Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość paallet.
ok. wydoopczam .... autorka miala racje, bez niej ten temat stal sie dworcowym postkomunistycznym kiblem, adios jodder ciocitos ....... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochna
paallet. i tu powiedziałeś mądrze. sijos papajos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się meczycie?autorka ma was gdzieś.na koniec i tak was wydymala,podszywy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polizać-Nie -Wolno?
Znam mizogina! Nawet nie wiedziałam że tak się to nazywa. Mój kuzyn ma ok. 45 lat. Nigdy chyba nie kochał się z kobietą. Zawsze źle się o nas wyraża. Jak włącza tv i widzi balet, kabaret, widowisko taneczne z kobietami tańczącymi, mruczy pod nosem "gupie baby, gupie baby...". Młot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla koleżki11 zwanego, przez niezdyscyplinowanych userów "łosiem", jesteś zbyt okrutna. NieUstraszona. Potrafi składać zdania z nawet najprostszych słów, by układały się w płynną i ciekawą retrospekcję. :) Tu na pewno nie może mieć kompleksów. I chociaż 6 cm to nie 11 cm i mimo że startuje z wyprostowaną szczurzą klatą, bo "nie narzekały" , to widocznie nie trafił na Marychę co koni się naoglądała i nie jednego ujeżdżała... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego sama miałaś stopkę, swojego czasu i jak słusznie zauważył cichy bohater wcześniejszego mojego postu/a ? ( dzwonię do Miodka ;) ) niemal natchnionego Feliksem Dzierżyńskim. :O Imputujesz troszkę ludziom. Sugerując im jakby znali na pamięć Mein Kampf. :O Większość pewnie nie wie nawet co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i bardzo dobrze, niektórzy taką literaturę łykają jak indor kluski. I to przeważnie tacy, co w swoim życiu w podstawówce zmuszani byli do przeczytania "Katarynki" :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko modełe zamyka tematy. Chyba Twoja próżność zaczyna Cię przerastać. ;) Ja tylko troszeczkę wybiegłem przed orkiestrę. :P A jednak, dwóch bawidamków potrafiło Cię urobić, byś spokorniała. Jednak nie jesteś taka Nieustraszona. ;) Garry i koleżka11 już potrafili o to zadbać. :) Swoją drogą niesamowicie żeście się dobrali i http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszony
modełe? to zgłoście temat do usunięcia i spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducha w to nie mieszajmy. :O Nie pierdnął tu ani słowem. Jak przystało na porządnego usera. Może przyszczurzył parę razy i to w odbiciu własnego cienia. :O Rzadko bowiem trafiają się na forume, tak otwarte tematy i to z autorką zdecydowaną na odpieranie wszelkiego gówna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad bad girl
Nowy odstaw Maryśkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie chcę tego spokoju. I jak tylko widzę jak jakiś psi wymaz leci na skargę, to momentalnie tracę szacunek. Jakby we własnym zakresie nie można było zadbać o to by gimgówna zniechęciły się do pisania. Spam, olewka, kiedyś przcież mama powie mu że ma iść spać. Troll, olewka... po co wchodzić na tapetę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad bad girl
Ja pier**** ale go wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem ciekawy kto pierwszy to zauważy. :D Wygrałaś pomarańczo, dwa berety i gustowną gumkę do włosów. :) 🖐️ Jak już to lecę na Kasie, Anie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad bad girl
nooo! i odwalicie kawał baardzo dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domny
Stephanie dochodzi do wniosku, że ktoś próbuje wrobić Pam w usiłowanie zabójstwa. Próbuje odkryć kto. Uświadamia sobie, że Rickowi nadal grozi niebezpieczeństwo. Boi się o życie Steffy, która nie odstępuje go na krok. I masz babo placek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kurrewsko nudna. 😴 Jutro jeszcze dopiszę tak z piętnaście postów, a w niedzielę giga atak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad bad girl
się zastanów z tymi Aniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego dopiero w nd? Nie wiem, czy do tego czasu nie skasują tego jakże sensownego i ciekawego topicu :( Może zrobimy sonde z pytaniem o czym jest ten topic, bo nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim jestem od urodzenia Stary i za każdym razem cieszę się że do niego wracam. :) Tylko tutaj czuję się jak u siebie. :) Inne miasta, chociaż urzekają, tak jak Poznań, bardzo miło wspominam ten czas, jak i Wawę wspominam dość ciepło, ale to przez ludzi a nie budynki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w niedzielę nie muszę zapierrdalać. Ot, cała filozofia. Ale to i tak jeszcze nie jest trollowanie trolla, tutaj trzeba by się chyba posłużyć porządnym botem albo gotowcem, a nie wiem czy taki jeden w końcu mi to udostępni. Ale! Nie spocznę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepocieszony mija czas, Bo za jednym czarnym asem - drugi as. Nie spoczniemy, nim dojdziemy, Nim zajdziemy w siódmy las. Więc po drodze, więc po drodze Zaśpiewajmy chociaż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×