Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Dek@ - Zawiść o liczbę wypowiedzi? No to klasyczna baba jesteś. Sądziłam że siedzisz już w ciupie, ale się myliłam. To raczej kwestia szybkiego bana na Cafe przygotowawczego trybu postępowania we prokuraturze. :-D Facet już się dowiedział że byłaś dziffką? :) Bo coś strasznie zaplułaś jadem całą stronkę :-D nieucieszona się ucieszy, robisz jej na wskroś DOBRZE. Wzrośnie popularność topiku - a Tobie znowu wyskoczy gul! :-D Ale ubaff - po same pachi i to za darmola! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile nicków, tyle tików - nerwowych! Co napisać komuś, kto nie zna całej historii i pierrdoli przeczytawszy jakiś nędzny ochłap z całej tej kafeteryjnej sagi? Nic niewarte gówno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
wendetta - jakos nie doczytalem sie, aby ktos tu podzielil jej neonazistowskie pogladay....a pluje bo chyba sie wydalo...i zazdrosci - to pewniak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????????????????
Nieustraszona czego piszesz na pomaranczowo i jako facet??????????????? Zal mi cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucił, no co mam Ci poradzić? Wróć do zawodu. :) Zarobisz, dorobisz i od razu podbudujesz się ciuchami i bucikami. Nie szczytujesz - zrób zakupy, Dek@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszop
:-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszopa
:-D Bezsilna istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawyjakszopa
Zarobi pupą, zdobędzie środki na internet, obmysli zły troling i uderzy w niedziele. :-o myśli Gorąco. Nadciąga juz przeznaczenie. Boj się teraz ty kreonie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek z małpą, masz wspaniałych adwersarzy. :) Aż Ci zazdroszczę ;) Dla mnie jeszcze nikt tak się nie rozpisał :( 😭 Widocznie nie dość dostatecznie jestem kontrowersyjny, ale pracuję nad tym. Już w naszej historii zdarzyło się, że Polak strzelał do Polaka, ale Jedwabne, to nie husaria, która też wycinała Ukraińców w pień :O Dlatego właśnie ich wrzucono do pacyfikacji powstania warszawskiego. Mogli dać upust swojej nienawiści. Jako Polacy, możemy tylko bić się w piersi, bo za to nie da się przeprosić. :O I nie wymordowano tu Polaków narodowości żydowskiej , jak niezręcznie zasugerowała NieUStraszona a Polaków wyznania Mojżeszowego. W bodajże 68 roku, kazano tym ludziom, o ile przeżyli :O wypierdalać z tego kraju. Sęk w tym, że właśnie Polska była dla nich ojczyzną. Teraz roszczą sobie prawa i słusznie, bo jesteśmy wolnym narodem i szanujemy prawo :) ... Przepraszam, to zupełnie nie pasuje na erotyczny, dlaczego więc trujecie sobie tym mózgi ? :O Na takie wywody są inne miejsca, dlatego proponuję się skupić, czy Dek z małpą w skoczyła już w kieckę za kolana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam znam cała historię Dek z małpą i od kiedy Ty się tłumaczysz ? To dla mnie nie codzienna sytuacja. :O Koniecznie zwąchaj się z Garrym ;) . Z matematyki wiem gdzie dwa minusy się spotykają, dają plus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi dla odmiany naskoczyć :-D. Co do Żydów: najwięcej bohaterów w Instytucie Yad Washem to Polacy. Wiec skąd na boga tylu antysemitów? Moja babcia jest Francuską. Mówiła mi ze w czasie okupacji, za ukrywanie Żydów groziła grzywna. TYLKO. W Polsce pacyfikiwano cale wsie. Tacy jak dek@ muszą być alienowani i napietnowani. Inaczej wyrośnie kolejny piwosz z Bawarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede mną nie uciekniesz :p nawet specjalnie się nie starasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteś? Bez przesady, że do mnie przyszedłeś. Dla mnie to wczesna pora by zasiąść i oddać się ( tobie także) . Kurdę, jak ten wieczór się zakończy, nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ssać paukę
a teraz będzie walka w kisielu: Bó kontra krzywy uśmiech. Nagroda: pauka Nowego w mieście. Można obstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy twoja moralność pozwala ci na rozmowę ze mną? Do pomarańczowego człowieka kieruję swe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez chwilę myślałem że temat ... poleciał, bo straciłem go z oczu. Chyba jestem za bardzo przewrażliwiony, albo tracę swój sokoli wzrok :P Ale Bó, to i po ciemku wymacam :P :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście jak chcesz się oddać tutaj, oddawaj na zdrowie ( albo i chorobę, bo możliwe że odchorujesz) . Ja nie będę się wdzięczyła jeśli uznam, że jest dla mnie za duszno. Tak jak wczoraj,bez dwóch, ba nawet jednego zdania poszłam ( za co cię przepraszam i ściskam gorąco). Nowy w mieście, muszę ci coś powiedzieć. Ale to nie teraz, jestem zbyt trzeźwa na takiego typu zeznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup w ten głupi dziób. Si ju lejta. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie pierdzenie
pazura brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wendęta, to nie miejsce by o tym dyskutować. :( Co prawda pisałem o nienawiści, ale nie miałem na myśli zabijania :( :( i wszystkiego co się z tym wiąże. To tylko forumowe podjazdy. Nie mieszajmy tego, tylko skupmy się na obrażaniu we własnym gronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó spokojnie możesz oddychać świeżym powietrzem. :) Osobiście o to zadbam , tylko że znowu się najebałaś i jak będę Cię odprowadzał do łóżka, to znowu mi nawymyślasz i zrobi mi się smutno :( A ja nie chcę by mi było smutno ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Najjebbieesz" to słowo, określenie do mnie nie pasuje. Jasne! Uwielbiasz smutek spowodowany przeze mnie. A najbardziej (następnie) lubisz gdy cię przytulam i miziam, by uspokoić, by odgonić smutek. Weź się raz a porządnie przyznaj. Ej, dlaczego dla mnie jesteś taki surowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Bawcie się dobrze mazgaje. Mam coś lepszego ma wieczór. Może pokaże się Don Mizogin, na nim sobie używajta. Sijos Papajos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Show od potępienia mnie nie rajcuje. Zacznijcie dialog albo jazda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Pogadajta z komodorem. :-P Dziś jestem himalaistką. Zdobędę kilka szczytów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×