Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Do spowiedzi marsz!!!! :P Żaden tam grzech, ale w to polubienie do końca nie wierzę... nie gniewaj się ale zaczęłam cię podejrzewać o jakieś rozdwojenie jaźni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy jak ja idą zaraz do piekła. ;) A nie do spowiedzi. Jeszcze konfesjonał się zapali i będzie zadyma. :P I też w to nie wierzę, ale się stało. :) Teraz czekam jak to spierdolisz . I słusznie podejrzewasz. :) Mam rewers i awers. Nie trąci to schizofrenią, ale w zupełności wystarczy by nazywać mnie osobą dwulicową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę pod uwagę, tylko w momencie kiedy będziesz miał do mnie jakieś "ale", to napisz to proszę ekran w ekran a nie za moimi plecami :) i żadnych wyzwisk od słodziutkich kurczaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będziesz miała jak na dłoni Iskierko :) I już się nie martw, napiszę tak wyraźnie że nie będziesz musiała nawet zakładać okularów i przyklejać wzroku do monitora. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabiutkie intro koleżka11 :O Wiem że stać Cię na więcej. To widać, słychać i czuć że wypadłeś trochę z obiegu. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętacie? rok temu
22.04.2011] 21:10 vera icona Chciałabym życzyć wszystkim Wesołych Świąt. A tym, co mają wyjeebane na święta zyczę błogiego odpoczynku i spokoju. Perwersjo, Alicjo, Kotko, Wronko, Dielli, Kropko, Miko, Diabliczko, Rowerko, Kwiatki, DD, Jones, Malunia Niuniu, Koli, Jagodo, Klopf, Jacku, Nowy, Witu Boska Klato, Zaczernione tatełłe, Przyjacielu in spe, Nobaaa, Xenos, Chamu, Stosunkowy, Olivierze, IMO, Mephi, Master, Dop i wszyscy, których pominęłam przez wzgląd na upadającą na zdrowiu pamięć a miałam kiedyś z Wami "do czynienia". Bądźcie zdrowi ! Uśmiechu życzę. i Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pier.... :D :D Wygląda to jak rodzinna fotografia. :D :D :P Tak sobie lecę po nickach i widzę że parę osób postarało się o wygryw. :D Lub znudziła ich jazda bez trzymanki :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak modełe nie usuną, to będzie żył. :) I trochę odżywa. Jest NieUstraszona :) ze swoją siermiężną tyrką , koleżka11, który z trudem podtrzymuje mocz, jak zobaczy autorkę tematu. A i pomarańcze dołożą co swoje. :) Już nie wspominając o mnie. Też coś dorzucę do pieca, bo warto. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Nowy wrócił do starych nawyków, bo się otrząsnął po kontakcie z hermafrodytą. :-D Całuj mnie w taką od razu "po kupie", doopowłazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallette
ta , znamy takie tematy podnosza sie i opadaja jak fioot po duzym przebiegu ..... sflaczale zwloki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
MIZOGIN, a nie "mizogen" - chyba że masz na myśli MIZErnyGen (własny). :-D Nie wracam, tłumoki! Lubię dyskusję, ale z równymi sobie.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę... Ten topic wciąż żyje. Wyczuwam tu mroczne sprawki jakiegoś doktorka Frankensztajnełe, co to reanimełe go wciąszy i wciąszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy wiedzą jak ważna jest ich seksualność www.tinyurl.pl?GZIbaZi9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy zakochałem się :) Niestety :D Na rykowisku poznałem piękną nieznajomą, co mnie w kierat wzięła, siłą, szturmem, sercem, poza tym, mam szlaban na konta, więc ostatnio po burdelach się nie szlajam. :) Ale jak się zerwę z łańcucha, będzie ostro. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zhay
Dzolo, nie musisz lubic kobiet mozesz mezczyzn, twoj wybor m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Cześć tłumoki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitewnik
ostatnio zastanawiałem kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ciota nieustraszona
sie odezwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość links NADklajniak 666 TCM3
Teraz czasy ciężki, a będzie jeszcze gorzej! Społeczeń stwa teraz wszystkie bardzo chore są! To są ichne e wytwory tylko! W głupiej Polsce mordownie mamy w szkołach und pracach to co dziać się musi w krajach biedniejszych! Tamtejsze ZUS'y und MOPSY' and KRUS'y jescze bardziej patologiczniejsze muszą być, niż nasze? Baby też chłopów nie lubią! Mnie prywaciarze i urzędasy wkurwiają to na nich und z nimi and u nich nie zapjerdalam! I tak w chooj wszyscy poumieramy! Tylko spustoszenie większe zostanie po nas ze stratami globalnymi nieodwracalnymi! I to już czynić zaczynają durni nauczyciele oraz ciule z roboty! Do piachu! Nie ma litości dla głupich skoorwysynów yebanych und patafianów na których S R A M Y dożywotnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×