Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Tak czytam o tych krzyżakach i przypomniało mi się jak to mój ukochany desznik tez został, swego czasu, porównany do pająka na pewnym topiku :) "...desznik - kiedys jego pajęczyna uległa zniszczeniu, przekonany o winie innych pajaków wchodził na ich pajęczyny i zaśmiecał, przeszkadzał, zrywał nitki a jak już całkiem się rozpadła przenosił się na inna..." Ps nadal kocham desznika ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi Brygitko i czy niepotrzebnie to się dopiero okaże, jak przyjdą krzyżaki a borówek nie będzie komu zbierać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupa zrobiona...teraz przyjdzie poczekac na "czad" - jak wyjdzie na papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co, jak skończą się borówki w krzakach albo zjedzą je krzyżaki, to zamówie sobie z Amazon'a. Chrobry też tak chciał zrobić ale był naiwny bo krzyżaki przegryzły mu łącze i tak sieć padła i tyle:( ale muszę pochwalić Konrada Mazowieckiego,bo on miał łącze radiowe i pająki nie były w stanie przegryźć nic poza borówkami i tyle:) myślicie że WĘDETA zjadła za mało potasu i dlatego jej pamięć szwankuje? Chrobry też mało zjadł i też już nic dziś nie pamięta, nawet tego jak nieznośne fikusy zjadły jego szczerbiec, ale o tym nie uczą w szkole i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuch dziewczyna :D Teraz spróbuj coś trudniejszego. :P Wyciągnij dłoń, schowaj palce, tylko nie środkowy, tak by był wyraźnie widoczny i skieruj w moim kierunku wendeta. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy - ty to jesteś mizogin! ganiasz kobiety po forum, każesz srać po wycieraczkach, a buzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne zadanie ? Nawymyślaj łosiowi, czyli koleżce11 :) Chętnie się dołączę, jakbyś straciła naglę parę. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie zgadzam :D wierzę że i buzi w końcu odda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nowy, ty mnie pytasz czy jestem historyczką, a ja nie mam jak tego udowodnić, dyplom miałam ale ale sam rozumiesz, zazdrosne krzyżaki mi zjadły go jak poszłam po borowki i tyle:( no wyobraź to sobie, jest dyplom, nagle łap, i mlasku mlasku i moje domowe pająki krzyżaki stają magistrami socjologii roślin i wykładają na prywatnej uczelni, ale tylko na 3/8 etatu, wyobrażasz to sobie Nowy? Niby kryzys ale mogli dać im choć 3/4 etatu i voucher na borówki...a tu dupa i potas i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromny szacunek do kobiet i nie kazałem Ci srać na wycieraczkę tylko zasugerowałem że tak można zrobić. :O Jak napiszę że ma się zajebisty odlot z Poniatoszczaka, też skoczysz ? :O Głupia tzipa, nic dziwnego że po Niej jadą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buaahahahahaha 1 1 111
wąż jest yebnięty papierowym workiem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle co sobie wyobrażam, co mam świadomość że rączek sobie nie pobrudzisz Brygitko. :) Może dlatego tak Ci wali po łbie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WĘDETA a co ty w ogóle wiesz o potasie i susceptancji pojemnościowej kondensatora? I wiecie jej krzyżaki zaległy się w głowie i przejęły kontrolę nad rękami oraz potasem i takie skutki i tyle:( nieustraszona spotkała na swojej drodze krzyżaka mizogina z rodowodem i stąd to wszystko, bo wszystko rozbija się o ten rodowód i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepne
Wcielenie ducha to wedeta duch ty rybia kupo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś z Was widział pająka krzyżaka mizogina z rodowodem i dyplomem z socjologii roślin? Kto by kiedy pomyślał ze dożyję takich czasów,nie? ale ja Nowego nie chce, bo on mnie kocha ale miłością krzyżaka i co my skonsumujemy? Dyplom zjedznony a na borówki, krzyżacy (pająki zreszta!) nałożyły embargo i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidka znowu posmutniała. :( Niedobrze. :( Wypadało by Ją trochę pocieszyć, ale mam pisać o krzyżakach i borówkach ? Litości 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz nowy, Ty się nie przejmuj, zawsze możesz założyć plantacje pająków krzyżaków z krzyżem rodowodowym o specjalizacji prawo międzynarodowe. Mam nadzieję ze Cię trochę pocieszyłam :) i nie musisz do mnie pisać o pająkach i krzyżakach bo obawiam się że jest to jeszcze dla Ciebie temat nowy, zawsze możesz do mnie napisać o susceptancji pojemnościowej kondensatora lub indukcyjnej cewki - i tu nawet nie wyobrażasz sobie że patent na to mają również krzyżaki, pająki zresztą i tyle. Ty się mną nie martw, mi samopoczucie zawsze dopisuje, nawet jak analizuje cykl życia pierwotniaka z rodowodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aferzystą, manipulatorom i innej Kafeteryjnej tandecie, dziękujemy za uwagę. Własnymi siłami potrafimy rozpętać piekło. Czego dowodem jest ten topick Nie potrzeba Duchów sruchów, by sobie naubliżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Garry mam wrażenie że jesteś przebranym pająkiem krzyżakiem ale nie bój się, to zostanie w tajemnicy między Tobą a mną, dbaj o potas, badaj rodowód i tyle. A borówki kup sobie na amazon, tylko nie mów że nie masz nr pesel bo wyjdzie na to że jesteś pająkiem, krzyżakien zresztą. Pokochać Cię nie pokocham ale pomogę z socjologi roślin jeśli poczujesz głód wiedzy i borówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×