Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Przyjemniejsze to towarzystwo przynajmniej :-D Polecam zmianę otoczenia i stopki. Sam niczego nie wymyślisz. Za tępy jesteś. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, już nie chce mi się tego ciągnąć ... HeavyFuel, bluewaterpro2.1, węndeta, NieUstraszona.,norsk ... To wszystko moja twory ale mi się znudziła ta szopka :D a i jeszcze brygidka :P spadajcie na drzewo mizoginy, żegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeavyFuel-nawet by te oskarżenie o przywłaszczenie cudzego nicka pasowały. Cóż, ograniczony, chory na umyśle (na ciele pewnie też) i na dodatek złodziej. Kurtynka zapada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wendęta, to tylko kafeteria ... Czego więc oczekujesz? O naiwna, Jesteś tu od dziś? :D :P to miłego, żegnam ostatecznie wszystkich mizoginów i krzyżaków, pająków zresztą i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS.A HeavyFuela sam wymyśliłem. Może ktoś jeszcze to zrobił, nie wiem, ale ja go zaczerniłem :P więc jeśli ktoś nagina przepisy, to ty, bo to pomówienie :P no to spadaj, hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ł o d z i e j a s z e k...sam - jak nieustraszoną z kropką i wedetą. Różowa...pamiętaj - przed snem. Popij wodą, bo się udławisz-nie tylko jadzikiem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh słonko, już daj mi spać. Pierwszy raz jesteś na kafe, czy co? Podszywy są inherentną cechą kafeterii - a moje były odmienne od oryginalnych, więc tu problemu nie ma, to nowe oryginalne nicki i każda inteligenta osoba wiedziała o co chodzi, tylko jedną sierotka pokrzywdzona :( sama jesteś nie lepsza pisząc w tym wątku - jesteś taka sama :) dobranoc słonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencję obracasz w złośliwość, nie nabzdyczam się - po prostu śmieszą mnie takie persony i jest mi ich żal. Zapewne w życiu codziennym jesteś szarakiem z kitką podwiniętą pod skokami. Tutaj czujesz się :kimŚ", tylko kim? Złodziejem cudzych pomysłów? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Tobie pomysł na nowy nick: Chochlik ;) Fajny, co? (i odpowiadający temu czym się zajmujesz) Dobranoc, chochliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne pytanie jakie pozostaje w mocy - po co to wszystko? Bez odpowiedzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry - powiedz 20 razy na głos i jak najszybcieJ: chór wujów... chór wujów... chór wujów... chór wujów... chór wujów... chór wujów.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale Ty najpierw musisz nadziać się na pal. Bez oszukiwania! Oddaj tą wazelinę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nasmaruj i wejdź mi w całości do doopy. Tam, gdzie Twoje miejsce w mojej perspektywie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko resztkę, więc może nasmarujesz siebie, maly czlowieczku z dużym EGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to tak dużym, że Al Kaida planuje kolejnym Boeingiem się w nie wbić. Ale paliwo już dziś za drogie, więc zostały im tylko takie szybowce jak Ty, opadające coraz niżej i niżej, aż w końcu jebs o ziemię i kariera się skończy. A teraz robię stąd prison brejka i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A paszła won! Jezu mały-duży chłopiec... :-D Idę spać, bo tego już za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławek z pieskiem
No i opustoszał ten front :-D Debile zeszli z pierwszej linii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Trupki! ;) Znalazłam nareszcie prawdziwego mizogina na Cafe :-D Niejaki: superman007 "W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zapraszam do dyskusji na : Duża różnica wieku-same problemy? Dozo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×