Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kl1988

Japońskie kosmetyki

Polecane posty

Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu www.Coletia.eu Oferta jest tutaj przygotowana pod kątem najbardziej wymagających klientów – oferują m.in. renomowane marki amerykańskie, japońskie i azjatyckie. Wiele z tych kosmetyków jest prawdziwym hitem wśród japońskich czy koreańskich gwiazd telewizji, a w Polsce są jeszcze mało znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja001
Według mnie najlepsze kosmetyki azjatyckie znajdziesz tutaj http://beautikon.com/ mają koreańskie i nie tylko. Ogólnie wiele ciekawych marek, o których wczesniej nie wiedziałam ale jestem miło zaskoczona. Aż tak drogo nie ma a moimi faworytami stamtąd są szampony i maski do włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam azjatyckie kosmetyki! Ich jakość jest genialna, a co najważniesze efekty widoczne są niemal od razu. Jeśli chcecie wypróbować coś azjatyckiego polecam ekobiecą , mają naprawdę spory wybór i często uzupełniają asortyment o nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belia
Dla mnie korańskie kosmetyki to nowość ale te its skin zawitały w łazience chyba na stałe bo świetnie działają na moja skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie zawitały ;) najpierw jednak zanim sięgnęłam po kosmetyki marki it`s skin , najpierw przeczytałam z polecenia koleżanki bardzo ciekawą książke , sekrety udory koreanek . Bardzo dobrze jest tam opisane w jaki sposób nalezy dbac o skóre . Ja np mam tłustą skórę , więc oprócz oczywiśce oczyszczania , muszę równiez nawilżać ta twarz odpowiednimi kremami i musza to być kremy wodne. Potem po przeczytaniu ksiażki , trafiłam na beautikon , a że tak sie skłąda że sklep ma wyłącznosć na kosmetyki it`s skin , więc tu je zakupiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karri
to jest chyba jakaś nowość, bo nie wiedziałam wcześniej że coś takiego jest. ale fakt - kosmetyki są na prawdę dobre - widzę po skórze na buzi i dawno nie miałam takiej gładkiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placebo8
z japońskich kosmetyków najlepsze wg mnie są te z it`s skin . mama ma od nich krem przeciwzmarszczkowy a ja z kolei ,ze mam cerę mieszaną , używam serum z witaminą c , również marki it`s skin , jest wtakiej żółtej buteleczce . Ja pierwszy raz z kolei zobaczyłam gdzies w jakimś artykule na zdjęciu . ogólnie kosmetyki te sa wg mni super i tak jak pisała NickyMinaj , najlepiej kupować na beautikonie , bo sklep posiada wyłączność na te kosmetyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diminka
a ja wlasnie takie pod choinką znalazłam! moim zdaniem superowe są, już wypróbowałam. bardzo podoba mi się ten prezent! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zainspirowały tutoriale na youtube, bardzo dużo vlogerek testuje koreańskie kosmetyki, ale ich zakup w Polsce jest skomplikowany i są dosyć drogie, w zasadzie tylko przez internet, a i tak nie ma takich marek jakie promują zagraniczne vlogerki. Dlatego kupiłam do spróbowania żelową maseczkę od Bielendy, która jest inspirowana koreańską pielęgnacją. Mam nadzieję, że Bielenda wzbogaci z czasem swoją ofertę takich kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.kosmetykomania.pl maja tam wiele rewelacyjnych kosmetyków w dobrych cenach. ^^ Sama kupuje tam regularnie, bardzo podoba mi się asortyment kosmetyków azjatyckich, które szczególnie lubię <3 Zajrzyjcie dziewczyny, często maja konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sklepów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy świetne polskie kosmetyki a ich nie doceniamy :) na przykład ja teraz z polskiej firmy kupiłam cienie do powiek Alilla - http://alilla.com/ bardzo fajne są, hipoalergicznie, nie podrażniają, i mają w składzie masło shea które dodatkowo pielęgnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopezik09
ja uzywalam yoskine polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się! olejki hada labo są super. Niestety trochę drogie, ale dla tego efektu gładziutkiej, nawilżonej skóry, uważam, ze można wydać odrobinę więcej niż na kosmetyki, które nie dadzą żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia Kolaczek

Z japońskich kosmetyków, na pewno są dobre te z witaminą c. Ale np na zmarszczki mi już nic nie pomagało. Sorry, ale tutaj to tylko zabieg. ja musiałam iść na zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Za pierwszym razem efekt był niebardzo. potem miałam zmianę preparatu na Restylane i wtedy efekt był super 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaB

U mnie tez jakoś niespecjalnie te kosmetyki dały radę 😉 Dlatego ja zdecydowałam sie na zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie Bardzo dobry i spektakularny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala33

Z japońskich kosmetyków używałam takie serum z witaminą C 😉 bardzo fajna sprawa, bo dobrze oczyszczało twarz. Ale wiadomo... 32 lata, zrobiły mi się bruzdy nosowowargowe i trzeba było je wypełniać czymś . U mnie super wyszedł efekt kwasem Restylane.  Bardzo łądny i naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z japońskich super jest holika holika napawdę warto :) Ja kupuję tu: https://www.sachi.pl/holika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×