kafe. Z Tobą jest naprawdę niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kim ty nowy w....
mowisz jakie gwiazdy? zwidy masz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze on
Weneckie i co Cię tak śmieszy? Tekst na poziomie gimgówna? Jakie gwiazdy? Wymienił nicki, zupełnie nieznane w dzisiejszej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewrócił się, uderzył czołem
o kant biurka, to i gwiazdy zobaczył 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale miękkie chujki musiały to spierdolić i teraz macie w temacie całą plejadę kafe-papki, zamiast starć na najwyższym poziomie. Temat już przechodzi do lamusa. Mieliście słabą rezydentkę, niby Nieustraszona, ale pozbawiona energii. :( Sława Ją przerosła a muszę powiedzieć że znam ( nie osobiście i z żadnych @ oczywiście ) , które doskonale sobie radziły i radzą nadal z topikami, ponad dziesięć tysięcy wpisów. :D ...ale to nie koniec... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze on
Niektórzy chyba maja nudne życie w realu, że tak podniecają się pierdołami na kafe. Np. taki nasz dziadełłe Nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przewrócił się, uderzył czołem
na nasze sugestie możesz odpowiedzieć poleconym, za potwierdzeniem odbioru, adresowanym na Berdyczów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAR PFL 1200
Nowy, słyszałem że miałeś romans na forum, ale Cię zrobiła w konia, prawda to? Jak miała na imię, Brygidka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze ? Spodziewałem się że nie chodzicie w pojedynkę. Szczury trzymają się razem. :) Dobrze, dla was zrobię wyjątek i już skończę smutne filozofie, które tak naprawdę miały was trochę ożywić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kończcie już to, bo was przykuję do kaloryfera i zleję ciepuym kootasem po twarzy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tako rzecze on
Stare nicki powoli odejdą do lamusa :) Niebawem zaczną się rządy EKIPY na kafe i wtedy zapanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był romans :D Troszeczkę bardziej się spoufalimy. Jak na warunki tego miejsca. :) To było dawno i nieprawda, zapomnij. Chociaż ja miło to wspominam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam życie takie jakie chce, czy to w realu czy w necie - pomarańczo. Może i w realu jest nudne a i tutaj też nie raz, nie dwa zostałem wyzwany od NUDZIARZA. Widocznie potrafię wkomponować się w każdą strukturę komunikacji. Ta jest o tyle dobra że mogę zachować pozory anonimowości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój Nowemu! Każdy z Was mógł zaliczyć stopę z Miriam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na odrobinę nie zbliżyłbyś się do Bó, czy xsazui, One omijają takie gówno szerokim łukiem - pomarańczo. Pewnie same się wściekną że pozwoliłem sobie Je nazwać "gwiazdami" Ja jakoś przeżyję, ale ty pomarańczowy szczurku zostaniesz rozdeptany. O ile Bó może z tobą zatańczy, to góralka nie będzie się z tobą pierdolić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×