Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość ja lubić
nuda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Nowiuśki przytupta
to będzie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominam :) I dzielnie się trzymacie. :) Jakiś drobny kurz na Was opada, ale luzik. :D Po świętach coś wymyślimy o ile modełłe nie wytną w pień. ;) Do tego czasu mocno ściskać zwieracze. Może zjawi się nawet jakaś gwiazda Kfe ? O ile nie ma luźnych zwieraczy. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
odkurzacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie temu
tematowi paść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Smacznych Jaj, Ad homosta et oportet masturbationem! PS - może (!) wpadnę tu jeszcze kiedyś i popędzę kota niektórym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Skrobnij coś NieUstraszona, bo doła mam! maila chciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Skoro nikt - dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
ja pytam! zdemaskowali mnie już gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
nie :( potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Napisz, albo mi pupy nie zawracaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
poszło w eter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle poszło w eter, co NieUstraszona znowu nadaje :) Co tak nieśmiało. Przecież to Twój temat. :) Czuj się jak u siebie w domu, tylko niczego nie wynoś. ;) :P Do przeczytania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozajkaajka
Nowy, normalnie intrygujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nowy - pocałuj mnie w osraną...cieniasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W osraną" ? :O Chyba sobie żartujesz, NieUstraszona. :O Chociaż na święta mogłabyś zadbać o higienę osobistą. I w końcu przekonać się do papieru toaletowego. Tak, wiem nie dołączają do niego instrukcji obsługi, ale od czego jest forume. Popytaj a na pewno ktoś ma. ;) Jak już będziesz czyściutka i pachnąca, to dopiero będziemy mogli przedyskutować sprawę całowania. :P :P Mile widziane foto. Dobrze wiedzieć, czy to jabłuszko, czy gruszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę dzisiaj znalazłem się tu z innego powodu. I tylko dlatego popełniłem wcześniejszy post, by NieUstraszona nie czuła się ignorowana :P :P :P Korzystając z okazji i za pośrednictwem tego topicku życzyć wszystkim userom, starym bywalcom, świeżakom, popiskującym pomarańczom, trollom.... zdrowych spokojnych świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jaka i mokrego śmigusa-dyngusa. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko że tak się zapytam. Co Ty tu robisz ? Szukasz guza, czy może lubisz przebywać w towarzystwie forumowych przegrańców ? Coś Ciebie dużo a ja nadal nie wiem, czy mam Ci słodko podpierdywać, czy styrać jak "burą szmatę". ;) Co prawda nie wiem co to jest "bura szmata" ale brzmi groźnie i skutecznie odpędza intruzów, którzy chcą sobie tylko pogadać ;) 🖐️ Bez obrazy Iskierko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty się nawet nad tym zastanawiałeś? Czuję się zaszczycona... taa. Przecież tylko odpowiedziałam na życzenia wielkanocne, aczkolwiek ze świadomością tego, iż zaraz odpiszesz coś w stylu: wszystkim życzę, tylko nie tobie. Guza nie szukam, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie myślałaś że bez słowa porzucę, kogoś takiego jak Ty Iskierko. I daruj sobie, znamy się nie od dziś. ;) A od paru postów wcześniej. :) Lubisz sobie pogadać i w ogóle sprawiasz wrażenie osoby miłej w dotyku. :) Ten temat niechcący może Cię rozczarować. To nie miejsce dla takich jak Ty :) Tu każdy, każdemu wilkiem :) Lepiej spróbuj u Herbatnika, bo widzę że te kobitki, które się przypięły zaczynają go nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Iskierko :) Jak przyjdzie czas osobiście wyklaskam Ci rytm. Mam nadzieję że jesteś sprawna fizycznie, bo to będzie wymagało przyjęcia pozycji w pół przysiadzie. ;) Do tego czasu pisz ile wlezie, może nawet się pokłócimy. ;) Lubię Twoje towarzystwo i prędzej strzelę sobie w kolano, niż Ciebie wypędzać, z tego, czy innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×