Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość jakie wychowanie
Casting na aktora by przeszedł :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wychowanie
Nie obrażaj Monte Christo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wychowanie
Nie mogę się doczekać dzisiejszego "odcinka' :D Aż kupiłam prowiant na tą okazję :D Będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzień bez 😘 😘 dla NwM dniem straconym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha fun club się poszerza z każdym dniem! chyba też jakieś zaopatrzenie na wieczór sobie załatwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubię tych moich wtyków na kafe, zawsze mi muszą coś ciekawego podesłać. Wystraszona z dnia na dzień roi się coraz nudniejsza. Nie ma już pomysłu na wzbudzenie sensacji, opiera się na wyświechtanych schematach, posługując się tym, co wyczaiła na pewnych stronach, dość szybko uczy się jak działa pewien system, choć, uwaga, nie jest w stanie go zrozumieć i się przystosować. Stosuje więc metodę "pod prąd", myśląc, że jeżeli podbuduje się tutaj, to nabierze pewnych wirtualnych cech w rzeczywistości... Żałosne. Jesteś godną pogardy istotą, jakkolwiek żywe gówna nie zasługują nawet na to. Piszesz o mizoginach, używasz tego słowa zbyt często, masz może jakiś fetysz słów? Bo twoja nudna, nic nie warta paplanina opiera się tylko na chęci wyśmiania czegoś, zmiażdżenia za pomocą pseudo-wiedzy, wywyższenia się za wszelką cenę. Naprawdę nie wiem, po co się tak kurczowo czepiać internetowych łosi i pozować na macochę Śnieżki czy matkę innej Roszpunki. Nudna gra, ordynarna zabawa. Poza tym - pod jednym względem jesteśmy do siebie podobne. Gdzieś tam napisałaś, że jestem mizoginką (nie ma takiego słowa), antysemitką, faszystką, czym tam jeszcze... Tylko z tym nietrafionym słowem się nie pomyliłaś, ale wyłącznie z powodu naszego podobieństwa, które prawdopodobnie zalazło ci za skórę. Nienawidzisz kobiet, nienawidzisz bycia kobietą, ale z drugiej strony w konfrontacji z mężczyznami usilnie bronisz żeńskiej części społeczeństwa, bo do tej części niestety przynależysz. Poza tym jednak nie chcesz nią być, o ile oczywiście jesteś nią naprawdę. Rozpisałam się. :) Muszę przyznać, że pierwszy raz ktoś na kafeterii wzbudził w mnie tak niskie i złe uczucia, ale z drugiej strony gdybym napisała, że cię nienawidzę, a raczej tego, co sobą reprezentujesz - a reprezentujesz zwykłe gówno - nie byłoby to nieprawdą. :) Dotąd kafeterię traktowałam jako plac zabaw, gdzie ci idiotyczni użytkownicy występują jako moje zabawki, małe, nędzne i parszywe, sfrustrowane i znudzone stworzenia, pragnące po prostu oderwać się od rzeczywistości. Czasami podgryzały paluszki, ale nie ruszało mnie to i w gruncie rzeczy nigdy się tak naprawdę tutaj nie zdenerwowałam - jeden tylko raz, gdy okazało się, że ludzka podłość wkroczyła na tereny przez mnie nie obserwowane. To jest drugi raz, ale poważniejszy, bo ty mi pokazałaś, że kafeteryjne ścieki mogą być czymś o wiele poważniejszym, że dla niektórych staje się to prawdziwym second-life'm. Nie życzę ci śmierci, bo czy można tego życzyć czemuś, co powstało z odpadów? Jesteś żałosnym tworem "anonimowej" ludzkiej nienawiści.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Kupa się aż zaciął z tego podniecenia :-D Garius, mam bratao 14 lat starszego ode mnie,ma 47 lat. Wygląda jak moi rówieśnicy. Wiek to złudne pojęcie. Kupcie naczosy,czipsy i kolę! Koniecznie. Taki amant i bawidamek, z poważnym nazwiskiem, komandor z domem , Rolexem i stanowiskiem. Hmmm...jak do tego uprzejmy, umie się zachować,(do czasu) elokwentny i ciacho, a mundur marynarki jest extra, to kto wie jakich szkód może narobić. Sposoby na kobiety zna na pewno. Taka taktyka może świetnie służyć podrywaczowi. Jeśli to wszystko wymyśla to ja się naprawdę cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
No proszę Zagorzałą Antysemitkę też przywiało. Allllleeee monolog! Osądziłam ją niesłusznie? Jak się wyrazilaś? "Żydowska swłocz,gardzić wami to mało". Faktycznie, to nie jest ani antysemityzm ani faszyzm, ani nienawiść. To po prostu ZABAWA! Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziewłam żem. Tak se myślałam, że tu będziesz. Oj, rybko, jak ty chwytasz haczyk, nie zwracając uwagi na krwawiącą tętnicę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejszło, czy nie wejszło? Tak se pomyślałam, że pewnie tu będziesz. Szybko chwytasz haczyk, rybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
W 1941r. w Jedwabnem 40 Polaków zamordowało 340 Polaków narodowości żydowskiej. Na koniec grali w piłkę nożną odciętą głową dziesięciolatki. to też była "zabawa". Napiszę tobie tak Dekownico na sam koniec, bo więcej się nie zniżę do twojego poziomu wypowiedzi: panuj nad sobą i swoimi "zabawnymi" wypowiedziami, bo zbyt dużo w nich emocji a za mało myślenia... Do wieczora, Moi Mili! :) Mazel tov!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se pomyślałam, że pewnikiem tu będziesz. Jak ty szybko chwytasz haczyk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłerwa! Wchodzi, wchodzi i nie wchodzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ty, że schematy i stereotypy oraz nienawiść, która z nich wynika SKĄDŚ się biorą? Niech ci będzie. Jestem antysemitką, gdybym miała możliwość odcięłabym ci łeb i pokopała se po trawniku. Poważnie.😴 I to też SKĄDŚ się wzięło. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
Ale się wkerwiła panna niezydówka :) rozmawiać z dek@ to jak prowadzić dialog z ojcem dyrektorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tzo piszesz z pomarańczki, czarnuchu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
bo nie mam oporow mizicć sie z takimi flądrami jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Jeebanie, jeebanie. Tylko pieerdolenie, ale za flądrowanie to już nikt się nie weźmie. Zawsze te same mordy i te same postaci, od czasu do czasu zmieniają stylizację, ale cały czas ci sami projektanci pozostają na stanowiskach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
antysemitko, hitlerówko, rasistko... :) znudzilbym wszystkich wymieniajac twoje przymioty ciała i ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
jak nie pomaga sila argumentu-stosuj argument sily - zastąpiłas rejterada :-D poziom prezentujesz jak robak na gnojowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dawnym Krakowie gwałciciel kładł łeb pod katowski miecz. Ale wysoko postawiony mieszczanin mógł na to gwizdnąć. A ci tam, duchowni, obawiali się gwałtu jako drogi do rozpusty...kobiet oczywiście! Takie myślenie, takie tam jeebanie. Bo baba ma wstręt do mężczyzn, po tym jak ją taki chuuj obrócił, ale pójdzie i grzcznie wypnię doopę. Jeebanie, jeebanie. Szkoda, że nie mogę siedzieć tu całymi dniami i nocami, to by było jeebanie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się lepiej jakiej jesteś płci. Potem porozmawiamy o moich przywarach, które właściwie są i słusznym spojrzeniem na sprawę niekiedy, no. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
sadze, ze ignorowanie takich osob jak dek@ to najlepszy sposob, niech skonaja w zaciszu stron z golymi fajfusami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×